Skocz do zawartości

Zdjęcie

Multimedia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23886 odpowiedzi w tym temacie

#23541 mixiorek

mixiorek

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Od: 01 sty 2015
  • LokalizacjaWarszawa i okolice

Napisano 20 kwiecień 2018 - 08:13

Ja mam bodajże Cisco epc3925 i polecam. Używam już ładnych parę lat i chodzi bez zająknięcia. Mam 120Mbps.

Multimedia Polska: MaxBox + PVR + pakiet HD + Canal+ prestige + HBO HD Max GO OD + Pakiet Sport Champions HD + internet 120/10Mb/s
ADB-3831CDX Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0

TV Sony KD49X8309C Android 4K

#23542 Kiler

Kiler

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów
  • Od: 20 lis 2006
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 20 kwiecień 2018 - 12:50

Działa Wam MultimediaGO na iOS ?

multimedi_arhnqaq.png

MaxBox+HD+Sport Champions HD+Canal+HD+HBO HD+Cinemax HD+ MultimediaGO + Internet 120Mb/s
11 lat na forum SAT KURIER B)

#23543 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • Od: 04 gru 2013
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 kwiecień 2018 - 16:27

Jak to jest z Multimedia Go ? Kiedy była bezpłatna mogłem nagrywać określoną liczbę godzin , teraz w ogóle nie widzę takiej funkcji . Nie widzę też możliwości oglądania programów wstecz do 7 dni. Wykupiłem tę usługę i średnio jestem zadowolony. Za pieniądze mniej funkcji niż wtedy gdy była darmowa. Chyba że coś źle robię ?

Multimedia Polska-Południe : superbox + HD + 3 x moduł CAM (2x multiroom) + net 30Mb z wi-fi + Multimedia Go.

#23544 pasiak

pasiak

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Od: 26 lip 2016
  • LokalizacjaŁowicz, woj Łódzkie

Napisano 20 kwiecień 2018 - 19:24

Ta Multimedia Go jest słaba według mnie nie ma kilku kanałów: Polsat, Tvn, nsport

#23545 Michaelis

Michaelis

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 767 postów
  • Od: 30 paź 2012

Napisano 20 kwiecień 2018 - 19:56

Jak to jest z Multimedia Go ? Kiedy była bezpłatna mogłem nagrywać określoną liczbę godzin , teraz w ogóle nie widzę takiej funkcji . Nie widzę też możliwości oglądania programów wstecz do 7 dni. Wykupiłem tę usługę i średnio jestem zadowolony. Za pieniądze mniej funkcji niż wtedy gdy była darmowa. Chyba że coś źle robię ?

Masz wykupiony pakiet Multiscreen a on pozwala tylko oglądać kanały i nic więcej. Trzeba mieć pakiet Catchup, nagrywarka sieciowa i ten trzeci od timeshift. Niestety te pakiety aktualnie mogą wykupić tylko ci co mają ten nowy dekoder Kaon. Podobno mają to z czasem rozszerzyć na dekodery ADB i IPS3000. Ja mam moduł CAM i otrzymałem od nich informację, że nie będę mógł mieć tych pakietów, trzeba mieć dekoder na którym te funkcje działają. Na IPS3000 też to wprowadzą ale trzeba będzie podłączyć do wejścia rj45 z tył dekodera kabel ethernet z dostępęm do internetu, bo ten dekoder nie posiada wbudowanego modemu (przez co nie ma kanału zwrotnego, ADB mają taki modem w środku).

Użytkownik Michaelis edytował ten post 20 kwiecień 2018 - 19:57

#23546 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 kwiecień 2018 - 21:24

To ciekawe co piszesz. Przy podpisywaniu umowy na Multimedia Go nic mi nie mówiono że tylko będę oglądał. Wprost przeciwnie. Dostałem broszurę jak uruchomić Catchup. Powiedziano mi że przy programach z gwiazdką (dostałem listę) mogę oglądać programy do siedmiu dni do tyłu. A tu porażka. Gdy dotknę pozycji która już była widzę tylko nieruchomy obrazek. Gdy będę miał wolną chwilę to wybiorę się z zapytaniem do BOK gdzie podpisywałem umowę. Dobrze że tylko na rok. 3zł/m-c.

Nie pieniądze i nie usługa.  Ciekawe jak to jest w innych kablówkach.

I jeszcze chcę dodać że programy które nagrałem rok temu (w aplikacji na smartfonie)  jak usługa była bezpłatna mogę dziś odtwarzać do woli i bezterminowo.   O nagraniu nowych nie ma mowy. Chyba dekoder nie ma tu nic wspólnego. Używam laptopa,smartfona i tableta. MM Go działa w całej Polsce a nie tylko przy dekoderze.  :-|

Użytkownik zerojedynkaX edytował ten post 20 kwiecień 2018 - 21:29

Multimedia Polska-Południe : superbox + HD + 3 x moduł CAM (2x multiroom) + net 30Mb z wi-fi + Multimedia Go.

