Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2018 o 03:55, kozaa napisał:

250 i 500mbit to i tak pewnie tylko po FTTH. HFC dalej 120mbit.

Konkurencja robi po HFC 500mbit+ to MM postanowiła dodać do oferty to co daje po światle na mikrym zasięgu, aby nie odstawać od reszty :D

Witam.

Panowie, a jak cenowo wyglądają te pakiety na 250 lub 500 Mbit/s w MM? Myślę tutaj o samej ofercie na internet światłowodowy, bez TV/telefonu.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez promocji - odpowiednio 70 i 90 zł bez grosza. Przy czym dalej nie rozumiem, dlaczego tak ciężko się do tego dokopać i na stronie nie ma żadnego info, że coś takiego oferują. Jest jedynie w cennikach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma, jak jest? www.multimedia.pl/Internet-stacjonarny - dostępność na stronie zależna od długości umowy.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i na pytanie odnośnie tych prędkości odpowiedział, że nie posiadają takich w ofercie. 😀 Jak powiedziałem, że mają takie informacje na stronie to powiedział, że są tam, gdzie jest światłowód. Czyli nigdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, marko42 napisał:

Jak nie ma, jak jest? www.multimedia.pl/Internet-stacjonarny - dostępność na stronie zależna od długości umowy.

Sorry, mój błąd, jeszcze dwa tygodnie temu nie było. Ale 250 już "wcięło", jest tylko w pakiecie. Dalej pomieszanie z poplątaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, damian96 napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i na pytanie odnośnie tych prędkości odpowiedział, że nie posiadają takich w ofercie. 😀 Jak powiedziałem, że mają takie informacje na stronie to powiedział, że są tam, gdzie jest światłowód. Czyli nigdzie?

Jak nigdzie, u nas na wsi są światłowody MM. 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi