Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Słabe te kanały od BBC, wiele podobnym programów leci na Metro, Nowa TV, Zoom TV, WP. Czyli w kółko powtarzane sieczkowe serie..

Żadnej alternatywy dla zabieranych sportowych Polsatów? Przecież to 4 kanały. Porażka.

Edytowane przez retrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie, dzwoniłem na nr DUK ale wogóle nie chciała ze mną pani rozmawiać, jak powiedziałem że chcę złożyć wypowiedzenie. Przełączyła mnie gdzieś i tu były negocjacje. Ostatecznie zgodziłem się na 12-miesieczną umowę od 1 stycznia: Maxbox,HD,Eleven, Multiroom i net 300 mb/s(dotychczas miałem te pakiety + net 120) w cenie 55 zł(dotychczas 70). Jestem zadowolony, bo w sumie nic więcej nie chciałem.

Co do Polsatów obie panie mówiły, że będą dostępne ale w dodatkowo płatnych pakietach,żadnych szczegółów nie chciały zdradzić co do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, retrol napisał:

Słabe te kanały od BBC, wiele podobnym programów leci na Metro, Nowa TV, Zoom TV, WP. Czyli w kółko powtarzane sieczkowe serie..

Żadnej alternatywy dla zabieranych sportowych Polsatów? Przecież to 4 kanały. Porażka.

Problem jest inny kanałów sportowych w Polsce już innych może poza Extreme Sports nie ma. Moim zdaniem włodarze Vectry zostawią nam PS i PSE oraz darmowy w DVB-T Polsat News tak jak jest u nich a reszta pójdzie do płatnego pakietu. Tylko kto ten pakiet wtedy kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retrol napisał:Słabe te kanały od BBC, wiele podobnym programów leci na Metro, Nowa TV, Zoom TV, WP. Czyli w kółko powtarzane sieczkowe serie..

Żadnej alternatywy dla zabieranych sportowych Polsatów? Przecież to 4 kanały. Porażka.

Piszesz ze BBC brit, earth czy NG jest słabe i puszczają tam sieczkowate seriale  i porównujesz do metro, nova czy zoom tv .? Chyba za dużo tych  sieczkowatych seriali oglądasz. Zmień czasem program. Dla mnie wszystkie polsaty mogą zabrać. Nic tam szczególnego nie ma czego nie znajdę na innych programach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retrol napisał:

Słabe te kanały od BBC, wiele podobnym programów leci na Metro, Nowa TV, Zoom TV, WP. Czyli w kółko powtarzane sieczkowe serie..

Żadnej alternatywy dla zabieranych sportowych Polsatów? Przecież to 4 kanały. Porażka.

Nie bądź śmieszny, jedyne wartościowe programy Polsatu, to Polsat Sport, Polsat Sport Extra. Reszta to straszna padaka. Akurat BBC są lepsze od kanałów National Geographic. Dziwne tylko, że dodali z 3 kanały BBC z 5-ciu. A gdzie BBC First i BBC CBeebies?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mars27 napisał:

Piszesz ze BBC brit, earth czy NG jest słabe i puszczają tam sieczkowate seriale  i porównujesz do metro, nova czy zoom tv .? Chyba za dużo tych  sieczkowatych seriali oglądasz. Zmień czasem program. Dla mnie wszystkie polsaty mogą zabrać. Nic tam szczególnego nie ma czego nie znajdę na innych programach. 

Pisałem o SERIACH ? programów typu Top Gear, Gordon Ramsay, jakieś tam budowlanki, gotowania, itp. To samo można znaleźć na kanałach, które już były dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jednakże top gear, ramsay czy budowlanka to programy tematyczne i mają swoich fanów wiec nie można ich porównać do sieczkiwstych zlotopolskich czy klanu. Polsatu sportowe to dla mnie nic nie oferują. Może jak ktoś siatkówkę ogląda. Ja nie. BBC super pomysł. Brakuje mi tylko BBC world. Ale może nie wszytko na raz. Czy według was MM podniosła ceny przy przedłużaniu umów bo niedługo mnie to czeka. ?Wesołych Świat koledzy i koleżanki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w weekend zgłosić problemy z pracą modułu Cam. Problemy pojawił się we wrześniu, po kolaboracji z vectrą. Czytałem już, że nie jestem odosobniony w tym przypadku.
Recepta działu technicznego: wymienić moduł cam na dekoder zewnętrzny :)


Problemy z netem rozwiązują już drugi miesiąc. Podobno w tym roku uda im się zakończyć zgłoszenie. Przecież to jest jeden wielki żart....
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bzdury nic nie można rozwiązać kanały przeszły do niegwarantowanych. Chyba nigdzie też nie ma informacji że kanały wylatują 1 stycznia.

 

W nawiązaniu do komunikatu Multimediów Polska z listopada, w którym zawarta była informacja o zmianie od 1 stycznia 2021 roku na niegwarantowane statusu kanałów Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Film HD, oraz zapowiedź wprowadzenia nowych kanałów, operator informuje, iż najpóźniej 15 stycznia 2021 roku dołączy kilka nowych stacji.

 

Nie wycofanie a przeniesienie do niegwarantowanych ma nastąpić 1 stycznia. Czyli żadna szykują się do wycofania ale bez możliwości rozwiązania umowy. 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych forumowiczów. Niedługo kończy mi się umowa z MM. Posiadam Maxbox+Canal+prestige+Eleven Sports+HD+Dekoder PVR+2xMultiroom(moduł CAM)+ Internet 300Mb+MBSM+Telefon stacjonarny.Za to wszystko płacę 142zł. Moje pytanie do was czy jest to cena ok?Czy za taki pakiet usług można zapłacić mniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Łodzi TTV też nie działa.

Dzwonili do mnie dziś z "informacją", że w Łodzi jest już dostępny Internet 1,2GBit i czy bym sobie nie chciał podnieść z 600Mbit. 600 mam tylko dlatego, że upload jest wyższy niż przy poprzedniej opcji 300.

Podziękowałem, nie doszło nawet o rozmowy o cenie za jakiej to by miało być. Dopóki nie będzie modemów z portem 2,5Gbit to i tak nie będzie działać szybciej niż Gigabit a to co mam teraz wystarcza mi w 100%.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...