Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dzisiaj byłem wypowiedzieć umowę z Multimedią, bo zaczynają wydzwaniać do mnie bym przedłużał umowę (która się kończy 31.03.19), a wiem, że jeżeli nie zadzwoni do mnie DUK, to ci inni dzwoniący i tak nic nie są w stanie obniżyć z płatności. Czytając ten wątek,  wydaje mi się, że sporo przepłacam. W tej chwili moja oferta wygląda tak:

 

SuperBox

Sport Champions

Pakiet HD

Pakiet Sport HD Extra

C+ Prestige

Multiroom

Internet 60 MB (bez WiFi)

tel stacjonarny Plan Rodzinny 400 min

 

i za to co mam płacę 163 zł/msc

 

Od razu przy składaniu wypowiedzenia w BOK zaproponowali mi MaxBox bez dzieci i filmy i seriale, Pakiet HD, Pakiet Sport HD Extra, Sport Champions, Internet 60 MB, tel stacjonarny 400 min, za 90 zł/msc.

 

Przy czytaniu tego wątku, zobaczyłem, że można zejść przy rozmowie z DUK, na kwotę poniżej stówki na miesiąc. Interesowałoby mnie to co mam w tej chwili (ok Internet mógłby być 120) no i przydałby się jakiś dekoder z możliwością nagrywania.

Jak myślicie, jest szansa na zejście z rachunkami poniżej 100 zł/msc, przy tym co chciałbym mieć, jeśli zadzwonią oczywiście z DUK do mnie?

Dzięki za wszelkie komentarze. Pozdrawiam

 

Edytowane przez suiram1
dodanie daty wypowiedzenia umowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, dekoder (model ADB jak w stopce) pobrał dziś nowe oprogramowanie. Pierwsze wrażenia - wizualnie jest o niebo lepiej. Chodzi w miarę płynnie. 

Catch Up TV - działa, tylko niektóre programy
Startover - działa, tylko niektóre programy
Nagrywanie w chmurze - jest do wyboru, dysk lub chmura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, suiram1 napisał:

SuperBox

Sport Champions

Pakiet HD

Pakiet Sport HD Extra

C+ Prestige

Multiroom

Internet 60 MB (bez WiFi)

tel stacjonarny Plan Rodzinny 400 min

 

i za to co mam płacę 163 zł/msc

 

Jak się postarasz to za połowę ceny, którą teraz płacisz będziesz  to miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiler napisał:

Nawet następnego dnia już mogą dzwonić.

Do mnie zadzwonił na drugi dzień i się nie dogadaliśmy. Generalnie przedstawił warunki i powiedział, żebym przemyślał sprawę a on zadzwoni za 2 tygodnie. Stwierdził, że w mojej lokalizacji nie dostanę nigdzie lepszej oferty i żebym się dobrze zastanowił i nie żałował potem.

Propozycja to max box + 120mb + hd + mm go + sport za 65 pln (i tyle płacę obecnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiler napisał:

@yoodash: Oferta bez szału, ale nie jest źle. Zawsze mogłeś powiedzieć, że jest jeszcze oferta platform satelitarnych i w takiej cenie miałbyś zdecydowanie więcej kanałów. Internet też oferują, więc pełen komplet. :)

taką ofertę mam od roku też z DUKu. Generalnie to chciałem zrobić rozeznanie ile by trzeba było dołożyć do c+, hbo albo chociaż do cinemaxu. Jak czytam to forum, to widzę że można jeszcze jakiś gadżet wyrwać. Poczekamy, zobaczymy. Do końca marca mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leo73 napisał:

Vectra z 4K, kiedy w MM?

Niech oni zrobią w HD wszystko co się da (przede wszystkim paczkę Discovery, MTV i inne), a potem myślą o 4K. Nie ukrywam, że posiadając taki telewizor UHD chętnie bym coś w 4K pooglądał . Dobrze żeby od razu moduły CAM w 4K dali.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał:

Ja też jestem z Gdyni. :) Umowa kończy mi się z końcem kwietnia. W piątek składam wypowiedzenie i chcę utrzymać to co mam w podpisie za 99 zł. Teraz w łamańcu też tyle płaciłem.

no i zadzwonili ale gość znowu był nieugięty. 65 pln za to co pisałem kilka postów wyżej. Powiedziałem, żeby dołożył mi cinemax w tej cenie chociaż, to gadał, że musi się spytać kierownika i że zadzwoni w przyszłym tygodniu. Nic, spróbuję jeszcze jakiś gadżet wydębić przy następnej rozmowie.

 

Zapytałem o zmianę modułu CI na dekoder, żeby nagrywać inny kanał niż ogladam, albo do pauzowania czy oglądania wstecz. Gość zaproponował mi jakiś IPS 3000. Co się okazuje on nie ma funkcji catch up a nagrywać mogę ale zaśpiewał mi 4 zł za to miesięcznie . No i nagrywanie tylko na dysk zewnętrzny. Ktoś ogarnia taki sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaona nie mają, ale mnie bardziej nurtuje, skąd dodatkowe 4pln za możliwość nagrywania w ogóle. Może typek mnie naciągnąć chciał. Kiedyś miałem dekoder już z wbudowanym dyskiem. Za nic nie płaciłem dodatkowo. Dlatego chcę zrobić rozeznanie tutaj.

 

Gdzieś tu chyba czytałem, że z mm jakieś dyski bodajże 1tb można wyrwać. Jest jeszcze taka opcja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...