Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Seth napisał:

BBC, NatGeo, Fox. To tak pierwsze z brzegu.

 

Za w Vectrze brak z kolei połowy paczki Polsat Sport (Fight to jeszcze nie problem, ale na Sport News jest sporo transmisji), tematycznych MTV, Sundance Channel, CBS, kanałów Universalu. Tak więc wychodzi na jedno, obie oferty mają istotne braki.

Dodatkowo w obu sieciach brak Polsat Sport Premium. Rozumiałbym cieszenie się z przejęcia przez UPC (bo tutaj wraz z wysokimi cenami chociaż byłaby adekwatna oferta), ale w tym przypadku to niestety...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo wierzycie w to przejęcie... Przy UPC UOKiK zakwestionował 11 miast, tu 29. Multimedii nie zależy żeby dzielić się na kilkanaście podmiotów żeby sprzedać się Vectrze oraz innym. I robić to rok albo i dłużej. Są inni chętni, którzy nie będą mieli problemu z UOKiK.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sprawdzić, czy na Kaonach działa Wam odtwarzanie od początku audycji, która jeszcze trwa? U mnie na obu dekoderach zawsze kończy się to jakimś błędem. Natomiast odtwarzanie audycji, która już się zakończyła przebiega bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 20:08, bugmenot napisał:

Resztę przejmie pewnie z chęcia np. Netia albo inny podmiot na takiej samej zasadzie jak sieć po Asterze gdy łączył się z UPC

No tak samo jak przy UPC, do opylenia bylo 11 miast a teraz.... tylko 29 :D.

Vectra ma najgorszą jakość obrazu ze wszystkich kablówek, na szczęście ja rezygnuje w tym roku z TV, więc to już nie będzie mój problem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sprawdzić, czy na Kaonach działa Wam odtwarzanie od początku audycji, która jeszcze trwa? U mnie na obu dekoderach zawsze kończy się to jakimś błędem. Natomiast odtwarzanie audycji, która już się zakończyła przebiega bez problemu.

Niestety tak jest, mają jakąś awarię z tym związaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kubus76k napisał:


Niestety tak jest, mają jakąś awarię z tym związaną.

A to ciekawe. Bo dzwoniłem dziś do techników do BOKu z tym i pani (chyba to nie jest dla niej miejsce) sprawdziła, że u nich niby działa. Chciała mi techników wzywać do mieszkania. To wyśmiałem, bo to niepoważne. Jeśli jest globalna awaria to dziwne, że z jej strony było "u mnie działa". Może oprócz nie znania się na robocie pozwoliła sobie też na kłamstwo. No tak czy inaczej nie wiem kogo oni tam zatrudniają w technicznym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest liczony okres umowy dla nowych klientów ? Znam kogoś, kto jest klientem od kilku dni. Umowa na 2 lata i ebook pokazuje koniec umowy kwiecień 2021. Wychodzi na to że maj wlicza się do umowy, a w rachunku nieduży zysk, ponieważ pierwsze 2 miesiące po 1 zł. opis być za niepełny miesiąc plus aktywacja. Wniosek że połowa maja za pół złotówki.

Przedstawiciel mówił o 2 latach + niepełny.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 17:30, Kiluk napisał:

czy dobrze zrobiłem , czy trzeba było odmawiać?

SuperBox

Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV)

Pakiet Dzieci

Pakiet filmbox

Pakiet HBO

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Pakiet eleven

Pakiet C+ prestige

Internet 120 MBit

 

Umowa na 2 lata

99 zł/mies

Przyzwoita oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał:

 pokazuje koniec umowy kwiecień 2021.

Ostatnia faktura, o ile promocja nie będzie wypowiedziana będzie wystawiona w kwietniu 2021.  Jeżeli umowa jest podpisana np. 9 maja to za maj sobie proporcjonalnie tą złotówkę wyliczą, a pierwsza faktura powinna przyjść w czerwcu za maj i czerwiec.

Edytowane przez marcos1992
Nie napisałem wszystkiego ;)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/uokik-nadal-bada-kupno-multimedia-polska-przez-vectre-mam-nadzieje-ze-proces-ten-w-przeciagu-kwartalu-zostanie-zakonczony

 

" Regulator zwrócił uwagę, że Vectra i Multimedia Polska na tych samych obszarach świadczą identyczne usługi: działalność firm pokrywa się w 39 miastach w zakresie płatnej telewizji, a w 45 miejscowościach w zakresie szerokopasmowego internetu stacjonarnego. (...)

 

Michał Holeksa, wiceprezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przy okazji dyskusji zaznaczył, że Urząd musi kompleksowo badać cały rynek, dlatego tego typu postępowania - wyrażenia zgody na fuzje i przejęcia tyle trwają. (...)

 

Dodał, że ma nadzieję, że postępowanie zakończy się w ciągu najbliższego kwartału.

-  Mam nadzieję, że to w przeciągu kwartału postępowanie to zostanie zakończone, nie mogę dzisiaj powiedzieć, z jakim skutkiem - stwierdził wiceszef Urzędu. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, Pukus napisał:

Ok, dzięki! A czy przy ewentualnym przejęciu przez Vectrę, umowa jest ważna?

Powinno być chyba możliwe zerwanie umowy bez konsekwencji skoro zmienia się strona umowy na którą nie wyrazisz zgodny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kiluk napisał:

 

Powinno być chyba możliwe zerwanie umowy bez konsekwencji skoro zmienia się strona umowy na którą nie wyrazisz zgodny....

Vectra przejmuję Multimedia, dostajesz nowe kanały, a cena pozostaje bez zmian. Kto normalny wypowie umowę, bo się znaczek na Vectra zamieni? :D

 

Kanałów z MM raczej nie zabiorą, bo jak ich przejmą to chyba z dobrodziejstwem inwentarza i umowy z nadawcami kanałów będą dalej obowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...