Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dam znać jak wyszło. MM chyba nie ma Polsat premium. Czy ktoś wie czy te programy będą w ofercie MM? Bo UPC ma teraz ofertę dla nowych: Max chyba 166 programów  w tym 113 hd, Polsat premium, eleveny x3, horizont go, dekoder z bajerami i net 150, podłączenie 1 zł.  Wszystko za 89. Wiec kuszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem, to nie jesteś obecnie klientem Multimedii? W związku z tym to co podali koledzy powyżej możesz włożyć między bajki, bo chodziło im o oferty przedłużeniowe z wypowiedzeniem. Dla nowych szukaj kontaktu z lokalnym przedstawicielem (ulotki na klatkach schodowych). Przez infolinię i salon dostaniesz raczej tylko standardową,  kosmiczną cenowo ofertę. Jeśli chodzi o ofertę UPC, którą podałeś, to jak na nich wydaje się niezła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Multimedia nie chce mi zaoferować nic lepszego więc nie ma sensu u nich zostawać. Tymbardziej, że Petrotel oferuje dla nowych pakiet 129 kanałów - w tym 70 w HD +300mbit+ nagrywarke +multiroom+ router wifi za 74.90zł.... umowa kończy mi się z końcem tego miesiąca. Nie składałem jeszcze wymówienia bo miałem nadzieje, że jednak multimedia zawalczy o 10 letniego klienta i tu pytanie: czy mogę bez żadnego problemu tzn dodatkowych opłat zakończyć z nimi umowe z końcem tego miesiąca? Czy musi być zachowane miesięczne wypowiedzenie ? Bo nie mam zamiaru przeciągać tego o dodatkowy miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone w marcu skutkuje zakończeniem umowy na koniec kwietnia. Jednak za ten miesiąc będziesz musiał zapłacić ceny standardowe. Możesz powyłączać wszystkie dodatkowe opcje żeby maksymalnie zbić cenę. Ewentualnie przedłużyć umowę ale tej opcji pewnie nie bierzesz pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co radzicie mimo wszystko złożyć wypowiedzenie, czekać na ich "ruch" do końca miesiąca, dopytać ile będę musiał zapłacić za te 11 dni które jutro upłyną po cenach normalnych  i ew porównać ceny petrotelu z multimedią (jeżeli zaproponują mi coś centrum utrzymania klienta?)

2 minuty temu, andyp napisał:

Dzwoń do DUK 244 244 333 do 337. 

Czy jak sam do nich zadzwonię ugram więcej jak na podpisaniu umowy w ich punkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...