Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy przedłużaniu umowy na Internet (w kwietniu tego roku) dostałem modem z wbudowanym routerem WI-Fi model ARRIS TG 2492 S (standardowy pobór prądu 12 Wat, maksymalny 15 Wat). Na przednim panelu jest 7 silnie świecących się non stop diod, które w nocy rozświetlają 1/3 sufitu w pokoju (przez kratki wentylacyjne na górze obudowy), no ale trudno. Na razie problemów z zasięgiem WI-FI w mieszkaniu nie ma.

Umowa na 24 miesiące, opcja 120 Mb/s (upload 10 Mb/s), abonament 29 PLN miesięcznie, żadnych dopłat za usługę Wi-Fi.

Cenę i warunki wynegocjowałem w trakcie trzeciej rozmowy z DUK.

Z płatnej TV zrezygnowałem wiele lat temu. Wystarczy mi 28 kanałów ze swojej anteny DVB-T.

Niektórzy mają całe DVB-T w kablu telewizyjnym (warunek to posiadanie usługi internetu).

............................................................................................................

A w UPC jest jeszcze lepiej, bo każdy kto ma usługę internetu to może dobrać darmowy podstawowy niekodowany pakiet Start w kablu (obecnie 34 kanały, w tym aż 23 kanały w jakości HD). I też żadne dekodery niepotrzebne.  http://media.upc.pl/52730-upc-rozszerza-oferte-kanalow-w-niekodowanym-pakiecie-start

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, michal_dragon napisał:

To powiedz mi co tam jest takiego do oglądania celebryci z durnymi programami co prezentują dno. A jaki dodają modemorouter z wifi który ma zasięg żałosny to już lepiej jak by nie dawali i tylko modem dostarczali do którego swój router można podłączyć.

Polsat Doku. Planete. C+ discovery, sport  Seria viasat. TVN turbo. Seria discovery. CNN i oczywiście tv trwam. Hehe  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kleofas11 napisał:

 

Umowa na 24 miesiące, opcja 120 Mb/s (upload 10 Mb/s), abonament 29 PLN miesięcznie, żadnych dopłat za usługę Wi-Fi.

Cenę i warunki wynegocjowałem w trakcie trzeciej rozmowy z DUK.

 

Ciężko ci było wynegocjować taką cenę? Mam takie samo łącze. Na ile przed końcem umowy zawarłeś aneks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam z MM Tv(Minibox, sport hd, sport champion, pakiet HD) oraz internet(60mb/s) w kwocie 101 zł. Internet do sierpnia, tv do konca roku. Wczoraj dzwonili z 1 propozycja przedluzenia i zjednolicenia umow w czasie za jedyne 111zł ?. Grzecznie podziekowalem... Wypowiedzenie zlozyc na oba abonamenty juz teraz? Slyszalem, ze istnieje teraz opcja złozenia wypowiedzenia podczas rozmowy telefonicznej , prawda to, nie bedzie problemu ? I za ile srednio mozna wynegocjować takie pakiety i internet, które obecnie posiadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 59zł proponowali mi to samo co masz @shidishi16, tylko Maxbox i jeszcze Multiroom (łącznie dwa dekodery), oferty i tak nie przyjąłem, także cenę można zbić o ponad połowę. Za minibox i bez ,,Multiroomów" można negocjować z dyszkę jak nie więcej taniej i na drugi raz trzeba patrzeć żeby wszystkie umowy kończyły się w jednym dniu, a nie jedna za chwilę a druga za pół roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

- czy ktoś próbował przedłużyć umowę, która kończy się dopiero za np: 7 miesięcy? Miałem ostatnio połączenia od nich z nr 24 357 5011 ale nie mogłem odebrać więc nie wiem z czym dzwonili

- czy ktoś będący na HFC brał w ostatnim czasie internet szybszy niż 120Mb/s?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 23:10, killerów dwóch napisał:

Ciężko ci było wynegocjować taką cenę? Mam takie samo łącze. Na ile przed końcem umowy zawarłeś aneks?

Aneks zawarłem 11 dni przed końcem starej umowy. Nie było tak trudno, ale u mnie rzecz nie polegała na obniżce abonamentu tylko na zwiększeniu prędkości.

A na to łatwiej przystają, bo zwiększenie prędkości nic ich nie kosztuje (to tylko odkręcenie kurka). 

Do tej pory miałem 30 Mb/s za 29 PLN (i bez modemu z Wi-Fi), a dostałem 120 Mb/s za 29 PLN (z modemem z Wi-Fi i bez żadnych innych opłat).

Wymiana modemu (instalacja) też była gratis.

Podczas negocjacji wspomniałem, że u mnie jest duża konkurencja w opcjach do 1 Gb/s  (UPC, Netia Światłowód, Orange Światłowód), a dwie pierwsze firmy oferują nowym klientom lepsze oferty za 43 PLN - max. 50 PLN (internet z modemem z Wi-Fi + pakiet DTV + telefon stacjonarny).

Trafiłem na kumatego sympatycznego konsultanta w DUK (za drugim razem). W stacjonarnym BOK było odwrotnie. Chociaż w BOK też można dostać dobre oferty.

