Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Złożyłem rezygnacje z usług multimedia. (TV kablowa + internet 120MBit)

dzwoniła babeczka z infolinii z propozycją utrzymania tego co mam dziś w tej samej cenie tj.

92 zł za 

SuperBox

Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV)

Pakiet Dzieci

Pakiet filmbox

Pakiet HBO

Pakiet HD

Pakiet filmy i seriale

Internet 120 MBit

 

Umowa na 1 rok

 

Dodaje mi jeszcze pakiet Eleven sport za 0 zł na pół roku, potem 9 zł /miesiąc przez 2 pół roku

 

Czy mam jeszcze "podtrzymywać" rezygnacje celem lepszej oferty cy odpuścić i brać  ofertę?

Co udało się Wam uzyskać przez rezygnacje z umowy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że 92zł za to nie jest źle. Masz 2 multiroomy i pakiet premium HBO. Dopilnuj, aby wszystkie elementy miały jednakowe daty końca promocji. A z tym Elevenem na 2,5 roku będziesz miał kłopot przy wypowiedzeniu umowy za rok.Będą Cię mieć w garści i zapłacisz karę za wcześniejsze zerwanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczne pytanie, w związku z tym, że moja mama otrzymała pismo o zbliżającym się całkowitym wyłączeniu analoga i chcę ją "ucyfrowić", wizyta technika jest niezbędna? Czy podłączenie dekodera to coś bardziej skomplikowanego niż przełączenie kabla antenowego z TV do dekodera i spięcie ich obu np. przez HDMI? Pytam bo sam jestem od lat klientem tv satelitarnej i tam jak muszę to tylko odbieram sprzęt i sam go sobie podłączam i konfiguruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny na 0,5 roku za free a kolejne pół roku za 9 zł/m-c ( w sumie na rok)

Czy tu mnie złapią ?

Zakładam, że pakiety będą do tego samego dnia (końca maja 2020) razem z eleven.

 

Czy jeśli się okaże że eleven lub inny pakiet będzie miał inny okres obowiązywania mogę to reklamować?

Pytam bo dowiem się o okresie dopiero z eBOK`a

 

Poza tym co macie na myśli mówiąc "walcz". 

Czy "walcz" to nie przyjmuj oferty Pani dzwoniącej (i czekanie na kolejny kontakt ze strony MM) czy raczej przekazanie swoich warunków podczas rumowy telefonicznej.

Próbowałem cos powiedzieć ale na wszystko było "nie da się" a i tak ma Pan super ofertę (i takie tam.....).

 

 

Edytowane przez Kiluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiluk napisał:

Zakładam, że pakiety będą do tego samego dnia (końca maja 2020) razem z eleven.

Czy jeśli się okaże że eleven lub inny pakiet będzie miał inny okres obowiązywania mogę to reklamować?

Pytam bo dowiem się o okresie dopiero z eBOK`a

W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem ustalasz wszystkie szczegóły nowej umowy .... i albo się na nie zgadzasz albo nie . Twój wybór.

Nic nie zakładaj, bo zrobią cię w jajo. Podstawą do podpisania dobrej umowy (z pozycji siły klienta) jest ta sama data zakończenia wszystkich usług.

Wszystko ustal w czasie rozmowy i zażycz sobie wysłania szczegółów nowej umowy SMS-em (bezzwłocznie po rozmowie telefonicznej) na swój numer komórkowy, ten na który oni do ciebie dzwonią.

Gdy ostatnio przedłużałem umowę to po 1 godzinie (od zakończenia rozmowy telefonicznej) dostałem szczegółowe warunki nowej umowy w czterech SMS-ach jeden po drugim.

W moim profilu na eBOK-u pojawiły się one dopiero tydzień później.

Potem te SMS-y zachowaj i będą one podstawą do ewentualnej reklamacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was przerabiał umowę na czas nieokreślony ?  Ostatnio teściowa skończyła w UPC promocyjną umowę na pakiet Select za 30zł/m-c. Zaproponowano jej przejście na umowę na czas nieokreślony za 35 zł/m-c. Zgodziła się, bo wkurzało ją coroczne wizyty w BOK (internetu nie ogarnia).

Czy w Mutimedii byłoby to możliwe ? Ja chętnie płaciłbym 5 zł więcej i miał spokój na lata. Ale widząc cenniki na ich stronie to byłoby to 100 zł więcej a nie 5.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniła Pani z DUK i nie dała nic więcej niż opisane kilka postów wyżej.

Nie przyjąłem warunków i od jutra zaczyna się miesięczne wypowiedzenie. 

Co mnie teraz czeka ? Czy już to przeszliście ?

Czy będą dzwonić i jeszcze coś proponować, czy "oleją" 92 zł ode mnie ?

