Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta z bankiem CA extra+ z Canal+ 100zl i bank oddaje 30zl co miesiąc za abo i 100zl za otwarcie konta, antena za 1zl i dekoder 4k za 0zl, plus jeszcze jakieś filmbox live, paramount play, National Geographic play, Fox play

Edytowane przez zieny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radek34 napisał:

Dzisiaj jednak ostatecznie zrezygnowałem z usług Multimedii. Przeszedłem do Netii - szczerze, trochę dla zasady, bo MM w sumie w ostatnim czasie robiła bardzo mało, żeby jakkolwiek próbować mnie zatrzymać u nich. Ciekawostką niech będzie fakt, że przez cały proces mojej rezygnacji, nie dostałem ani jednej propozycji zostania z MM, nie dostałem żadnej oferty zamiennej na internet, czy inne rzeczy. No cóż, pozbyli się klienta, który byl z nimi od samego początku - bez żalu. Nadal będę się udzielał na forum, ale teraz już w dziale Netia :) Wszystkim życzę wytrwałości i pamiętajcie, walczcie o swoje :)

 

 

Z ciekawości, ile będziesz płacił i za co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie będzie jak w styczniu z gasną Polsaty a one dalej będą widoczne na liście oprócz kilku, bo będą trzymane dla Vectry. Nie poinformowani abo nie będą wiedzieć co się stało. Ja wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, umowę i tak mam do końca stycznia więc wszystko możliwe, może już Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej faktycznie można stwierdzić, że bardzo małe kwoty w MM bezpowrotnie się skończyły. Zaakceptowałem, bo wyraźnie czułem, że to maks na podstawie negocjacji z różnymi konsultantami. I chciałem na dwa lata bo jestem niemal pewny, że za rok znów by było drożej (a być może już będzie tylko Vectra, więc wtedy drożej będzie jak w banku).

 

internet 600 - 19
maxbox - 20+10
hd - 5
hbo+go - 20
c+ pr - 29
11 - 5
usb pvr - 4
mr - 5

117 na 24/25 miesięcy

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seth napisał:

Raczej faktycznie można stwierdzić, że bardzo małe kwoty w MM bezpowrotnie się skończyły. Zaakceptowałem, bo wyraźnie czułem, że to maks na podstawie negocjacji z różnymi konsultantami.

117 PLN (za całość) - 19 PLN (za internet) = 98 PLN za TV. A te 98 PLN miesięcznie za TV to jest 1176 PLN rocznie. Niewąska suma.

Za 2 lata mało który operator w Polsce (tradycyjna kablówka/platforma) będzie krzyczał 100 PLN miesięcznie za patrzenie na miliony reklam przetykanych fragmentami durmych filmów/programów lub na tzw. "kontent premium". Tzn. krzyczeć może, ale czy klient za to zapłaci ? Szczerze wątpię.

Ten rynek zmienia się w dużym tempie. Serwisy VOD + Naziemna DVB-T2 + Światłowód + 5G zjedzą spory kawałek tortu.

Edytowane przez Kleofas11
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kleofas11 napisał:

117 PLN (za całość) - 19 PLN (za internet) = 98 PLN za TV. A te 98 PLN miesięcznie za TV to jest 1176 PLN rocznie. Niewąska suma.

Za 2 lata mało który operator w Polsce (tradycyjna kablówka/platforma) będzie krzyczał 100 PLN miesięcznie za patrzenie na miliony reklam przetykanych fragmentami durmych filmów/programów lub na tzw. "kontent premium". Tzn. krzyczeć może, ale czy klient za to zapłaci ? Szczerze wątpię. 

Ja to jestem znudzony Twoim "krzyczeniem". Zauważyłeś jak bardzo i jak często się powtarzasz? Zwróć uwagę na to, że swoim ciągłym pisaniem tego samego ani trochę nie wpłyniesz na to jak będzie. Zaklinanie rzeczywistości nie działa.

Co do tego o czym piszesz. Ja również [beep]m po całości reklamami przerywanymi programami. Niedobrze mi się robi, gdy widzę jak stacja typu Discovery upada na pysk puszczając non stop jakieś bzdury o złomiarzach czy innych kierowcach. Być może dla wielu ludzi iptv i/lub streaming to jest realna alternatywa (swoją drogą taki np Netflix większość produkcji ma tak intelektualnie płytkich, że puszczanie tego ludziom obraża ich inteligencję). Ja przy okazji akcji z polsatami oceniłem moje możliwości. Sprawdziłem czego potrzebuję i co mogę mieć. Wiesz co wyszło? Że muszę mieć MM lub ewentualnie operatora satelitarnego. A wiesz dlaczego? Bo potrzebuję nagrywania i sportu. Całego sportu, bo prawa są tak rozczłonkowane, że już się nie da tak jak kiedyś mieć jednego operatora satelitarnego, żeby mieć wszystko.

Przed dostawcami internetowymi jeszcze bardzo daleka droga do przyciągnięcia ludzi takich jak ja.

I wiesz, ja Ci nie bronię mieć własnego zdania i wizji przyszłości, tylko coś serwowane tak często robi się niestrawne.

Teraz, marciniozo napisał:

117 zł to dobra cena za podaną ofertę. Wielu abonentów i to nie tylko sieci Multimedia/Vectra płaci więcej.

Powiedziałbym, że nie wielu, lecz znakomita większość abonentów płaci więcej.

Ale ja jednak oceniam się w ramach innej ligi i w jej ramach nie lubię wychodzić z podwyżkami.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Seth, większość płaci więcej.  Dodam jeszcze, że jest duży problem z dostępem do stałego bez limitowego łącza  Internetowego. Ktoś kto je ma (ma dostęp od zawsze) może nie zdawać sobie sprawy jak wiele osób jest tego pozbawione. I wcale nie chodzi tutaj o jakieś odległe zalesione tereny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje internet z komórki. Standard limitu to chyba 100 GB.

Dla normalnych potrzeb wydaje się ok. Jeśli ktoś non stop ogląda video, to chyba ma problem, aczkolwiek niekoniecznie. W Play po 100 GB jest chyba lejek na 1 Mbps. Super jakości z tego nie będzie, ale oglądać się chyba da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Umowa na net i tv kończy mi się z końcem maja. Napisałem do ebok, czy mogę wypowiedzieć umowę. Odpisali mi cytuję "posiada Pan możliwość złożenia rezygnacji z usługi Telewizji Cyfrowej bez naliczania not obciążeniowych.
Jednocześnie zaznaczam, że rezygnacja z usługi Internetu skutkowała będzie naliczeniem not obciążeniowych za zerwanie promocji". Ściemniają, czy mają rację? I co robić w takiej sytuacji? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marciniozo napisał:

Na 1 Mbps to za wiele nie pooglądasz, testowałem. A 100 GB do przeglądania neta, sprawdzenia poczty i YouTube to spoko wystarczy. Niestety w dobie filmów 4K, gier, które ważą po 50-70 GB to cienko to wygląda.

Jeśli ktoś ma takie łącze i ustawia sobie jakość filmów na 4K to jest całkowicie niepoważny.

Ale masz rację z grami. To jest morderstwo łącza. Cyberpunk na start chyba ściąga około 50 GB.

28 minut temu, Pukus napisał:

Ściemniają, czy mają rację?

Mają rację. A co robić to chyba sam wiesz, czy chcesz zerwać i płacić karę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...