Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem z Częstochowy i kończy mnie się umowa wraz z końcem roku. Posiadam pakiet SuperBox + internet + HBO + multiroom + Sport Champions HD + Canal+Prestige i obecnie płacę 124 zł. Wraz z  nową umową za ten pakiet proponują mi… 142 zł ! Jak powiedziałem, że chcę złożyć rezygnację to powiedzieli mi, że umowa zostanie rozwiązana od 1.02.2019 r., a w miesiącu styczeń będę musiał zapłacić ponad 700 zł. Czy jest to zgodnie z prawem, czy chcą na mnie wywrzeć presję ? Dodam, że umowa została zawarta telefonicznie i nie otrzymałem żadnego dokumentu potwierdzający ten fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają rację, bo jeśli umowa jest do 31.12.2018, to składając wypowiedzenie w tym miesiącu (dziś, jutro, to już nie ma znaczenia) i zachowując miesięczny okres wypowiedzenia, umowa zakończy Ci się 31.01.2019, zatem za styczeń zapłacisz ceny "standardowe".

Tak czy inaczej składaj wypowiedzenie jak najszybciej, a może jeszcze do końca roku zadzwonią z nową ofertą i te nowe warunki wejdą Ci od 1 stycznia, zatem za styczeń zapłacisz już zgodnie z nową umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś napiszesz sprawdź jak to wygląda na całym rynku. To jest standard wśród wszystkich dużych operatorów, zapraszamy do UPC, tam moze wyjdzie nawet ponad 700zl.

https://www.upc.pl/pdf/upc_cennik_uslug_wazny_od_3_wrzesnia_2018.pdf

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie internetu.

Od ponad 10 lat korzystam z Vectry i złego słowa nie powiem. 

Kupuje mieszkanie i tam nie ma Vectry ani UPC. 

Jest tylko Multimedia i jakiś Jmdi. 

Wybór padnie na Multimedia. 

Napiszcie, jak ten dostawca się sprawuje, czy są jakieś przerwy w dostawie internetu, czy często zdarzają się awarie.Na jakim poziomie jest Ping. 

Gdyby nie to ze w bloku jest brak Vectry, to napewno bym z niej nie zrezygnował. 

Usługa będzie W Warszawie Bemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem kolejny telefon ze specjalną indywidualną ofertą dla mnie. Według miłej pani nie ma już oferty Eleven za 0zł i to co mam w tej chwili jest optymalne. Za to co mam w podpisie pani zaproponowała 128zł (a więc drożej niż teraz). Średnia oferta.Grzecznie podziękowałem. Poszło pisemne wypowiedzenie. Zobaczymy co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotreksuchy napisał:

Panie i Panowie, mam pytanie: do jakiej kwoty da się zejść przy pakiecie: MaxBox + Canal Plus Prestiż + HBO + Eleven + HD + Cinemax + Filmbox + 120 mbit/s internet + 3x CAM?

Witam.

Ja za to, co w podpisie, płacę 90 zł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Z okazji Świąt możesz oglądać HBO I HBO GO w prezencie do końca stycznia. Odpowiedz TAK, oddzwonimy do Ciebie.

Z nr 794890891.

 

Ktoś dostał taki SMS? Wolę spytać, żeby się w coś nie władować. ?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za telefony do DUK. W DUK bez problemu Superbox + Filmboxy, sport, bajki za 30 zł, czyli to, co miałem, przedłużyłem na kolejny rok. Dziękuję. W BOK, mimo wypowiedzenia, chcieli 48 zł za to samo.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono też niechlujną interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...