 

Oczywiście nie chce zostać bez TV + net wiec muszę coś przyjąć tylko zastanawiam się czy jak nie zaproponują nic nowego  i na dzień przed końcem sam zadzwonię że przyjmuję ich ofertę to czy ona będzie taka sama jak ta z dnia dzisiejszego (oferowana przez telefon). Żeby się nie okazało że za miesiąc będę miał połowę z tego co dziś i to za większą kwotę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

U rodziców był do tej pory internet 12/0,7 Mbit z umową na czas nieokreślony za 39,90 zł. Złożone wypowiedzenie. Dziś DUK dzwonił z taką ofertą:

 

 

1)Internet  120Mb- 36zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 38,99 zł na 12 miesięcy

 

2)Internet  60Mb- 30zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 32,99 zł na 12 miesięcy

 

3)Internet  30Mb- 26zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 28,99 zł na 12 miesięcy

 

Dodam, że w budynku są światłowody od Orange i Kol-Net. Ten drugi ma ofertę 35/35 Mbit za 29,90 z modemem Wi-Fi za 0 zł, pierwszy miesiąc za 1 zł i instalacja za 149 zł.

 

Najbardziej mi zależy na zwiększeniu uploadu ze względu na Skype i TeamViewer.

 

Czy na sam internet DUK daje lepsze warunki?

 

Pozdrawiam,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, radier napisał:

Witam,

 

U rodziców był do tej pory internet 12/0,7 Mbit z umową na czas nieokreślony za 39,90 zł. Złożone wypowiedzenie. Dziś DUK dzwonił z taką ofertą:

 

 

1)Internet  120Mb- 36zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 38,99 zł na 12 miesięcy

 

2)Internet  60Mb- 30zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 32,99 zł na 12 miesięcy

 

3)Internet  30Mb- 26zł

Modem wi-fi mbs-2,99

Całość: 28,99 zł na 12 miesięcy

 

Dodam, że w budynku są światłowody od Orange i Kol-Net. Ten drugi ma ofertę 35/35 Mbit za 29,90 z modemem Wi-Fi za 0 zł, pierwszy miesiąc za 1 zł i instalacja za 149 zł.

 

Najbardziej mi zależy na zwiększeniu uploadu ze względu na Skype i TeamViewer.

 

Czy na sam internet DUK daje lepsze warunki?

 

Pozdrawiam,

 

 

bez wysiłku u mnie na wsi bez konkurencji internet 120MB +wifi 32 złote

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

@marcos1992 Ciekawy jestem czy masz taką samą sytuację jak moja sąsiadka. Po wyłączeniu TV i zostawieniu sobie samego internetu spokojnie ogląda DVB T z kabla i analog. Nawet 2 lata po fakcie wyłączenia.  ☺️

Ja tak miałem przez ponad dwa lata. Od początku umowy na internet miałem gratis pakiet analog.W poźniejszym okresie dołączyli kanały DVB-T. Niestety pewnego dnia pewnie robili jakieś porządki na sieci lub podłączali nowego klienta i mnie przy okazji "wyprostowali" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie dotyczące innych usług w MM, mianowicie

 

przenosił ktoś z Was telefon komórkowy (numer) z innej sieci do MultiMedia ? 

 

Pytam czy po drodze nie ma jakiś niemiłych niespodzianek, a z tego co widzę na stronie MM oferta jest całkiem ciekawa, np :

- nielimitowane rozmowy/SMSy/MMSy + 10GB netu za 20zł

- lub to samo z netem 20GB za 30zł

 

inni operatorzy nie dają tego w takich cenach,

do tego MM korzysta z sieci Plusa także z zasięgiem nie powinno być źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką maksymę : Jeśli telewizor to Sony, jeśli telefon to Samsung, jeśli kablówka to UPC, jeśli abonament telefoniczny to T-Mobile , jeśli pralka to Bosh.  I jak na razie to się sprawdza. Telefonu od Multimedii bym się bał. UPC nie mam bo nie jestem w zssięgu. Multimedia była głosem rozsądku przy wyborze: Orange-Multimedia. Mogę się mylić jak każdy !   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@homsky  Inni operatorzy też dają praktycznie to samo w prawie tej samej cenie. Na przykład Premium Mobile za 24,70 zł , wszystko bez limitu i 20 GB , zasięg Plus, i najważniejsze umowa na ile chcesz, bezterminowa i elastyczna z możliwością wypowiedzenia w ciągu 30 dni. A to samo można mieć też w ofercie na kartę. Ja korzystam z mało znanego Mobile Vikings, podpiętą mam kartę bankomatową i mam autodoładowanie, nie muszę się martwić doładowaniami że zapomnę. Dla mnie najlepsza sieć.  Ale kto co woli .  https://mobilevikings.pl/pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką maksymę : Jeśli telewizor to Sony, jeśli telefon to Samsung, jeśli kablówka to UPC, jeśli abonament telefoniczny to T-Mobile , jeśli pralka to Bosh.  I jak na razie to się sprawdza. Telefonu od Multimedii bym się bał. UPC nie mam bo nie jestem w zssięgu. Multimedia była głosem rozsądku przy wyborze: Orange-Multimedia. Mogę się mylić jak każdy !  

TV Sony od dawna to nie to Sony co przed laty, Bosh również się zepsuł, telefony Samsung zaczynają już być w tyle za chińczykami. Radzę wyjść z okopów i opinii z przed 10 laty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...