Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też są od wczoraj problemy z TV cyfrową? Obraz co jakiś czas klatkuje i pikseluje oraz na chwilę pojawia się czarny ekran na wszystkich kanałach i dekoderach.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł, z czego 3 dni meczów: wtorek, środa, czwartek i co dalej? Powtórki... Maksymalnie 15-20 zł, nie więcej

 

PS. Wypowiedzenie wysłane, czekam na ofertę.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TV w Multimedii to jest jakaś porażka, skalowanie HD do SD w XXI wieku to jest idiotyzm. Oni mają klientów w głębokim poważaniu... Wielka szkoda, że UPC ich nie wchłonęło, bo z telewizji u nich już nic dobrego nie będzie.
Wątpię, by dali te kanały u nich, nie ma się co łudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TV w Multimedii to jest jakaś porażka, skalowanie HD do SD w XXI wieku to jest idiotyzm. Oni mają klientów w głębokim poważaniu... Wielka szkoda, że UPC ich nie wchłonęło, bo z telewizji u nich już nic dobrego nie będzie.

 

I mnie to też boli.Wysłałem do nich pismo w tej sprawie.Odpisali jak zawsze : "w sprawie programów HD nie mamy w tej chwili żadnych informacji

do przekazania.W razie następnych zapytań prosimy o kontakt...". Kpina z klientów. To już nie jest śmieszne.To jest jakaś patologia.   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Netii będzie za 40zł na miesiąc i wątpię, aby w MM było taniej, jeśli się w ogóle dogadają z Polsatem.

Kto za to zapłaci 40zł? Za tyle to miałem pakiet C+, gdzie też była LM i LE, a także wiele innych wydarzeń sportowych oraz dość bogata oferta filmowa i serialowa. Dla mnie 20zł to jest maksymalna wartość tego nowego pakietu przy zobowiązaniu rocznym. Nie wiem, czy w Netii te 40zł, to też przy zobowiązaniu rocznym, bo w Ipli to samo będzie po 30zł? Jak wiadomo, to wszystko jest w grupie Polsatu. Mam jednak nadzieję, że da się to zaoferować taniej, a za przykład może posłużyć pakiet Eleven, który prawie wszędzie jest po 15, a gdzieniegdzie nawet po 20zł. W Multimedii natomiast można go mieć za 9zł przy rocznym zobowiązaniu.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...