#23547 kubus76k

kubus76k

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 254 postów
  • Od: 13 sty 2014
  • LokalizacjaKalisz

Napisano 20 kwiecień 2018 - 21:38

To ciekawe co piszesz. Przy podpisywaniu umowy na Multimedia Go nic mi nie mówiono że tylko będę oglądał. Wprost przeciwnie. Dostałem broszurę jak uruchomić Catchup. Powiedziano mi że przy programach z gwiazdką (dostałem listę) mogę oglądać programy do siedmiu dni do tyłu. A tu porażka. Gdy dotknę pozycji która już była widzę tylko nieruchomy obrazek. Gdy będę miał wolną chwilę to wybiorę się z zapytaniem do BOK gdzie podpisywałem umowę. Dobrze że tylko na rok. 3zł/m-c.

Nie pieniądze i nie usługa.  Ciekawe jak to jest w innych kablówkach.

I jeszcze chcę dodać że programy które nagrałem rok temu (w aplikacji na smartfonie)  jak usługa była bezpłatna mogę dziś odtwarzać do woli i bezterminowo.   O nagraniu nowych nie ma mowy. Chyba dekoder nie ma tu nic wspólnego. Używam laptopa,smartfona i tableta. MM Go działa w całej Polsce a nie tylko przy dekoderze.  :-|

Multimedia GO też działa w całej Polsce, tylko usługi Catchup, nPVR i nTimeshift są przypisane do konta abonenta, ale tylko abonenci z dekoderami Kaon na ta chwilę mogą korzystać z tych usług. Jak było za free to wszystkie usługi nie były pakietowane ot cała tajemnica ;)

- UE55MU7052 s/w 1230
- LE32C650 s/w 3018.1
- Multimedia Polska: Kaon KGS3200 USBPVR, nPVR, Timeshift, CatchUp, StartOver + Internet 120 Mb/s
- TL-WR842N/ND v1: Gargoyle:1.6.2.2

#23548 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 kwiecień 2018 - 21:52

W dalszym ciągu nie rozumiem co ma dekoder Kaon z usługą Multimedia Go ? Czyli ja z modułami CAM nie mogę nagrywać programów na komórce z MM Go ? Przecież to są dwa światy i dwie różne usługi. Jeśli jest jak piszesz to BOK po winien mnie poinformować przy podpisywaniu umowy o pakietyzacji tej usługi.

Użytkownik zerojedynkaX edytował ten post 20 kwiecień 2018 - 22:14

#23549 Michaelis

Michaelis

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 767 postów
  • Od: 30 paź 2012

Napisano 20 kwiecień 2018 - 23:29

Tobie można pisać a ty dalej swoje. Wytlumaczyłem ci wszystko, masz tylko pakiet Multiscreen, będziesz mógł tylko oglądać kanały i nic więcej. Posiadając moduł CAM nie zakontraktują ci tych pakietów Catchup, npvr, timeshift usługa jest ściśe powiązana z korzystaniem z dekodera, który posiada w/w funkcje. Dostałem od nich odpowiedź, bo dopytywałem o to wszystko. Wejdź w cennik i sobie zobacz, pakiet Multiscreen to tylko dostęp do kanałów, wcześniej przez około rok testowali usługę i można było korzystać z funkcji dodatkowych.

Użytkownik Michaelis edytował ten post 20 kwiecień 2018 - 23:33

#23550 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 kwiecień 2018 - 12:53

Ja wszystko rozumiem. Szkoda tylko że pani w BOK-u nie wyjaśniła mi tego przed podpisaniem umowy. I tylko tyle. Powiązanie funkcji internetowej z funkcją telewizji DTV jest dla mnie chore. To tak jakby posiadacze internetu 30Mb mogli mieć tylko superbox a 120 Mb to już się należy maxbox. Przecież mogli multiscreen zrobić za 3zł, catchup za 5zł,a z nagrywaniem za 7zł/m-c.A nie uzależniać od posiadanego dekodera.. Ale to jest moje zdanie.  Ciekawe co myślą o tym pozostali użytkownicy Multimedia Go.   :curious:

Użytkownik zerojedynkaX edytował ten post 21 kwiecień 2018 - 12:57

#23551 Kacper10

Kacper10

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 53 postów
  • Od: 18 lut 2010
  • LokalizacjaWołów, DS, PL

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:53

Dzwoniąc dziś do BOK pod 244 244 244 automat poinformował, że ostatnio zmiana częstotliwości kanałów cyfrowych miała miejsce w:

Konin, Brodnica, Łapy, Szubin, Wołów. Z tego wnioskuję, że tam w kwietniu miała miejsce redukcja analogu i włączenie pełnej oferty. Łapy to już niedaleko mnie, raptem około 30 km.

