Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że Ciebie ostro skroili. Powinieneś zadzwonić do lokalnego przedstawiciela, bo bardzo często są super promocje dla danego bloku/osiedla. Trzeba było się trochę przygotować o tyle. Przez 2 lata zaplaciszesz tyle co inni przez 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie o to że @korni007 odwaliłeś szkolny błąd bo trzeba było brać net i tv razem i wtedy negocjować, a jak coś dobierasz w czasie trwania umowy to wiadomo że koszą jak tylko się da. To raz. A dwa, czy odpowiedziałeś sobie na proste pytanie: po co mi wszystkie kanały jakie są w ofercie? Serio oglądasz każdy kanał, jak jeden, z każdego pakietu, jak najwięcej programów i kanałów od rana do nocy, i bez któregokolwiek brakującego nie wyobrażasz sobie życia?  Czy to tak tylko taka sztuka dla sztuki, żeby było jak najwięcej kanałów na liście, coś 'dla szpanu'? Dla mnie osobiście płacenie 200 ileś zł za tv to jakiś ponury żart, to już wolałbym zostać przy tv naziemnej + fta ze satki z obrotnicy/siłownika. Wydałbym te dwie stówy na co innego.

Poza tymi pakietami które posiadam: StartBox Plus, C+Prestige (choć tu w sumie wystarczyłby mi Select), Sport Champions, Sport HD Extra, Multiscreen, do tego multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami IPS i net 30Mb (bez WiFi bo mam swój router), i to wszystko kosztuje mnie 59 zł/mc i to uważam za bardzo dobrą cenę. I nie będę płacił za żaden inny dodatkowy pakiet, bo po prostu nie oglądam innych kanałów z pozostałych pakietów. Nie spędza się przecież całego życia przed tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce multiroom na pół osiedla zrobić :D

 

ZTCP MM jest tak zacofana technicznie, że kanał bierze jedno DW i jest ona stałe przez cały czas (constant dw). Taka prehistoria panuje w tej kablówce, dlatego pewnie wycinają filtrami częstotliwości w skrzynkach. Jedna karta jest w stanie pokryć wszystkie dostępne kanały w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, moimzdaniem napisał:

Idzie o to że @korni007 odwaliłeś szkolny błąd bo trzeba było brać net i tv razem i wtedy negocjować, a jak coś dobierasz w czasie trwania umowy to wiadomo że koszą jak tylko się da. To raz. A dwa, czy odpowiedziałeś sobie na proste pytanie: po co mi wszystkie kanały jakie są w ofercie? Serio oglądasz każdy kanał, jak jeden, z każdego pakietu, jak najwięcej programów i kanałów od rana do nocy, i bez któregokolwiek brakującego nie wyobrażasz sobie życia?  Czy to tak tylko taka sztuka dla sztuki, żeby było jak najwięcej kanałów na liście, coś 'dla szpanu'? Dla mnie osobiście płacenie 200 ileś zł za tv to jakiś ponury żart, to już wolałbym zostać przy tv naziemnej + fta ze satki z obrotnicy/siłownika. Wydałbym te dwie stówy na co innego.

Poza tymi pakietami które posiadam: StartBox Plus, C+Prestige (choć tu w sumie wystarczyłby mi Select), Sport Champions, Sport HD Extra, Multiscreen, do tego multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami IPS i net 30Mb (bez WiFi bo mam swój router), i to wszystko kosztuje mnie 59 zł/mc i to uważam za bardzo dobrą cenę. I nie będę płacił za żaden inny dodatkowy pakiet, bo po prostu nie oglądam innych kanałów z pozostałych pakietów. Nie spędza się przecież całego życia przed tv.

Ludzie lubią mieć.ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moimzdaniem napisał:

@korni007

Poza tymi pakietami które posiadam: StartBox Plus, C+Prestige (choć tu w sumie wystarczyłby mi Select), Sport Champions, Sport HD Extra, Multiscreen, do tego multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami IPS i net 30Mb (bez WiFi bo mam swój router), i to wszystko kosztuje mnie 59 zł/mc i to uważam za bardzo dobrą cenę. I nie będę płacił za żaden inny dodatkowy pakiet, bo po prostu nie oglądam innych kanałów z pozostałych pakietów. Nie spędza się przecież całego życia przed tv.

