Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem maruda, ale czy ktoś coś wie na temat podwyższenia jakości do HD popularnych programów jak paczka Discovery, TTV , MTV Polska, TV6, Super Polsat i Superstacja ? Niektóre z nich częściej oglądam i krew mnie zalewa brakiem ostrości w/w na 55 calowym ekranie. Konkurencja ma to już dawno w HD. Na co czekają ?  Na Vectrę ?  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim,  mam pytanie z innej beczki, czy ktos z Was dostal list z Multimedii ze nastapila zmiana Nazwy pakietu Sport Champions HD, na Eleven Sport.  Cena i warunki pozostaja bez zmian aczkolwiek mozna wypowiedzec umowe z zachowalem 1- miesiecznego okres wypowiedzenia. Zmiana wchodzi w zycie 1 lipca 2019.  Czy ktos wie o tych zmianach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Aktualnie posiadam internet 120Mb/s + SuperBox za 55zł, umowa kończy mi się za kilka miesięcy. Kilka dni temu dzwoniła Pani z Multimedii i zaproponowała mi to samo za 66zł + jakiś gadżet za 1zł, odmówiłem. Czy w cenie 55zł mógłbym uzyskać MaxBoxa, internet 120Mb/s i multiroom w umowie na 12misiesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolezanki i kolegow. Tak jak pisalem w kwietniu multimedia mi proponuje abonament zamiast 43zl to 53zl na 24 miesiace. Dzis zadzownila Pani czy chcialbym zostac przy tym i czy biore ZA DARMO NA WLASNOSC jeden z  rzeczy:

 

- smartfon Kruger &matz  move 8

-smartwatch

-dysk 1TB Verbatim
- kamerka samochodowa Manta.

 

czy ktos z was spotkal sie z tego typu oferta ? troche sceptycznie podchodze do tego za darmo, na wlasnosc ... czy to rzeczywiscie jest jako prezent czy jakas podpucha i naciaganie ? Zapytalem czy moge regulamin tej promocji to konsultantka odpowiedziala ze jest to prezent za podniesienie abonamentu... 

Edytowane przez Matifcb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 17:42, Michaelis napisał:

Żaden operator nie gwarantuje absolutnie żadnej prędkości ani stabilności działania internetu po WiFi, bo nie mają wpływu na twoje otoczenie sieciowe. Kupujesz internet po kablu z opcją korzystania przez WiFi. Kup własny router za 400-500zł ale to też ci za dużo nie da jak w twojej okolicy jest 20 innych sieci WiFi. Stabilne i szybkie połączenie tylko po kablu.

Wyłacz WiFi i ustaw sobie DMZ na routerze od MM, podepnij swój router, który dostanie IP, które będzie w DMZ, na swoim sprzęcie włącz WiFi i problem z głowy.

 

 

 

https://www.tp-link.com/pl/home-networking/powerline/tl-pa7020p-kit/

 

a coś takiego nie będzie lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michaelis napisał:

Żadna podpucha, dają takie gratisy co drugiej osobie, nie są to rzeczy nawet że średniej półki ale dla mniej wybrednych taki chociażby dysk to całkiem fajna opcja.

Ten dysk to chyba najlepsza opcja. 1 TB USB 3.0, całkiem fajny.

Reszta rzeczy ma beznadziejne parametry techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place za sam Internet 55/6 (d/u) 55zl miesięcznie czytając ten wątek obstawiam,że jest to lipna oferta. Chciałbym bym wiedzieć w cenie 60 zł co mogę negocjować? Mój dostawca Internetu to jakiś lokalny aczkolwiek mam dostęp do upc. Generalnie to palce za hbo go 20zl I jestem ciekaw czy w cenie 75zl dałbym radę gdzieś ogarnąć hbo inne kanały I przyzwoity Internet. 

Edytowane przez Berserker200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Matifcb napisał:

Witam, kolezanki i kolegow. Tak jak pisalem w kwietniu multimedia mi proponuje abonament zamiast 43zl to 53zl na 24 miesiace. Dzis zadzownila Pani czy chcialbym zostac przy tym i czy biore ZA DARMO NA WLASNOSC jeden z  rzeczy:

 

- smartfon Kruger &matz  move 8

-smartwatch

-dysk 1TB Verbatim
- kamerka samochodowa Manta.

 

czy ktos z was spotkal sie z tego typu oferta ? troche sceptycznie podchodze do tego za darmo, na wlasnosc ... czy to rzeczywiscie jest jako prezent czy jakas podpucha i naciaganie ? Zapytalem czy moge regulamin tej promocji to konsultantka odpowiedziala ze jest to prezent za podniesienie abonamentu... 

Prezent za który sam płacisz większym abonamentem :D

Ja miałem podobną propozycje i oczywiście nie skorzystałem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Berserker200 napisał:

Place za sam Internet 55/6 (d/u) 55zl miesięcznie czytając ten wątek obstawiam,że jest to lipna oferta. Chciałbym bym wiedzieć w cenie 60 zł co mogę negocjować? Mój dostawca Internetu to jakiś lokalny aczkolwiek mam dostęp do upc. Generalnie to palce za hbo go 20zl I jestem ciekaw czy w cenie 75zl dałbym radę gdzieś ogarnąć hbo inne kanały I przyzwoity Internet. 

w MM spokojnie dasz radę w tej cenie ogarnąć to co Ciebie interesuje. Czyli pakiet Maxbox, HBO i internet 120Mbps.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2019 o 22:39, Berserker200 napisał:

Place za sam Internet 55/6 (d/u) 55zl miesięcznie czytając ten wątek obstawiam,że jest to lipna oferta. Chciałbym bym wiedzieć w cenie 60 zł co mogę negocjować? Mój dostawca Internetu to jakiś lokalny aczkolwiek mam dostęp do upc. Generalnie to palce za hbo go 20zl I jestem ciekaw czy w cenie 75zl dałbym radę gdzieś ogarnąć hbo inne kanały I przyzwoity Internet. 