Zarówno w DUK jak i w BOK wszystko zależy od podejścia człowieka z którym w danym momencie rozmawiasz, bo każdy konsultant mówi to co w danej chwili jest mu wygodne.

Oferta utrzymaniowa  internetu 120 Mb/s za 29 PLN (z modemem z Wi-Fi gratis) funkcjonuje w Multimedii od co najmniej kilku lat. I nie ma nic wspólnego z usługą DTV (nie jest od niej uzależniona). 

Edytowane przez Kleofas11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności ? Wczoraj dostałem upgrade oprogramowania na dekoder ADB 3830 i proszę zorientowane osoby o podpowiedź: czy te 60 godz nagrań w chmurze jest bezpłatne? Czy po podłączeniu dekodera do netu zyska on jeszcze jakieś nowe funkcje? Jeżeli chodzi o moje wrażenia to są pozytywne. EPG wygląda dużo nowocześniej od poprzedniego, no i te nowe funkcje, które zwiększają możliwości TV zaskoczyły mnie na plus. Zobaczymy, jak to będzie się sprawowało, czy nie będzie jakichś awarii i tp, ale na razie jest OK.

Edytowane przez ziutek60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze zrobiłem , czy trzeba było odmawiać?

SuperBox

Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV)

Pakiet Dzieci

Pakiet filmbox

Pakiet HBO

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Pakiet eleven

Pakiet C+ prestige

Internet 120 MBit

 

Umowa na 2 lata

99 zł/mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 lipca pakiet Sport Champions będzie się nazywał Eleven sport przyszło pismo wraz rachunkiem a  w nim  ulotki HBO podrożało za 29.99 zł wtym 3 miesiace gratis, a C+ za 43.99 zł tez 3 miesace  gratis  dla tych którzy nie mają ich w pakiecie  . Mam nadzieje że będziemy już w Vectra.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest takiego atrakcyjnego w Vectrze? Masz co prawda 4K, ale też wyższe ceny, bardziej upakowane muxy, a sporo kanałów Ci wymienią na inne, bo i jedna i druga sieć ma zasadniczne braki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiluk napisał:

czy dobrze zrobiłem , czy trzeba było odmawiać?

SuperBox

Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV)

Pakiet Dzieci

Pakiet filmbox

Pakiet HBO

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Pakiet eleven

Pakiet C+ prestige

Internet 120 MBit

 

Umowa na 2 lata

99 zł/mies

Nie wiem gdzie mieszkasz ale taka średnia cena. Ja płace za to samo tylko z Maxbox 79zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ziutek60 napisał:

Witam po długiej nieobecności ? Wczoraj dostałem upgrade oprogramowania na dekoder ADB 3830 i proszę zorientowane osoby o podpowiedź: czy te 60 godz nagrań w chmurze jest bezpłatne? Czy po podłączeniu dekodera do netu zyska on jeszcze jakieś nowe funkcje? Jeżeli chodzi o moje wrażenia to są pozytywne. EPG wygląda dużo nowocześniej od poprzedniego, no i te nowe funkcje, które zwiększają możliwości TV zaskoczyły mnie na plus. Zobaczymy, jak to będzie się sprawowało, czy nie będzie jakichś awarii i tp, ale na razie jest OK.

Te funkcje to można o kant tyłka rozbić.  Są  dostępne na garstce kanałów, a jakby tego było mało, to jeszcze nie na wszystkich audycjach. Na chwilę obecną bezużyteczne. Tym bardziej, że jak się człowiek zdecyduje na nagrywarkę sieciową (dla garstki kanałów), to nie ma możliwości nagrywać lokalnie (wszystkiego).

 

Godzinę temu, bugmenot napisał:

A co jest takiego atrakcyjnego w Vectrze? Masz co prawda 4K, ale też wyższe ceny, bardziej upakowane muxy, a sporo kanałów Ci wymienią na inne, bo i jedna i druga sieć ma zasadniczne braki ;).

BBC, NatGeo, Fox. To tak pierwsze z brzegu.

 

38 minut temu, kubus76k napisał:

Już zaczynam zapisywać nicki tych co modlą się do Vectry, aby móc się śmiać jak będą prosili o MMP jak się promocje pokończą emoji23.png

Zapisz mnie w pierwszej kolejności. A potem czekaj i czekaj i czekaj... i się nie doczekasz. Może wtedy zrozumiesz, że nie dla każdego niska kasa to priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kubus76k napisał:

Już zaczynam zapisywać nicki tych co modlą się do Vectry, aby móc się śmiać jak będą prosili o MMP jak się promocje pokończą emoji23.png

Mój też możesz zapisać,niska cena =słaba jakość ,i nic tego nie zmieni.Nie po to kupujemy TV 4 K żeby oglądać pseudo HD.

Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra oznacza wyższe ceny gdyż mniej będzie konkurencji jak przejmą MM. Oby do tego nie doszło. Będziecie narzekać. i przechodzić do UPC po czym znowu płacz i weźmiecie za darmo MUX i netflix czy vod. Wówczas wspomnicie o MM i zapłaczecie. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...