Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, wujcio0 napisał:

Skoro jest fuzja MULTIMEDIA POLSKA i VECTRA to dlaczego brak nowych kanałów dla obu sieci? 

 

 

Nie ma żadnej fuzji. Vectra kupiła MM. Na ten moment oba podmioty to oddzielne firmy (mające tego samego właściciela - jak np  KFC, Pizza Hut - wszystko to jeden właściciel, kiedyś koncern Pepsi co, aktualnie koncern Yum!).

 

Wiadomo, że MM jako mniejsza firma aktualnie większość usług kupuje u Vectry, Ale pewnie docelowo dopiero zostanie to połączone. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę po dwóch kontaktach, ale od jednego konsultanta.

Maxbox + HD + 60mb - 53 zł
Maxbox + HD + 60mb + HBO+GO - pierwsze 12 mies. 53 zł, przez kolejne 12 mies. 78 zł.

Co sądzicie o tych ofertach? Warto jeszcze czekać (umowa do końca grudnia)? Podobno moje wypowiedzenie ma przypisanego opiekuna i z nikim nie mogę przedłużyć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Robi7 said:

Witam. Jak możesz to podaj częstotliwości, oszczędzi mi to szukania.

Szczerze mówiąc zupełnie nie patrzę na to od tej strony. Robię rescan kanałów w dekoderze, te w których coś się zmieniło (PID itp.) pojawiają się na liście albo bez picon albo z piconami nie pasującymi do nazwy kanału. Poprawiam co trzeba w dreamboxedicie (usuwam stare kanały, dodaję picony do nowych) i z górki.

Przy takiej operacji jak teraz to jest chwila. Przy takiej jak była we wrześniu no to jest sporo siedzenia i robienia list kanałów od nowa.

Nawet nie pamiętam już które to były a w sobotę rano to robiłem. Było zmian w kilku szt. "używalnych" oraz np. te Vectra Info się pozmieniały.

 

W TV jest to znacznie bardziej kłopotliwe (każdy rescan to zniszczenie wszystkich list ulubionych) ale z TV jako "wybieracza kanałów" korzysta tylko żona i ona ogląda tylko kilka kanałów więc muszę się bawić w takie rzeczy tylko jeśli zmieni się coś w zakresie tych jej kanałów.

Ja korzystam z dekodera i lubię mieć tam porządek.

 

Dziwne jest to że znów coś gmerają a nic nie mówią. Chyba jakaś nowa świecka tradycja. Wcześniej zmiany były rzadkie i były informacje z wyprzedzeniem o nich.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 21:26, klosz007 napisał:

Szczerze mówiąc zupełnie nie patrzę na to od tej strony. Robię rescan kanałów w dekoderze, te w których coś się zmieniło (PID itp.) pojawiają się na liście albo bez picon albo z piconami nie pasującymi do nazwy kanału. Poprawiam co trzeba w dreamboxedicie (usuwam stare kanały, dodaję picony do nowych) i z górki.

Przy takiej operacji jak teraz to jest chwila. Przy takiej jak była we wrześniu no to jest sporo siedzenia i robienia list kanałów od nowa.

Nawet nie pamiętam już które to były a w sobotę rano to robiłem. Było zmian w kilku szt. "używalnych" oraz np. te Vectra Info się pozmieniały.

 

W TV jest to znacznie bardziej kłopotliwe (każdy rescan to zniszczenie wszystkich list ulubionych) ale z TV jako "wybieracza kanałów" korzysta tylko żona i ona ogląda tylko kilka kanałów więc muszę się bawić w takie rzeczy tylko jeśli zmieni się coś w zakresie tych jej kanałów.

Ja korzystam z dekodera i lubię mieć tam porządek.

 

Dziwne jest to że znów coś gmerają a nic nie mówią. Chyba jakaś nowa świecka tradycja. Wcześniej zmiany były rzadkie i były informacje z wyprzedzeniem o nich.

 

Jeśli masz dekoder z kartą to Vectra co miesiąc zmienia kanały, tzw' proponowane' 

Teraz, Wybrany96 napisał:

 

Jeśli masz dekoder z kartą to Vectra co miesiąc zmienia kanały, tzw' proponowane' 

edit:|
IPS3000 oraz Kaon(IPS3000 po koncentryku) mają to samo. IPTV bez zman, dopóki klienci nie dostaną emaila ze zmianą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam światłowód od Multimedia i zastanawiam się jak oni puszczają tv przez to medium.

Jest to technologia iptv ? Jeśli tak to jaki się dostaje dekoder ?

 

Kiedyś już miałem od nich tv ale to było przy technologi adsl i tv była puszczana po jako streaming.

 

Mam jeszcze pytanie, bo płacę obecnie bardzo dużo za telefon stacjonarny i internet 600mb 159zł ... przedłużałem umowę przez telefon.

Czy jak złożę wypowiedzenie przez telefon minimum miesiąc przed końcem to zadzwoni ktoś z działu utrzymania ? 

 

Mam alternatywę innej firmy ze światłowodem, więc wielkiego dramatu nie będzie jak nikt nie zadzwoni od nich.

 

Jakie są wasze doświadczenia z przedłużaniem umowy ?

 

 

Edytowane przez Enjama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, za jaką cenę można obecnie wynegocjować internet 1.2 Gbps przez DUK MM ?

Rok temu wziąłem 1.2 Gbps za 45 zł/msc na 12 msc-y, ale teraz myślę o umowie na 24 msc-e, bo obawiam się, że ceny pójdą w górę.

Wyczytałem, że 2 lata temu można było zejść do 25 zł/msc za najszybszy ówcześnie 120 Mbps.

Analogicznie, najszybszy jest teraz 1.2 Gbps, ale jak z minimalną ceną ?

PS:

Czy jak odmówię przedłużenia na zaoferowanych warunkach, to z DUK też będą tak permanentnie dzwonili jak ze zwykłego DS w MM, czy więcej się nie odezwą ?

Edytowane przez PiXel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 23:16, Enjama napisał:

płacę obecnie bardzo dużo za telefon stacjonarny i internet 600mb 159zł

 

7 godzin temu, PiXel napisał:

Rok temu wziąłem 1.2 Gbps za 45 zł/msc na 12 msc-y, ale teraz myślę o umowie na 24 msc-e, bo obawiam się, że ceny pójdą w górę.

To a propos jeśli ktoś jeszcze nie wierzy w to, że różnice w kwotach opłat mogą sięgać dobrych kilkuset procent. Jak się negocjuje na infoliniach tak się ma. 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu czytałem, że po nowym roku nowe umowy tylko z Vectrą. Czy to znaczy, że będzie też wymieniany aktualny sprzęt Multimedii, tzn. dekodery i modemy? Chodzi o to, że mam teraz kaona i modem w standardzie docsis 3.0, a umowę do końca lutego, więc w grę wchodzi nowa umowa z Vectrą i chciałbym wiedzieć co będzie ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam odpowiedź mam multimedia , Nc +, po zmianie TV z Sony LCD 46 z 2013 na Sony AG 8 oled 55, Multimedia poszły w odstawkę obraz nie do zaakceptowania widoczne różne artefakty smużenia, czego nie widać na 32 calowym samsungu, natomiast po podłączeniu Tv Sony Oled do Canal plus dekoder wifi premium i zastosowaniu przewodów HDMI m-ki AudioQuest, obraz jak marzenie. czysty jak kryształ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...