Skocz do zawartości

Zdjęcie

Multimedia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23884 odpowiedzi w tym temacie

#23881 SatZnawca

SatZnawca

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 739 postów
  • Od: 21 wrz 2016
  • LokalizacjaPolska

Napisano wczoraj, 13:08

To zapytaj się ich o Polsat 2 albo TVP Info to powiedzą Ci to co ja ostatnio usłyszałem "jeżeli logo zawiera znaczek HD to jest to jakość HD"

:mrgreen:

#23882 m-mediol

m-mediol

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 292 postów
  • Od: 30 lip 2013
  • LokalizacjaPłd.Polska

Napisano wczoraj, 14:36

A ktoś mi może napisać czy jest mus przyjęcia modemu wifi czy można wybrać inny?-technik twierdzi że ma jeden model tylko z Arrisa-dodatkowo z dużym-laptopowym zasilaczem...[takiej wielkości zasilacz miałem w laptopie Toshiba w 2008 roku]

Twierdzi,że Cisco jest wycofywane.

Generalnie możecie mi napisać jakich marek modemów wifi używa Multimedia ?

Coś mi się nie chce wierzyć że "handlują" tylko jedną marką a w zasadzie nawet jednym modelem z marki Arris...

Użytkownik m-mediol edytował ten post wczoraj, 16:41

"niech żyją niezawisłe sądy" i osądy moderatora i administratora forum

#23883 korni007

korni007

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Od: 03 mar 2018
  • LokalizacjaPoznań

Napisano wczoraj, 15:06

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.
Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

Użytkownik korni007 edytował ten post wczoraj, 15:07

TV: East & West Start XL
Internet: East & West Carbon 70mbps

AX HD51 4K + 2x DVB-C/T2 (+ 2x DVB-S2X w rezerwie)

#23884 adamale

adamale

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 20 postów
  • Od: 01 lut 2015
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano wczoraj, 21:12

Pierwszy telefon ws przedłużenia umowy za Maxboxa,internet 60 mb/s,Pakiet HD,Sport Champions,C+,Filmbox do tego dorzucają mi HBO za free na rok czasu cena 159 zł na razie podziękowałem.Co ciekawe zapytałem o kanały Polsat Premium i o dziwo mają się pojawić nie wiadomo kiedy, zapewne chwyt na klienta by zostać...

U mnie po wysłaniu wypowiedzenia: MaxBox, HD, Sport Champions, HBO z HBO GO, 2x multiroom, Multimedia GO, internet 120Mb/s, telefon za 80 PLN.

Użytkownik Barti edytował ten post wczoraj, 21:13
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

#23885 Pawel

Pawel

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2484 postów
  • Od: 10 paź 2006

Napisano wczoraj, 22:39

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.
Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

W Kaliszu udostępniają router Arris TG2492. Wi-Fi chyba można wyłączyć lub nie konfigurować, jak się nie korzysta.