Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś jeszcze 5 miesięcy umowy i przedłużyłeś teraz? Nowa umowa wchodzi teraz, czy dopiero po 5 miesiącach? Rozumiem, że chciałeś utrzymać dobrą cenę, jaką płacisz dotychczas. Nie pytałeś przypadkiem czy by nie przedłużyli na lepszych warunkach ze zwiększeniem prędkości Internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, neuro_wrw_gang_ napisał:

Chłopie wysyłasz wypowiedzenie i czekasz na telefon od nich.

 

Widzisz, jesteśmy już trochę zacofani, bo się okazało, że pod koniec poprzedniego roku zmieniły się jakieś przepisy i teraz wypowiedzenie można już złożyć telefonicznie :D Też się dowiedziałem o tym kilka dni temu z tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, killerów dwóch napisał:

Miałeś jeszcze 5 miesięcy umowy i przedłużyłeś teraz? Nowa umowa wchodzi teraz, czy dopiero po 5 miesiącach? Rozumiem, że chciałeś utrzymać dobrą cenę, jaką płacisz dotychczas. Nie pytałeś przypadkiem czy by nie przedłużyli na lepszych warunkach ze zwiększeniem prędkości Internetu?

 

1. Tak

2. Od 1 marca

3. Nie ma szybszej opcji we Wrocławiu. Max to 120mbit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Po złozeniu wypowiedzenia otrzymałam taką propozycję:

 

W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam Pani ofertę:


> Super Box 30zł
> Filmy i Serjale za 0zł
> Pakiet HD za 0zł
> Canal+ za 39zł
> Multiroom za 0zł
> Int.60Mb+ 18zł
> Wifi za 2zł
dekoder z nagrywarką IPS...

 

suma: 89zł. Do tej pory za to samo płaciłam 95zł bez multiroom. Czy można coś jeszcze uzyskać? nie zależy mi na szybszym internecie.

 

Problem jest podobno tylko z instalacją multiroom. Do tego dekodera z nagrywarką nie mają dekoderów hd zwykłych. Modułu CI też do niego nie można wziąść. Jedynie oba telewizory musiałaby byc z modułem CI, ale zalezy mi na nagrywarce. Spotkał się ktoś z takim dziwnym problemem technicznym z ich strony?

 

pozdrawiam

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1 godzinę temu, magserwis napisał:
witam. Po złozeniu wypowiedzenia otrzymałam taką propozycję:
 
W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam Pani ofertę:

> Super Box 30zł
> Filmy i Serjale za 0zł
> Pakiet HD za 0zł
> Canal+ za 39zł
> Multiroom za 0zł
> Int.60Mb+ 18zł
> Wifi za 2zł
dekoder z nagrywarką IPS...
 
suma: 89zł. Do tej pory za to samo płaciłam 95zł bez multiroom. Czy można coś jeszcze uzyskać? nie zależy mi na szybszym internecie.
 
Problem jest podobno tylko z instalacją multiroom. Do tego dekodera z nagrywarką nie mają dekoderów hd zwykłych. Modułu CI też do niego nie można wziąść. Jedynie oba telewizory musiałaby byc z modułem CI, ale zalezy mi na nagrywarce. Spotkał się ktoś z takim dziwnym problemem technicznym z ich strony?
 
pozdrawiam
 
Ola

 


Ja za 89 mam Maxboxa, pakiet Sport Champions + wszystko pozostałe co Ci zaproponowali. I wiem że w tej cenie jeszcze można było spokojnie Hbo wyrwać z tego co tutaj ludzie pisali.

Ja jutro składam wypowiedzenie bo umowę mam do końca marca, mam nadzieję że za 89zl uda mi się wyrwać ten pakiet co mam dotychczas + HBO + MM GO.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Czy może ktoś słyszał o powrocie National Geographic ? Nie ma praktycznie kablówki bez tego programu. Mnie go brakuje i dziwię się że prezesi odpuszczają ten temat.

Witam,

Przyłączam się do pytania.

Mnie również brakuje tego kanału w ofercie MM.

Pozdrawiam.

PS. Może ktoś by zapytał oficjalnie na FB?

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stacho1985 napisał:


 

 


Ja za 89 mam Maxboxa, pakiet Sport Champions + wszystko pozostałe co Ci zaproponowali. I wiem że w tej cenie jeszcze można było spokojnie Hbo wyrwać z tego co tutaj ludzie pisali.

