Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem świeżo po wynegocjowaniu nowej umowy:

Internet 120Mb+      20zł

Bezprzewodowa Sieć Multimedialna. 0zl

Telewizja Cyfrowa MaxBox.  15zł

Multiroom.    5zl

Pakiet Sport Champions HD.   5zł 

Pakiet Canal+ Prestige.     29zł

Pakiet Cinemax.       5zł

Pakiet HBO HD Max.    20zł

I dodatkowo prezent Kamera sportowa marki Kruger&Matz model KM 198 [018]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć na co mógłbym liczyć jako nowy klient. Miesięcznie chciałbym z TV + Internet wydać ok. 100zł. Głównie zależy mi na sporcie. Fajnie by było gdyby znalazł się tam Canal+. Chciałbym też się dowiedzieć czy kanały które nie są gwarantowane w umowie są po jakimś czasie wyłączane czy można liczyć na to, że przez cały okres umowy będzie można z nich korzystać. 

Na sam koniec, jak wygląda sprawa ze stabilnością i jakością takiego połączenia? Zarówno internet jak i TV u mnie jest tylko po światłowodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andyp napisał:

HBO teraz na stronie pisze przez 6 miesięcy za darmo,można skorzystac też zimowej oferty, MM GO jest przez 3 miesiecy za darmo wszystko na stronie pisze. ja mam do sierpnia wiec mam czas.

Czy tylko ja nie mogę znaleźć informacji o HBO na stronie Multimedii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojtasekole napisał:

Czy tylko ja nie mogę znaleźć informacji o HBO na stronie Multimedii ?

 

Na głównej jest:

 

"

Posiadasz telewizję cyfrową?

Dokup internet stacjonarny a HBO GO
otrzymasz przez nawet 6 miesięcy bez dodatkowych opłat,
kolejne 18 miesięcy za 24,90 zł/mies.

"

 

Jeśli patrzysz z telefonu to rzeczywiście nie widać tego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil_roz napisał:

Witam. Jestem świeżo po wynegocjowaniu nowej umowy:

Internet 120Mb+      20zł

Bezprzewodowa Sieć Multimedialna. 0zl

Telewizja Cyfrowa MaxBox.  15zł

Multiroom.    5zl

Pakiet Sport Champions HD.   5zł 

Pakiet Canal+ Prestige.     29zł

Pakiet Cinemax.       5zł

Pakiet HBO HD Max.    20zł

I dodatkowo prezent Kamera sportowa marki Kruger&Matz model KM 198 [018]

super oferta sam bym chciał taką. Pozdrawiam ::) Ps to jest przy przedłużeniu czy jako nowy klient?

 

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja już po przedłużeniu, po 1-szej rozmowie bo nie chce mi sie pojedynkować z nimi o 5 czy 10 zł ;-)

 

60 Mb+ - 10 zł.

Mega BSM - 0 zł.

Dekoder z PVR - 10 zł.

Plan Optymalny - 5 zł.

Maxbox - 5 zł.

MM GO - 0 zł.

HBO HD Max - 19.99 zł.

HBO GO - 7.99 zł.

C+ Prestige - 29 zł.

Sport Champions - 0 zł

Pakiet HD - 0 zł.

 

RAZEM 86.98 zł.

 

Chciałem jeszcze wytargować jakiegoś gratisa ale bardzo miły Pan z DUK nie chciał już o tym słyszeć przy takim abonamencie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 22:27, stacho1985 napisał:

Odnośnie HBO w tej cenie byli nieugieci? Czy nie pytałaś w końcu?

Bo nie wiem jak się nastawić do rozmowy emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

Zdecydowanie nieugięci, nie było tematu... Jedynie do wyboru kamera sportowa, projektor, tablet itp.

