Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli bierze się TV np. 1 czerwca, a dobierzemy Multiroom np. 29 czerwca (w tym samym miesiącu) to wszystkie usługi skończą się w jednym dniu, po roku czy tam po dwóch jak kto tam ma ;) Jeżeli MR weźmiemy w lipcu, to MR skończy się miesiąc później, co już może być małym problemem przy negocjacjach na końcu umowy.

Jeżeli chodzi o fakturę, to ja biorąc kilka lat temu Internet+TV w połowie maja (+pod koniec maja dobierany Multiroom), pierwszą fakturę dostałem w czerwcu na której była opłata za te kilka dni maja za internet (jakieś 30gr)+opłaty aktywacyjne+opłata za TV (proporcjonalnie wyliczona za maj i pełna za czerwiec) i za aktywacje. Kwota faktury wyskoczyła wtedy w eBOK 5 czerwca, a do pobrania w PDF była 15, termin do zapłaty 30.06. Tak samo miała znajoma, usługi brane w danym miesiącu, a w następnym opłaty proporcjonalnie+aktywacje. Najlepiej korzystać z eBOK jak ktoś ma możliwość, jeszcze jest rabat jak się korzysta z eFaktury.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wlasnie do MM w celu zlozenia wypowiedzenia na tv i internet. Internet mam do konca sierpnia a tv do konca roku. Jednak Pani powiedziala, ze jesli zloze juz teraz to naliczy mi sie kara umowna i zaleciła zlozenie wypowiedzenia koncem lipca. Prawda to czy cos mnie ładują w bambuko, ze za wczesnie z tym dzwonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwonić na początku lipca, bo okres wypowiedzenia to jeden pełny miesiąc kalendarzowy (np. wypowiedzenie złożone 1 lipca skutkuje zakończeniem umowy z dniem 31 sierpnia). Jeżeli babka teraz wprowadziła by wypowiedzenie to umowa zakończyłaby się z końcem lipca i naliczyliby karę umowną za ten brakujący miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiler napisał:

Oni są dziwni i nie przegadasz ich. Nie rozumieją, że składasz wypowiedzenie z zachowaniem miesięcznego okresu, ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego.

 

Musisz niestety poczekać do 1 lipca i wtedy złożyć.

Mi się kończyła umowa z końcem mają, a złożyłem telefonicznie w lutym i nie było żadnego problemu, powiedziałem, że z zachowaniem okresu wypowiedzenia skutkujacego na koniec maja i poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartekpolska napisał:

internet 120

supebox

nowy modem z routerem

canal plus prestige

hbo + hbo go

eleven

umowa 24msc

dysk 1tb w gratisie

cena 109zł

 

opłaca się?

U mnie kwota ta sama, ale w porównaniu do tej oferty mam dodatkowo maxbox i multiroom. Router mam własny. No i w tej cenie mam dwa Kaony z tymi nowymi bezużytecznymi funkcjami jak nagrywarka sieciowa czy catchup. Ale sam Kaon fajny, działa szybciej niż ADB, menu estetyczniejsze i bardziej do mnie trafia (menu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zieny napisał:

Mi się kończyła umowa z końcem mają, a złożyłem telefonicznie w lutym i nie było żadnego problemu, powiedziałem, że z zachowaniem okresu wypowiedzenia skutkujacego na koniec maja i poszło.

Trafiłeś na kogoś ogarniętego, ale większość konsultantów działa na zasadzie -"nie ,bo nie, bo ja tak w systemie nie mam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się zostać klientem MM:

nternet  60 Mb oraz tv Maxbox łącznie 44 złote z efakturą, mozliwy był sam internet za 30. Obie usługi na 2 lata z jednym terminem..

W moim mieście nie ma DVB-T, analog 9 programów. Tv Puls analogowo usterka dźwięku tylko szum, niż im nie chce się tego naprawić, już lepiej jakby go nie było w analogu skoro i tak nie da się oglądać.

Będę tu częściej zaglądał.  Oferta internetu moim zdanie korzystna, jedyny konkurent to Orange Światłowód już droższy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja 1 pierwsza umowa na internet, wcześniej tylko mobilny z limitem,  co do dubli kanałów w MM choćby Stare.tv HD którego na sat raczej wkrótce nie będzie oraz awaryjnie jak pewnego razu awaria multiswetcha i brak sygnału sat przez 2 dni. Choćby też Stars.tv HD grafika ładniejsza,  a obraz z racji starszych teledysków nie zawsze. ? 

Przy przedłużeniu kto wie może zostanie sam internet. Na dziś czeka na swój koniec umowa NC+ z dekoderem  WIFI-box,  jednak to nie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 21:59, Morthen napisał:

Powinieneś napisać, że bezużytecznymi jak dla Ciebie funkcjami, gdyż dla mnie usługa CatchUp jest bardzo fajną opcją.

Nie, po co, przecież wszyscy wiedzą, że pisałem w Twoim imieniu.

 

A co do samych funkcji, to byłyby bardzo w porządku, gdyby obowiązywały na wszystkich kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja fajna, jednak z racji że na wybranych kanałach wybrałem moduł CAM. Przedstawiciel twierdził że moduł blokuje nagrywanie i lepiej brać dekoder i będzie opcja nagrywania dodatkowo wszystkich kanałów na swój dysk. Dobrze że dzięki wspólnej pomocy coś wiemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł za 0 złotych, dekoder za 10 + 5 za USB PVR. Skoro tv ma funkcję nagrywania wybór prosty czyli moduł CAM, zwłaszcza że mam też dekoder sat. i nie ma problemu z nagrywaniem kablówki wtedy odbiór satelitarny, lub odwrotnie. Ważne że działa nagrywanie, po obejrzeniu i tak skasowane będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...