Skocz do zawartości

Zdjęcie

Multimedia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23983 odpowiedzi w tym temacie

#23981 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Od: 04 gru 2013
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano wczoraj, 09:54

Nieprawda że w TVP HD same powtórki seriali. W weekendy są filmy fabularne i to całkiem,całkiem. No i ta jakość HD zdecydowanie lepsza niż w jedynce i dwójce. Mam moduły CAM , kolejność ustawioną według moich preferencji i u mnie nic się nie zmieniło. TVP HD mam na pozycji "3" a TVP Info na pozycji "56". Preferencje prezesa TVP mam gdzieś.  :curious:

Multimedia Polska-Południe : superbox + HD + 3 x moduł CAM (2x multiroom) + net 30Mb z wi-fi + Multimedia Go.

#23982 mirolop

mirolop

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 862 postów
  • Od: 01 lut 2013
  • LokalizacjaWysokie Mazowieckie, podlaskie, Polska

Napisano wczoraj, 16:29

Podzielam zdanie zerojedynkaX odnośnie TVP HD, że nieprawdą jest iż tylko same powtórki. Otóż to właśnie kiedyś na TVP HD miał premierę serial "Alternatywy 4" po rekonstrukcji cyfrowej. Natomiast w tym roku na TVP HD miał premierę serial "Ekstradycja" również po rekonstrukcji cyfrowej. Dopiero potem odnowiona "Ekstradycja" pojawiła się na TVP 1 HD. Na jesień ma być gotowa już po rekonstrukcji cyfrowej "Ekstradycja 2" i zapewne premiera także będzie wpierw na TVP HD.

Użytkownik mirolop edytował ten post wczoraj, 16:30

jqnpci.jpg    MaxBox + HD + Sport Champions HD + Multimedia GO + DVB-T MUX 1 , MUX 2 , MUX 3, MUX 8 + Internet 30 Mb/s z Wi-Fi

TV Samsung UE32ES5500

#23983 Pukus

Pukus

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 45 postów
  • Od: 08 lis 2017

Napisano wczoraj, 18:52

Czyli raczej Polsatów Premium u nas nie będzie? Bo jest cisza...

#23984 korni007

korni007

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Od: 03 mar 2018
  • LokalizacjaPoznań

Napisano dziś, 00:26

Oczywiście że nie. Ta kablówka tkwi w SD, można naeet powiedzieć że tkwi we wczesnych latach cyfrowych kablowek. No powiedzmy jest kilka kanałów HD... Ale nie liczę tego ;)

TV: East & West Start XL
Internet: East & West Carbon 70mbps

AX HD51 4K + 2x DVB-C/T2 (+ 2x DVB-S2X w rezerwie)