Edytowane przez magserwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety dają przy przedłużeniu umowy na 24 m-ce. Ja opchnąłem tablet za 200zł, więc kolejne 8zł od abonamentu miesięcznego sobie odjąłem ;)

 

14 godzin temu, kamil_roz napisał:

Pierwsze przedlużenie umowy ale mysle ze przy nowej też tak można tak ugrać a nawet moze i lepiej.Pozd

 

Przedłużenie było z wypowiedzeniem czy bez? Jeśli z wypowiedzeniem, to negocjowałeś z DUKiem, więc w jaki sposób ktoś niebędący klientem Multimedii miałby trafić do DUK? Ogólnie mam na myśli to, że wprowadzasz ludzi w błąd pisząc, że potencjalni nowi klienci mogą coś negocjować. Mogą jedynie skorzystać ze standardowej oferty lub trochę lepszych ofert lokalnych przedstawicieli, którzy czasami zostawiają ulotki na klatkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładowej papierowej ulotce od przedstawiciela handlowego (świeża - z lutego 2019 r.)  widzę tekst : "Poniższe oferty skierowane są dla nowych klientów lub dokupujących usługi". Wcześniej na ulotkach nie było mowy o klientach "dokupujących usługi".

Na ulotce są atrakcyjne oferty na 5 rodzajów usług : sam internet - z adnotacją "internet z umową bezterminową bez zobowiązania" (20 Mb/s - 600 Mb/s), samą DTV, DTV w pakiecie z internetem (umowy na 24 m-ce), internet mobilny, telefon komórkowy.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że w Multimedii oferują modem Arris TG2492, ale nie ma on wejścia na światłowód. Miałem światłowód w mieszkaniu, poprowadzony przez inna firmę, myślałem, że oni też by z tego skorzystali, a wygląda na to, że ciągną wszystko po starej instalacji, a światłowód to najwyżej gdzieś dalej. W takim razie to nie takie FTTH. Szkoda tylko, że router to taki, który ma jakieś problemy z opóźnieniami. Weź tu dzisiaj coś dobrego znajdź człowieku. W jednej firmie kiepskawy router, w drugiej też. Mam nadzieję, że jest jeszcze jakiś inny router/modem do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś przedłużał na dniach umowę w DUK?

Ja wczoraj złożyłem wypowiedzenie, a dziś dzwonił gość z DUK i proponował mi pozostanie na obecnych warunkach, bo nic lepszego w mojej lokalizacji nie dostanę. Aha, powiedział że c+ jest po 49 zł a hbo po 25 zł i  te pakiety są negocjowalne bo ceny nie zależą od MM.
Powiedział, żebym przemyślał sprawę a on zadzwoni za dwa tygodnie ponownie. Jak sądzicie, czy blefował, czy też zadzwoni z lepszą propozycją?

 

Obecnie mam: max box + net 120mb + champions hd + pakiet hd + multimedia go w cenie 65 zł (oczywiście oferta również z DUK).

Jak sądzicie ile by trzeba dołożyć żeby dostać c+ albo chociaż hbo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że w Multimedii oferują modem Arris TG2492, ale nie ma on wejścia na światłowód. Miałem światłowód w mieszkaniu, poprowadzony przez inna firmę, myślałem, że oni też by z tego skorzystali, a wygląda na to, że ciągną wszystko po starej instalacji, a światłowód to najwyżej gdzieś dalej. W takim razie to nie takie FTTH. Szkoda tylko, że router to taki, który ma jakieś problemy z opóźnieniami. Weź tu dzisiaj coś dobrego znajdź człowieku. W jednej firmie kiepskawy router, w drugiej też. Mam nadzieję, że jest jeszcze jakiś inny router/modem do wyboru.
Bierz Cisco, arrisa unikaj jak ognia. Niewypał na całej linii. Nie wiem jakim prawem wogole oferują takie coś ludziom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, yoodash napisał:

Witam, ktoś przedłużał na dniach umowę w DUK?

Ja wczoraj złożyłem wypowiedzenie, a dziś dzwonił gość z DUK i proponował mi pozostanie na obecnych warunkach, bo nic lepszego w mojej lokalizacji nie dostanę. Aha, powiedział że c+ jest po 49 zł a hbo po 25 zł i  te pakiety są negocjowalne bo ceny nie zależą od MM.
Powiedział, żebym przemyślał sprawę a on zadzwoni za dwa tygodnie ponownie. Jak sądzicie, czy blefował, czy też zadzwoni z lepszą propozycją?

 

Obecnie mam: max box + net 120mb + champions hd + pakiet hd + multimedia go w cenie 65 zł (oczywiście oferta również z DUK).

Jak sądzicie ile by trzeba dołożyć żeby dostać c+ albo chociaż hbo?

 

 

C+ Prestige 29zł, HBO Max(bez HBO Go) 20zł, Sport Champions 5zł, Cinemax 5zł.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...