Oferta faktycznie wyjątkowa. Nieźle musiałeś zdołować kolegę korni007 swoim wpisem. Za tą kwotę co podałeś normalnie to można wyrwać MaxBox z netem. A tu masz jeszcze C+ i Eleveny. Super! Taniej już się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce multiroom na pół osiedla zrobić
 
ZTCP MM jest tak zacofana technicznie, że kanał bierze jedno DW i jest ona stałe przez cały czas (constant dw). Taka prehistoria panuje w tej kablówce, dlatego pewnie wycinają filtrami częstotliwości w skrzynkach. Jedna karta jest w stanie pokryć wszystkie dostępne kanały w ofercie.
Tzn? Przecież jak nie masz uprawnień do c+ to nie będzie świecić. Serio chcesz powiedzieć że każda karta odpali wszystko? Zakładanie filtrów to chyba 2004 rok... Masakra jakaś. Patologia.

A co do kolegów wyżej - liczyłem się że w. Trakcie dobrania umowy skroja mnie. Trudno nie chciałem na. Poczarku brać. Tv. Bo miałem CP i nc, w sumie mogłem zrezygnować, i wziąć kablowke, ale oferta MM jest słaba. Biorę tylko z nadzieją, że wkoncu padną, przejmie ich ktoś mądry kto rozszerzy ofertę konkretnie, a mi zostawia po MM kartę która będe mógł mieć wlozona w swoim tunku bez wkladania w moduł. I nie chodzi o. Jakieś dzielenie, tylko po prostu moduł chodzi o. Wiele wolniej, a po drugie zapinam sobie trzy głowice i nagrywam co mi się podoba. ;)
Są wogole jakieś plotki nowe odnośnie przejęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie zrozumiałeś mnie.

W MM było (2016rok)/może i jest tak nadal (masz tuner na e2 to sprawdzisz), że pakiety są podzielone paczkami i na te paczki idzie jedno stałe DW z karty.

 

U normalnego operatora każdy kanał ma inne DW i zmienia się co 10 sekund. W MM kanał z paczki dajmy na to Superbox odpyta o DW karte raz i dalej leci na tym jednym DW non stop (emulator ciągnie owe 'zużyte' DW z cache) dla wszystkich kanałów z paczki.

To się nazywa constant dw (stałe) i ma czasami miejsce u operatorów sat jak coś grzebią/zmieniają w stacjach nadawczych :)

 

Dlatego pewnie stosują filtry na częstotliwość w skrzynkach, aby nie było zbyt łatwo. Jeden kupuje full i robi serwer DW na wszystko co w ofercie z 1! karty.

Daj znać czy tak jest nadal jest dostaniesz moduł. Podejrzewam że tak, bo przez ten czas byli operatorem nastawionym na sprzedaż innemu a nie inwestycje i płacenie za poprawienie systemu CA.

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TV cyfrowej MM nie stosuje żadnych filtrów i nigdy ich nie stosowała! Filtry były tylko przy sygnale analogowym. Jeden napiszę takie brednie i potem inni w to wierzą. Tak tak, zrób serwer, zobaczymy jak szybko się pojawisz w newsie dnia na satkurierze - i ile za coś takiego bekniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje rady. Obecnie posiadam SuperBox+HBO HD Max + pakiet HD + Multiroom + 120mbit/s + telefon stacjonarny + komórkowy za 99.99 zł... jakies 2 tygodnie temu? byłem w multimedii i dali mi super wypas oferte 105zł za dokładnie to samo... Pomyślałem poczekam jeszcze jednak umowa kończy mi się 31 marca więc nie cały miesiąc został. Co robić? Czy to co mam za tą kase to dobra oferta? Czy mogę coś jeszcze utargować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj szybko telefonicznie wypowiedzenie. Może uda się wynegocjować lepszą cenę jeszcze przed wejściem umowy na standardowe ceny. Za jakieś 70-80 zł możesz spokojnie zachować to co masz teraz i jeszcze podnieść sobie pakiet z SuperBoxa na MaxBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy kaon nagrywa wszystkie programy, które są odbierane na dekoderze?  Dziś rozmawiałem znowu w sprawie przedłużenia umowy i konsultant ma się popytać czy znalazł by się dla mnie taki dekoder, ale twierdził, że on nie nagrywa wszystkich programów. Generalnie w kwocie 65 pln daje mi maxboxa + 120 mb + hd + sport + mm go i c+ na 2 miesiące. Usb pvr niby płatne 4 pln. A jak pytałem o dysk (gadżet) to kwota abo musi być 80 pln to dysk jest wtedy za przysłowiową złotówkę. Chciałem żeby dołożył mi c+ za te 15 zł. Stwierdził że za tyle to się nie da. Czy cisnąć go o ten dysk przy tym abo za 65 pln czy coś dołożyć do tych 80 zł np. hbo.Do jutra ma też dać znać czy mają tego kaona. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yoodash napisał:

Ktoś się orientuje, czy kaon nagrywa wszystkie programy, które są odbierane na dekoderze?  Dziś rozmawiałem znowu w sprawie przedłużenia umowy i konsultant ma się popytać czy znalazł by się dla mnie taki dekoder, ale twierdził, że on nie nagrywa wszystkich programów. Generalnie w kwocie 65 pln daje mi maxboxa + 120 mb + hd + sport + mm go i c+ na 2 miesiące. Usb pvr niby płatne 4 pln. A jak pytałem o dysk (gadżet) to kwota abo musi być 80 pln to dysk jest wtedy za przysłowiową złotówkę. Chciałem żeby dołożył mi c+ za te 15 zł. Stwierdził że za tyle to się nie da. Czy cisnąć go o ten dysk przy tym abo za 65 pln czy coś dołożyć do tych 80 zł np. hbo.Do jutra ma też dać znać czy mają tego kaona. Co sądzicie?

Ja za 67zl mam maxbox, net 60, HD, Eleven, mmgo i c+Prestige umowa 2 letnia i dostałem twardy dysk za 1zl więc powalcz jeszcze trochę o lepsze warunki. Plus HBO i HBO GO na 2 miesiace.

Edytowane przez zieny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michaelis napisał:

W przypadku TV cyfrowej MM nie stosuje żadnych filtrów i nigdy ich nie stosowała! Filtry były tylko przy sygnale analogowym. Jeden napiszę takie brednie i potem inni w to wierzą.

 

To wytłumacz mi dlaczego mam wycięte wszystko poza muxem dvb-t w kablu? :) 

I skanowanie dvb-c zarówno w tv jak i tunerze daje 0. TV jakiś czas temu znajdował mux z paczką C+ - pewnie blisko sąsiądujący pasmem z netem - ale to też wycięli.

 

Cytat

Tak tak, zrób serwer, zobaczymy jak szybko się pojawisz w newsie dnia na satkurierze - i ile za coś takiego bekniesz.

 

Nie mam takiej potrzeby. Poza tym, kto pisze że komercyjnie i że mam się gdziekolwiek pojawiać?

Opisałem jak to wyglądało w MM 3 lata temu i pewnie wygląda do dziś. 1 Kartka starczy na full bo dw jest stałe :)

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego pakietu typu azart. Od 10lat czyli jak jestem posiadaczem MM nie było niczego w DVB-C poza analogiem i dvb-t. Reszta wyfiltrowana.

Przez jakiś czas łapało mux z c+ discovery/seriale ale to też przenieśli wyżej/niżej.

 

No ale bzdury pisze, niczego nie filtrują. I zaraz policja wpadnie bo wpisałem jak działa CA w ledwo dyszącym operatorze czekającym aż ktoś go kupi. ioioioioioioio

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 19:00, Kiler napisał:

Co nie zmienia faktu, że Ciebie ostro skroili. Powinieneś zadzwonić do lokalnego przedstawiciela, bo bardzo często są super promocje dla danego bloku/osiedla. Trzeba było się trochę przygotować o tyle. Przez 2 lata zaplaciszesz tyle co inni przez 4. 

Mam tego świadomośc,miałem nc+ i cp ale umowy mi lada dzień wychodzą to po 1,a po 2 wziąłem Tv od MM bo jak pisałem wcześniej - coraz bliżej są końca,a jak przejmie ich vectra to będa wydawać parowane moduły,czego bym nie chciał. biorąc teraz MM mam kartę nieparowaną, wkładam do swojego deka i oglądam. Pewnie Vectra jak wejdzie to będzie powoli wymieniać nieparowane karty na te ich śmieszne moduły,ale mam nadzieję że będą się z tym ociągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...