Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Arczi13 napisał:

Ostatnie mam pytanie jak tu wstawia się zdjęcia?

Jak klikasz odpowiedź, to na dole masz Wstaw grafikę z URL. 

Wchodzisz na np. imgur.com, wrzucasz tam obrazek, kopiujesz bezpośredni link do obrazka i wklejasz link do okienka z Wstaw grafikę z URL.

 

I teraz jeszcze takie pytanie, po co siebie cytujesz odpowiadając na posty? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 08:00, Arczi13 napisał:

Chciał bym was zapytać czy takie rozbieżności w cenach pakietów są zgodne z prawem że jeden płaci 50zl za więcej a drugi 200zl za minimum ?

 

 

Oczywiście że jest legalna. Usługa jest wolnorynkowa, każdy płaci tyle ile sobie wynegocjuje (i ewentualnie na ile go stać).

To jest biznes jak każdy, wszędzie można negocjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nic nie rozumiem. Vectry nigdy w Częstochowie nie było. Na klatce w bloku jest tylko Multimedia i Orange. Multimedia jeszcze istnieją. Tydzień temu podpisałem z nimi umowę na 2 lata.

A tymczasem na klatce pełno ulotek z Vectry z numerem telefonu przedstawiciela tego operatora.  No to jak ? A może źle zrobiłem ? Może nową umowę mogłem zawrzeć z Vectrą (której nie ma). Konsultantka z Multimedii mi powiedziała że dla abonentów Multimedii nic się nie zmienia i umowę mogą zawrzeć TYLKO z Multimedią.

Można poważniej przejść do tematu i wyjaśnić nam abonentom z kim i dlaczego mają zawierać umowy.

 

ftRXHo3.jpg

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafmik napisał:

 

 

Oczywiście że jest legalna. Usługa jest wolnorynkowa, każdy płaci tyle ile sobie wynegocjuje (i ewentualnie na ile go stać).

To jest biznes jak każdy, wszędzie można negocjować. 

Biznes biznesem ale 150 zł różnicy to chyba jednak przegiecie

8 godzin temu, rafmik napisał:

 

 

Oczywiście że jest legalna. Usługa jest wolnorynkowa, każdy płaci tyle ile sobie wynegocjuje (i ewentualnie na ile go stać).

To jest biznes jak każdy, wszędzie można negocjować. 

Właśnie nie można ceny pakietów sa narzucone  z góry jedynie można zrobić aneks ale to nie wiele daje i tylko 3_4 miesiące i albo biorę albo.nie  ładny mi wolny rynek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Vectra kupiła Multimedia. Sygnał jest z Vectry i tak jak napisał kolega wyżej -  Podmiotem świadczącym usługi jest VECTRA S.A. Proces zamawiania będzie kontynuowany na stronie vectra.pl"

Żadne zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Jak to nie jest ?Po wybraniu przykładowego adresu - miejsca świadczenia usługi jest wyraźnie napisane "Podmiotem świadczącym usługi jest VECTRA S.A. Proces zamawiania będzie kontynuowany na stronie vectra.pl"

To jest informacja dla NOWYCH. A gdzie informacja że starzy mogą podpisać dalej umowy z Multimedią ? No wskaż gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marciniozo napisał:

Prawda jest taka, że Vectra kupiła Multimedia. Sygnał jest z Vectry i tak jak napisał kolega wyżej -  Podmiotem świadczącym usługi jest VECTRA S.A. Proces zamawiania będzie kontynuowany na stronie vectra.pl"

Żadne zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni. 

 

Jakie zaklinanie ja mm sygnał z mm nie Vectry nie mam umowy z Vectra nie płacę vectrze ile to trzeba pisać w kółko będę w Vectrze jak do nich pujde i podpisze z nimi umowę jak sami najpierw piszecie że żeby mieć kanały Vectry trzeba z nimi podpisać umowę to już sami się gubicie w tym co piszecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...