Ja jutro składam wypowiedzenie bo umowę mam do końca marca, mam nadzieję że za 89zl uda mi się wyrwać ten pakiet co mam dotychczas + HBO + MM GO.
 

 

 

Dziekuje za wiadomosc, powalcze o maxbox albo HBO. Tylko pytanie czy ktos sie spotkał z problemem z tym multiroom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma moduł CAM w MM i TV z funkcją nagrywania na dysk twardy może z tego korzystać - mam i korzystam. Minusem jest to, że można nagrywać tylko kanał, który aktualnie się ogląda. Moduły wielostrumieniowe są bardzo drogie, można kupić we własnym zakresie tylko TV też musi wspierać nagrywanie x2 przez DVB-C. Często jest tak, że producent chwali się drugą głowicą w TV a okazuje się, że owszem można nagrywać jednocześnie dwa kanały ale jeden po DVB-C a drugi po DVB-T.

W MM są moduły CI a nie CI+, więc żadnej blokady nagrywania nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, macmaxx napisał:

Ja również mam TV z opcją nagrywania, mam moduł CI i podłączony dysk twardy, jednak nie mogę nagrywać, bo kanały są zabezpieczone przed nagrywaniem. Więc nie wiem jak nagrywasz te kanały?.

TV Panasonic jak w podpisie i nagrywam wszystko, każdy program, żadnego problemu. Bardzo przydatna funkcja. TV obsługuje dyski do 2TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tak jak była mowa - trzeba oglądać kanał, żeby go nagrać. Na dekoderze można nagrywać np. film na HBO, mecz na C+ i oglądać snookera na Eurosporcie. Żaden TV z opcją nagrywania tego nie umożliwi.

 

Jeśli chodzi o multiroom w konfiguracji dekoder + CAM, to miałem tak do niedawna. Jednak opcja taka jest (bądź była) tylko dla niektórych dekoderów (wydaje mi się, że tylko tych które posiadały kartę), natomiast np. KGS3200 wg technika nie można używać z CAM. Ktoś wcześniej pisał, że była taka sytuacja, że ktoś zażądał takiego układu (ale chyba z IPSem to był) i miał problemy z brakiem niektórych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marivsh napisał:

Tak, tylko tak jak była mowa - trzeba oglądać kanał, żeby go nagrać. Na dekoderze można nagrywać np. film na HBO, mecz na C+ i oglądać snookera na Eurosporcie. Żaden TV z opcją nagrywania tego nie umożliwi.

 

Oczywiście masz rację, niewątpliwie jest to przewaga dekodera. Jednakże mimo to ja wolę używać modułów CI. Oczywiście każdy wybiera to co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też czekam na aktulizacje, mam  ips 3000 czy już ktos dostał do niego aktulizacje? i czy funkcje są dostepne odrazu czy sa płatne? Na Amazing pojawiło się EPG a na takim TVP3 Rzeszów niema.
Ps w niższych pakietach jest dostepny Comedy Central oraz Paramount Channel do końca lutego:)

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2 letniej umowie zaproponowano abonament tanszy o 5 zł, czyli 84zł miesiecznie i wymiane dekodera IPS na jakiś inny, który obsługuje multiroom (nagrywanie przez dysk zewnetrzny):

 

> Super Box 30zł
> Filmy i Serjale za 0zł
> Pakiet HD za 0zł
> Canal+ za 29zł
> Multiroom za 5zł
> Int.60Mb+ 18zł
> Wifi za 2zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2 letniej umowie zaproponowano abonament tanszy o 5 zł, czyli 84zł miesiecznie i wymiane dekodera IPS na jakiś inny, który obsługuje multiroom (nagrywanie przez dysk zewnetrzny):
 
> Super Box 30zł
> Filmy i Serjale za 0zł
> Pakiet HD za 0zł
> Canal+ za 29zł
> Multiroom za 5zł
> Int.60Mb+ 18zł
> Wifi za 2zł
Odnośnie HBO w tej cenie byli nieugieci? Czy nie pytałaś w końcu?

Bo nie wiem jak się nastawić do rozmowy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO teraz na stronie pisze przez 6 miesięcy za darmo,można skorzystac też zimowej oferty, MM GO jest przez 3 miesiecy za darmo wszystko na stronie pisze. ja mam do sierpnia wiec mam czas.

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...