No proszę - nie dość, że w okolicy nie ma w ogóle MM (we Wrocławiu może jest) i nie posiadamy BOKu (a i sam Wołów niezbyt okablowany), to oni się tu cyfryzują, choć są ważniejsze regiony. To już chyba wiemy, dlaczego MM pada?

Pozdrawiam w imieniu sieci NPT-Pulsar
Piszę poprawnie po polsku!

#23552 4pepik

4pepik

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 221 postów
  • Od: 03 sty 2007
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:42

Witam

Umowa przedłużona na kolejne 12 miesięcy.

Za to co w podpisie płace 91 zł miesięcznie.

Multimedia Polska - SuperBox + HBO +  HD + Sport HD Extra + Filmy i seriale + Sport Champions HD + Canal+ + 60 Mb/s

#23553 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:24

Dobre osiągnięcie. Brawo Ty  !!

#23554 kondzik23

kondzik23

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 267 postów
  • Od: 29 cze 2012
  • LokalizacjaZamość

Napisano 23 kwiecień 2018 - 18:26

Zastanawiam się czy nasza rozwojowa kablówka dołączy do oferty kanały LM premium od Polsatu hymm 

#23555 neuro_wrw_gang_

neuro_wrw_gang_

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2847 postów
  • Od: 14 sie 2010
  • LokalizacjaKonin

Napisano 23 kwiecień 2018 - 18:28

Liczę na to:)

Multimedia Polska:MaxBox + HD + Sport Champions HD + Canal+ Prestige HD + HBO HD + Cinemax + PVR 3831CDX + Multiroom x2 + 60 MB/s+Upload x2 + Fun Club = 123 PLN 

Umowa na 12 miesięcy.

#23556 adam2000

adam2000

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Od: 28 sie 2006
  • LokalizacjaSuwałki

Napisano 24 kwiecień 2018 - 16:15

Wczoraj w Suwałkach na ok. 15 kanałach pojawiły się paski, że wkrótce kanały będą dostępne tylko cyfrowo, a chyba na 5 o zmianie częstotliwości. W końcu i ja się doczekam redukcji

Multimedia Polska:
Pakiet: MaxBox / Pakiet HD / Canal+ Prestige / HBO HD / HBO GO/OD / Strefa Dzieci / Cinemax / FilmBox / Sport Champions HD
PVR, Multiroom. Multimedia GO
Internet 120MB z WiFi

#23557 zerojedynkaX

zerojedynkaX

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1546 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 kwiecień 2018 - 16:20

Jak Suwałki to może wkrótce Podlasie !  :wink:

#23558 neuro_wrw_gang_

neuro_wrw_gang_

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2847 postów
  • Od: 14 sie 2010
  • LokalizacjaKonin

Napisano 24 kwiecień 2018 - 16:26

Oby najszybciej wszyscy mieli pełną ofertę

Multimedia Polska:MaxBox + HD + Sport Champions HD + Canal+ Prestige HD + HBO HD + Cinemax + PVR 3831CDX + Multiroom x2 + 60 MB/s+Upload x2 + Fun Club = 123 PLN 

Umowa na 12 miesięcy.

#23559 mirolop

mirolop

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 860 postów
  • Od: 01 lut 2013
  • LokalizacjaWysokie Mazowieckie, podlaskie, Polska

Napisano 24 kwiecień 2018 - 16:34

Podlasie już powoli przecież coś drgnęło. Pisałem, że Łapy była już redukcja analogu. A ktoś kiedyś pisał, że kiedyś podobno Augustów też miał już redukcję analogu. Nie wiem jak wygląda sytuacja w: Łomża, Bielsk Podlaski, Hajnówka, ale tam chyba redukcji jeszcze nie było. U mnie w Wysokiem Mazowieckiem tak jak wcześniej pisałem: miał być ostatecznie kwiecień, jednak termin przeniesiono na czerwiec. Do czerwca już coraz bliżej. :)

jqnpci.jpg    MaxBox + HD + Sport Champions HD + Multimedia GO + DVB-T MUX 1 , MUX 2 , MUX 3, MUX 8 + Internet 30 Mb/s z Wi-Fi

TV Samsung UE32ES5500

#23560 adam2000

adam2000

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Od: 28 sie 2006
  • LokalizacjaSuwałki

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:28

Ostatnio na eBok jeden konsultant napisał mi, że w Suwałkach planowana redukcja w maju i wychodzi na to, że w końcu dotrzymają terminu.
Policzyłem dokładnie ile kanałów do odstrzału, wyszło mi 20. Do zmiany częstotliwości 7. Ogólnie jest 46 kanałów analogowych, to wychodzi na to, że zostanie 26 + 4 MUX-y.

Multimedia Polska:
Pakiet: MaxBox / Pakiet HD / Canal+ Prestige / HBO HD / HBO GO/OD / Strefa Dzieci / Cinemax / FilmBox / Sport Champions HD
PVR, Multiroom. Multimedia GO
Internet 120MB z WiFi