Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Umowa konczy sie tesciowi w Inowroclawiu. Pani proponuje ten sam pakiet przedluzyc na 24M  pakiet tv ( bez szalu poprostu jakis z nizszych pakietow z HD)  i telefon ( tu troche rozmowi w PL i do UK jest wykonywanych ) i to za rownowartosci zamiast ok 44 zl za 53zl. Powiedziala ze za friko wlaczy albo eleventy 3 i jakies 2 inne sportowe albo pakiet 11 programow popularno-naukowych typu ale kino discovery czy animal planet. Jutro ma oddzwonic.Czy wypowiedzenie jest potrzebne i dopiero rozmowa z jakims utrzymaniowym dzialem jak np w UPC ? czy mozna bez stracenia czasu na te pisma itp cos sensowniejszego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie przez dział utrzymania klienta coś zdziałasz, w biurze to zawsze walną cenę wysoką, tam to jedynie warto zostawić wypowiedzenie odpowiednio sformułowane. Podrzuć teściowi z biura spis kanałów niech sobie spojrzy jakie pakiety go interesują, ewentualnie multiroom, internet jeśli coś chce jeszcze poza tv, żeby określił się co chce z kablówki, wtedy można myśleć nad ceną przy negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne multiroomy ani internety. Top co mowilem podstawowy pakiet ktory ma kanalow i telefon do syna w UK i rodziny w Polsce. Teraz placi 40pare ma placic 50pare pln i cyrograf na 2 lata ale i spokoj na dwa lata z cenami i podwyzkami drastycznymi.

 

zlozyc wypowiedzenie moge przez neta jak w upc? ewentualnie jak ma byc urwane z 30% ceny to ok. Tylko wlasnie pytam jakie znacie pakiety na tel i tv tanszy niz tescia

Edytowane przez Matifcb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś urwać z ceny, wypowiedzenie to podstawa. Tak jak napisał kolega Kiler, możesz je złożyć telefonicznie, lub w lokalnym BOK, możesz wysłać pocztą. Potem w rozmowie z DUK możesz uzyskać lepszą ofertę. Wszystko zależy od indywidualnej rozmowy. Przy większej ilości usług za około 100zł można uzyskać konkretną ofertę. To czego Ty oczekujesz to koszt 40-50zł max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 07:19, Grobel napisał:

Umowa do końca maja, zatem zbliżam się do wypowiedzenia :)
Aktualnie mam 30mega plus superboxa z pakietem seriale i hd(odpalone gratisowo). Płacę za to 55zł i jest to wina złej decyzji przy ostatnim przedłużaniu umowy. Dzwonili do mnie już dwa razy z ofertą. Za pierwszym razem standardowa gadka że promocja się kończy i będzie już drożej (65zł za to samo). Za drugim razem łaskawie stwierdzili, że jednak da się zrobić to po 55zł.(..)

Podaję co udało mi się osiągnąć, coby ktoś w przyszłości miał pogląd.

A więc z 55zł zrobiło się 40zł z umową na 24miechy. Miałem dostać głośnik/rejestrator/dysk zewnętrzny do tego.
Podziękowałem pani i powiedziałem że się zastanowię, bo cyrograf na dwa lata jest słaby :P

 

Stanęło na 30mega plus superbox z gratisowymi pakietami seriale i hd (które testowo użytkuje już 3-4 lata :P ) za 40zł na 12 miesięcy. Pewnie ugrałbym jeszcze kilka zł, ale nie chciało mi się już tracić czasu na telefony w ciągu dnia.
Zatem zaczynam już 18 rok korzystania z mm :)

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 21:33, andyp napisał:

W paczkach usług jest na dole jest spis:https://www.multimedia.pl/Paczki-uslug

Tak,tylko z 15.10.2018 !  Gdzie się podział ten ostatni z 31.12.2018 ?  Gdzie aktualizacja ? Coś niecoś dodali lub zamienili na HD. Co za lenie tam pracują ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wysłałem wypowiedzenie bo kończy mi się umowa. Szybko oddzwonili ?

 

Posiadam Maxboxa, pakiet sport cały, HBO, Canal +, Cinemaxy, Multiroom i internet 120Mb. Płacę 98,99 zł.

 

Propozycja to ta sama cena przy umowie na kolejny rok. Mniej się nie da twierdzi Pan z call center.

 

Czy to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mygen napisał:

Witam

Wysłałem wypowiedzenie bo kończy mi się umowa. Szybko oddzwonili ?

 

Posiadam Maxboxa, pakiet sport cały, HBO, Canal +, Cinemaxy, Multiroom i internet 120Mb. Płacę 98,99 zł.

 

Propozycja to ta sama cena przy umowie na kolejny rok. Mniej się nie da twierdzi Pan z call center.

 

Czy to dobra cena?

@mygen To co mam w podpisie 90PLN, więc prawie to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...