Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Kiluk napisał:

 

Powinno być chyba możliwe zerwanie umowy bez konsekwencji skoro zmienia się strona umowy na którą nie wyrazisz zgodny....

Bzdura.

Przejmowanie praw i obowiązków w ramach wykupywania podmiotów jest na porządku dziennym. I nie ma mowy o jakimkolwiek zrywaniu umów jeśli nowy podmiot nie wprowadza żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam:

SuperBox

Eleveny

Pakiet Dzieci

Canal Plus Prestige

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Internet 120 MBit

 

Za całość płacę 75 zł umowa na rok i nie chcę płacić więcej niż obecnie. 

 

Dzwonili już z DUK i ogarnięty Pan powiedział że nie ma opcji żeby było taniej i proponuję tą samą kwotę i HBO na dwa miesiące.

Czy jest jeszcze coś do ugrania np. HBO na pół roku albo Cinemax?

Zaznaczam że multiroom mnie nie interesuję:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wojtaas napisał:

Panowie mam w domu 1 dekoder PVR i 2 zwykłe dekodery. Chciałbym zwykłe dekodery wymienić na moduły CI. Czy jest możliwa taka konfiguracja i czy da się to zrobić w trakcie trwania umowy ?

Można. Tylko czy to się opłaci. To jest podpisanie nowej umowy na moduły. Nowa umowa będzie się kończyć w innym terminie niż Twoja dotychczasowa. A więc to dla klienta niekorzystne. Poza tym oddając dekodery zrywasz dotychczasową umowę więc tu pewnie będzie kara umowna (warunki promocyjne).

Tak mnie to wytłumaczyli w BOK-u gdy 4 lata temu wymienić chciałem dekodery na moduły.

Reasumując lepiej poczekać do końca umowy i wziąć sobie PVR i moduły podpisując nową. Dbając o to aby wszystkie elementy umowy kończyły się w jednym terminie. Łatwiej będzie wypowiedzieć umowę w całości i negocjować nowe warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, L3L napisał:

Witam. Aktualnie posiadam:

SuperBox

Eleveny

Pakiet Dzieci

Canal Plus Prestige

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Internet 120 MBit

 

Za całość płacę 75 zł umowa na rok i nie chcę płacić więcej niż obecnie. 

 

Dzwonili już z DUK i ogarnięty Pan powiedział że nie ma opcji żeby było taniej i proponuję tą samą kwotę i HBO na dwa miesiące.

Czy jest jeszcze coś do ugrania np. HBO na pół roku albo Cinemax?

Zaznaczam że multiroom mnie nie interesuję:) 

 

 

Rozumiem, że wypowiedzenie składałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 00:14, michal_dragon napisał:

Telewizja to kiedyś była, teraz tylko internet się liczy bo dla mnie telewizja to już umarła. Czekam aż będę mógł zerwać umowę i wezmę tylko internet a starczy mi podstawowa telewizja, a jak chce sportu to włączam eleven sport w odtwarzaczu multimedialnym w ipla i oglądam bez umowy tylko na doładowania.

Hehe ? Ipla powiadasz? Używałeś tego kiedyś? Bo ja tak. Przyjdzie mecz gdzie gra Lewandowski lub Piątek na Elevenie i tylko buforuję co chwilę. Nadawanie tv przez internet to taka bieda oferta dla mało wymagających. Ja oczekuję 100% niezawodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam:

SuperBox

Eleveny

Pakiet Dzieci

Canal Plus Prestige

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Internet 120 MBit

 

Za całość płacę 75 zł umowa na rok i nie chcę płacić więcej niż obecnie. 

 

Dzwonili już z DUK i ogarnięty Pan powiedział że nie ma opcji żeby było taniej i proponuję tą samą kwotę i HBO na dwa miesiące.

Czy jest jeszcze coś do ugrania np. HBO na pół roku albo Cinemax?

