Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie macie jeszcze dostępu do nowych programów to w przypadku CAM trzeba od nowa przeskanować pasmo, w przypadku dekodera uruchomić go ponownie. W Szczecinie jest dostęp do nowych stacji. I zauważyłem, że już po całości jesteśmy w Vectrze, bo na kanałach 100, 200, 300 itd. ukazują się komunikaty o tym co można wykupić w ramach nowej oferty. Dotąd nie miałem kanałów informacyjnych, reklam przekazu 4K, różnych ofert VOD. Na tę chwilę to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały z komunikatu śmigają dodatkowo Eska Rocks TV i DW plus plansze Vectra info, brak w ogóle Biznes24 pewnie będzie później. Mam moduł cam nic nie musiałem ustawiać samo się odkodowalo. Powoli nie ma co przechodzić do Vectry prawie wszystko jest tylko ciekawe co po styczniu będzie z Polsatami, umowę mam do końca stycznia przed świętami pójdzie wypowiedzenie ciekawe co zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, taucher napisał:

Wczoraj po rozmowie telefonicznej, bez składania wypowiedzenia, wynegocjowałem MaxBox, HBO, Canal+, HD, Filmbox, multiroom, 300mb za 94zl na dwa lata. Polsaty podobno nie znikną ale bedą dostępne w dodatkowo płatnym pakiecie.

A jaka miałeś poprzednio umowę ? HBO wraz z GO ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdynia, dnia 18.12.2020r.

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

W nawiązaniu do komunikacji wysłanej do Państwa w piśmie z dnia 25.11.2020,
w której zawarta była m.in. zapowiedź włączenia nowych kanałów, pragniemy poinformować o takich nowych kanałach, które wprowadzamy do naszej oferty.

Jakie nowe kanały otrzymuję? Najdalej do 15 stycznia 2021 będziemy sukcesywnie włączać następujące programy:
nationageo.png

NATIONAL GEOGRAPHIC HD - skoncentrowany wokół tematów dotyczących przyrody, rozwoju cywilizacji, a także postępu technologicznego kanał prezentujący filmy dokumentalne oraz autorskie programy popularnonaukowe.

Program dostępny od 18.12.2020 w otwartym oknie do końca 2021 roku dla wszystkich Abonentów na pozycji 509.

bbcearth.png

BBC EARTH HD - program prezentujący informacje o otaczającym nas świecie, zamieszkujących go zwierzętach, fascynujących roślinach oraz potężnych żywiołach.

Kanał dostępny od 18.12.2020 w pakietach: SuperBox, MaxBox na pozycji 512.

BBC_235x100.png

 

BBC LIFESTYLE HD - kanał, na którym swoje programy prowadzą między innymi Gordon Ramsay, Gok Wan czy Rick Stein. Prezentowane produkcje skupiają się na takich tematach, jak kulinaria, architektura wnętrz oraz podróże. 

Kanał dostępny od 18.12.2020 w pakietach: SuperBox, MaxBox na pozycji 702.

bbcbrit.png

BBC BRIT HD łączący w sobie programy motoryzacyjne, biznesowe oraz naukowe.  

Kanał dostępny od 18.12.2020 w pakietach: SuperBox, MaxBox, Sport HD Extra, StartBox Plus na pozycji 701.

FOX_235x100.png

FOX HD - kanał rozrywkowy emitujący najpopularniejsze seriale pochodzące z największych amerykańskich wytwórni filmowych. Oferta FOX to rozrywka skrojona na potrzeby każdego widza i miłośnika każdego gatunku, w tym seriali obyczajowych, kryminalnych, akcji, grozy czy produkcji science fiction.

Kanał dostępny od 18.12.2020 w pakietach: MaxBox, Filmy i Seriale na pozycji 320.

biznes_24_logo.png

BIZNES 24 - jest poświęcony biznesowi, gospodarce
i ekonomii. Program obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

Kanał dostępny od 15.01.2021 w pakietach: StartBox, MiniBox, SuperBox, MaxBox, StartBox Plus.

  Powyższe kanały zostają wprowadzone do oferty ze statusem programów niegwarantowanych. Numeracja nowych kanałów może jeszcze ulec modyfikacji. Innych zmian na dzień dzisiejszy nie wprowadzamy, a wykaz programów z uwzględnieniem powyższych znajduje się: https://www.multimedia.pl/zmiany-programowe.
O ewentualnych zmianach w tym wykazie będziemy Państwa informować zgodnie z obowiązującym regulaminem usługi telewizyjnej.
Czy muszę podejmować jakieś działania w związku 
ze zmianą?
Pismo ma charakter informacyjny i stanowi uzupełnienie komunikacji wspomnianej na wstępie: https://www.multimedia.pl/zmiany-programowe.

Nowe programy będą automatycznie uruchamiane i pojawią się na Państwa liście kanałów. W wypadku problemów z automatycznym uruchomieniem zalecamy restart dekodera, a w wypadku kart i modułów CI CAM wykonanie operacji ponownego wyszukania kanałów.
W jaki sposób mogę się skontaktować z firmą
w sprawie zmiany?
W przypadku pytań lub wątpliwości, do dyspozycji pozostają nasi konsultanci, którzy odpowiedzą na Państwa pytania. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 22:00 pod numerem telefonu: 24 357 50 48.

Z poważaniem,

podpis-goslinski.jpg
Rafał Gośliński
Dyrektor Pionu Obsługi Klienta
Multimedia Polska sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 17:20, Seth napisał:
W dniu 12.12.2020 o 16:20, peterix napisał:

Od pani konsultantki dowiedziałem się, że w zamian z kanały Polsatu wejdą kanały BBC i prawdopodobnie NG.

Szkoda, że nie wspomniała, że jako najpóźniejszą datę wprowadzenia podaje się koniec 2021

A jednak pani konsultantka nie ściemniała! Czyli jednak nie trzeba będzie czekać do końca przyszłego roku. Ciekawe na ile wycenią te Polsaty skoro już zaczyna się o tym coraz głośniej mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, taucher napisał:

Nie jest to warte wiecej niż 5 zł.

Dla każdego jest warte inaczej.

11 godzin temu, peterix napisał:

A jednak pani konsultantka nie ściemniała! Czyli jednak nie trzeba będzie czekać do końca przyszłego roku. Ciekawe na ile wycenią te Polsaty skoro już zaczyna się o tym coraz głośniej mówić...

Całkowicie nie rozumiem dlaczego im podali taką datę w korespondencji wewnętrznej. Może odpływ zaczynał być coraz wyraźniejszy i postanowili nie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy więcej się teraz dowiemy. Do 20.XII mieli podać info co dadzą zamiast i się z tego wywiązali. Pewne jest, że Polsaty nie są już gwarantowane od 1.I. Myślę, że więcej będzie wiadomo pod koniec grudnia lub na początku stycznia.

 

Mi już działają wszystkie nowe kanały poza tym Biznes 24 którego po prostu nie widać na liście.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...