Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy jest możliwość przeniesienia usług do innego miasta? Konsultantka, powiedziała, że absolutnie nie ma takiej opcji.  

 

W pażdzierniku kończy mi się umowa w MMP i w sumie mógłbym płacić do końca umowy na starym adresie.

 

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo ciekawe pytanie. W sumie jeśli w nowej lokalizacji Multimedia także świadczy swoje usługi, to wydawałoby się, że nie powinno być problemu. Z drugiej strony w różnych rejonach Polski Multimedia ma oddzielne spółki typu Multimedia Południe i może to stanowi jakiś problem. Ciekawe, czy w jakimś regulaminie można znaleźć coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomekjot napisał:

Czy jest możliwość przeniesienia usług do innego miasta? Konsultantka, powiedziała, że absolutnie nie ma takiej opcji.

Jeśli pod nowym adresem Multimedia świadczy swoje usługi .... to w jej interesie powinno być, żeby ta upadająca firma zarabiała dalej, czyli zmniejszała swoje zadłużenie wobec wierzycieli (idąc ci na rękę przy przenoszeniu adresu świadczenia usług).

Jeśli Multimedia tego nie chce (a ty jednocześnie w nowej lokalizacji masz wybór innych operatorów), to niech spadają na drzewo.

Powiedz im, że jeśli się nie zgodzą to stracą klienta, bo z nowym operatorem podpiszesz niedługo nową 2-letnią umowę i ten nowy operator będzie miał od ciebie hajs przez kolejne 2 lata, a nie lider biznesu Multimedia. Ich cyrk, ich małpy.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 08:37, hanys32 napisał:

Ja mam tak :

  MaxBox  

  Sport Champions HD 

 pakiet HD 

cinemax 

MultiRoom  x2

Internet 120

mm go

dysk 1 tb

umowa na 24 miesiące - 60zł.

Długo negocjowałeś takie warunki ?Wysyłałeś wypowiedzenie ? Niedługo kończy mi się umowa i płace też w okolicach 60zł, a mam tylko SuperBox i internet 120Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, macmaxx napisał:

Długo negocjowałeś takie warunki ?Wysyłałeś wypowiedzenie ? Niedługo kończy mi się umowa i płace też w okolicach 60zł, a mam tylko SuperBox i internet 120Mb/s.

Składałem wypowiedzenie w punkcie obsługi. Po kilku dniach telefon z DUK. Miły pan z Duk z standardowymi pytaniami(co pan ogląda itp..), ja powiedziałem że łatwiej będzie jak ja przedstawię moje oczekiwania bo np C+ nie jara mnie.Przedstawiłem swoją ofertę która była podobna do poprzedniej umowy.Pan kazał zaczekać ,żeby sie skonsultować i po paru minutach dogadaliśmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem nowym uzytkownikiem, ale od dluzszego czasu zagladam tutaj (  glownie jak konczy mi sie umowa ) i  sledze wpisy dotyczace przedluzenia uslug MM - waszych negocjacji :). Dzis postanowiem sie zalogowac i podzielic warunkami jakie udalo mi sie wynegocjaowac - kto wie moze bedzie to dla kogos punkt odniesienia :)  bo czesto slyszymy podczas rozmowy z pracowniekiem " nie da sie" " nie ma takiej opcji" ale jak to mowia cierpliwosc poplaca:). W moim przypadkku na 3 tygodnie przed koncem umowy ( po wczesniejszym zlozeniu wypowiedzenia ) :

 

Umowa na 12m-cy
Internet 60mb
TV SuperBox, Pakiet HD, Seriale

Multiroom x1 ( ogolnie mam 2x Karty CI )

Brak dodatkowych kosztow aktywacji / kart

Abonament miesieczny 45zl brutto.

Wczesniej za to samo oprocz multiroom bylo 60zl wiec mysle ze nie tak zle:). Wystarczyly 3 telefony z DUK. Pewnie gdybym ich przytrzymal do konca byloby lepeiej ale nie ma co przesadzac z 60zl na 45zl nie jest zle:) 

 

Pozdrawiam

lukash

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...