Ja mam tak :

  MaxBox  

  Sport Champions HD 

 pakiet HD 

cinemax 

MultiRoom  x2

Internet 120

mm go

dysk 1 tb

umowa na 24 miesiące - 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziś ma do mnie dzwonić Pan z propozycją bo kończy mi się umowa. Teraz płacę zdecydowanie za dużo. Mam telewizje superbox, internet 30mb/s i canal plus prestige za 115zł.

 

Chce: Internet min.120mb/s, Canal Plus, Eleven, Telewizja min.Superbox, HBO z GO. Jaką rozsądną cenę mogę wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prezes-uke-szykuje-rewolucje-na-rynku-kablowym-decyzje-jedynie-utrudniaja-wspolprace

 

" Prezes UKE chce, aby najwięksi operatorzy telewizji kablowej udostępnili w blokach swoją infrastrukturę konkurencji, co miałoby być korzystniejsze dla klientów.

To nie podoba się jednak kablówkom. (...)

 

Decyzje dotyczą takich firm jak : Netia, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea i Toya. Jakie zmiany niosą nowe regulacje ?

 

Regulator chce, aby duzi operatorzy kablowi udostępnili swoje sieci konkurencji w blokach, co oznacza, że podmioty te mogłyby świadczyć swoje usługi w oparciu o infrastrukturę tych operatorów kablowych.

 

Dla klientów może to oznaczać łatwą zmianę operatora - bez konieczności wymiany kabli.

 

Dodatkowo, klienci mieszkający w nowych budynkach, które powstały po 2012 roku będą mogli wybrać każdą z usług u innego operatora.

W praktyce może oznaczać to przykładowo korzystanie z internetu firmy X, telefonu - firmy Y, telewizji - oferowanej przez firmę Z. (...)

 

UKE zakłada, że zmiany mają wejść od czerwca 2019 roku. (...)

 

Decyzje nie są ostateczne i nie obowiązuje ich rygor natychmiastowej wykonalności. Operatorzy mają prawo do złożenia wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy w drugiej instancji do prezesa UKE lub mogą (bez pierwszego ze wskazanych trybów) wnieść skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Po zakończeniu tych postępowań będą musieli wdrożyć decyzje prezesa UKE. (...)

 

Krystyna Kanownik, rzecznik prasowa Multimedia Polska odpowiedziała nam, że „spółka nie komentuje decyzji regulatora”.

Pozostali operatorzy do czasu publikacji artykułu nie odpowiedzieli na nasze pytania. (...)

 

Urząd zaznacza też, że „na przyjętej regulacji najbardziej zyskają sami abonenci, ponieważ zwiększy konkurencję, ułatwiając operatorom prowadzenie działalności także w budynkach, w których nie posiadają własnej infrastruktury”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przystalem za 53zl miesiecznie na :

 

Telefonia stacjonarna
Pakiet/Plan taryfowy: Plan Wygodny
Promocja: P_2019/053/(A)/3 "Plany AOW - wynegocjuj 24M /S" [09.19]

 

Telewizja Analogowa
Usługa: CATV
Pakiet/Plan taryfowy: Digital SuperBox
Promocja: P_2019/003/4/(A) "Wynegocjuj swoją cenę_Digital TV_A_24" [do 12.19]
Opłaty: Cena wynegocjowana: 5,00 zł. Pozostałe opłaty zgodnie z regulaminem promocji.

 

Pakiety Tematyczne
Pakiet/Plan taryfowy: Pakiet Sport Champions HD
Promocja: P_2019/009/(A) "Pakiet Sport Champions HD_24 /NS" [do 12.19]

 

 

dopiero co naciosnalem AKCEPTUJ z maila. Teraz rozumiem dostane w ciagu 14 dni poczte z umowami co za ile jest rozpisane ? czy dajac wypowiedzenie zjade chociaz dysZke czy to zbyt duzo ? 

 

 

PS. dziwny jest zapis w tematycznym pakiecie Sport Champions HD ze oplaca wynosi miesiecznie 9zl a rabat mi przyznany to 158zl. Podzielilem te kwote na 9 i wyszlo mi ze rabatu mam na 17,5 miesiaca a ten pakiet mial byc w ramach prezentu zamiast gadzeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kleofas11 napisał:

na przyjętej regulacji najbardziej zyskają sami abonenci, ponieważ zwiększy konkurencję, ułatwiając operatorom prowadzenie działalności także w budynkach, w których nie posiadają własnej infrastruktury

Ci u których taka instalacja już jest w budynku, bo nikt nowy nie wejdzie na obiekt gdy będzie to słabo opłacalne.

Keynesizm nadal widzę w umysłach...

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu na kilkanaście minut padły Eurosporty. Zdarzyło się to akurat w końcówce meczu Świątek i nie można było obejrzeć ostatnich 3 gemów. 

Jeśli chodzi o Polsaty, to ok. północy klikałem po kanałach i nie działał już tylko TV4. Wcześniej nie wiem, bo oglądałem LM na TVP, ponieważ ma lepsza jakość obrazu(bitrate) niż Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...