Zaznaczam że multiroom mnie nie interesuję:) 

 
 
Bierz bez gadania.
Ja mam to samo ,za 88,99.
Też nie chcieli zejść niżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramirez napisał:

Hehe ? Ipla powiadasz? Używałeś tego kiedyś? Bo ja tak. Przyjdzie mecz gdzie gra Lewandowski lub Piątek na Elevenie i tylko buforuję co chwilę. Nadawanie tv przez internet to taka bieda oferta dla mało wymagających. Ja oczekuję 100% niezawodności.

Tak używałem i mi działa bardzo dobrze, widocznie masz odtwarzacz z android tv do niczego. Ja wolę nie płacić co miech i wiązać się umową na 1 rok lub 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michal_dragon napisał:

Tak używałem i mi działa bardzo dobrze, widocznie masz odtwarzacz z android tv do niczego. Ja wolę nie płacić co miech i wiązać się umową na 1 rok lub 2 lata.

 

Oglądam na Xiaomi mi Box 4K. i Zacina się tylko na tych meczach gdzie gra Lewandowski czy Piątek. Jak by to była wina urządzenia to chyba by było tak cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramirez napisał:

 

Oglądam na Xiaomi mi Box 4K. i Zacina się tylko na tych meczach gdzie gra Lewandowski czy Piątek. Jak by to była wina urządzenia to chyba by było tak cały czas.

A u mnie to tylko była raz awaria a tak to działa, jeszcze zobaczę ale nie w tym sezonie bo się nie opłaca wykupywać na 1 mecz.

Edytowane przez michal_dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barty_L napisał:

Od kilku dni jestem klientem MM. TV chodzi ok, natomiast internet 128 MB router ZNID GPON 2426A1 przez wifi gubi sygnal i działa kiepsko predkosciowo ... i jeszcze tylko 1-zakresowy :(

Jakieś rady ?:(

Kupić router 2 zakresowy np archer c1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden operator nie gwarantuje absolutnie żadnej prędkości ani stabilności działania internetu po WiFi, bo nie mają wpływu na twoje otoczenie sieciowe. Kupujesz internet po kablu z opcją korzystania przez WiFi. Kup własny router za 400-500zł ale to też ci za dużo nie da jak w twojej okolicy jest 20 innych sieci WiFi. Stabilne i szybkie połączenie tylko po kablu.

Wyłacz WiFi i ustaw sobie DMZ na routerze od MM, podepnij swój router, który dostanie IP, które będzie w DMZ, na swoim sprzęcie włącz WiFi i problem z głowy.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałyby być wtedy 2 routery ,jeden połączony  z drugim, mam tp linka dobrego ale to chyba MM powinna mi dać porządny sprzęt a nie ja dodatkowo kupować...
Routery od ISP to szrot.
Powinna Ci dać modem tzn onu, dzwoń do nich niech przełącza ci twój obecny szrot od nich w Bridge. A za nim wepnij swój router.
Jesteś w stanie kupic router milion razy lepszy za niewielkie pieniądze, który posluzy ci o wiele bardziej niż ten złom który wszystkim wciskają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że MM podniosła na mojej dzielnicy cenę. Kiedyś Maxbox z Intertem 120 za 59, teraz 63. Oferta mistrzowska z Elevenami i Canal+ kiedyś 79-99 (w zależności od promocji) teraz 109. Przy negocjacjach tez już tacy skorzy do obniżek nie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kiler napisał:

Zauważyłem, że MM podniosła na mojej dzielnicy cenę. Kiedyś Maxbox z Intertem 120 za 59, teraz 63. Oferta mistrzowska z Elevenami i Canal+ kiedyś 79-99 (w zależności od promocji) teraz 109. Przy negocjacjach tez już tacy skorzy do obniżek nie są. 

To i tak jest jak za darmo. Taki pakiet telewizji z satelity bez internetu jest droższy od tego. Klienci kablówek korzystali z wojen cenowych pomiędzy konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest oczywista sprawa, ponieważ chcąc mieć coś podobnego z satelity, to trzeba wziąć abonament u dwóch operatorów. Operatorzy satelitarni mają po kilkanaście kanałów na wyłączność, a w kablówkach nie ma takich sytuacji. Ta rzecz  oraz łatwiejsze dzielenie sygnału na kilka odbiorników, to dla mnie zalety, dla których zawsze wybieram kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...