Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

O matko - nieźle Ciebie doją. To można mieć za 45-50 zł.

 

Czy az tak doją... Przy powyższych ilościach usług, raczej C+ nie jest do wyjecia po 29 PLN. Nawet jeśli dostanie po 39 PLN to za 11 PLN nie ugra neta 60 MB i miniboxa. Trzeba wziąć pod uwagę ze te 60 MB to max w jego rejonie. Wiec nikt neta nie da za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-od dluzszego czas  mam Mulyimedia TV i internet.Chce sie dowiedziec od panstwa czy panstwo macie tez problem w odbiorze kanalow TV w czasie jak gdzies tam jest burza bo u mnie jest wtedy pikseloza ze nie da sie ogladac nieraz trwa to kilkanascie minut ale zdarza sie ze nawet i kilka godzin.Moim zdaniem nie powinno tak byc bo to idzie po kablu.Napiszcie jak jest u was.

Edytowane przez M.waj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To w jaką cene celować przy obecnym pakiecie?

Zależy mi tak naprawdę tylko na C+ i necie. Tv i tak nie oglądam oprócz bajek, które ogląda syn

Aktualnie najtaniej 75zł. Nic lepszego nie wymyślisz. Patrzą na konkurencję i na pewno 45-50 jest niemożliwe. Już nie chcą się sprzedać tylko chcą zarabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najtaniej 75zł. Nic lepszego nie wymyślisz. Patrzą na konkurencję i na pewno 45-50 jest niemożliwe. Już nie chcą się sprzedać tylko chcą zarabiać

Naprawdę Minibox, Canal+ i Internet za 75 złotych ? To jest cena z Maxboxem. Weź pod uwagę, że to klient na wypowiedzeniu. 75 zł to jakaś abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to co mam w podpisie płacę 75 PLN, mam 1 dekoder plus reszta jeszcze idzie na analogowej telewizji. Umowa jest na rok. Rzecz w tym, że zawierałem telefonicznie umowę i miało to miejsce wtedy gdy MM uważała, że zostanie wykupiona przez inną firmę. Ciężko mi powiedzieć jak jest w tej chwili, ale wydaje się, że ta cena mimo małego pakietu i tak jest zbyt wysoka. Proszę poszukać numeru telefonu do Multimedia - Telefoniczny dział utrzymania klienta, tam będzie można coś ugrać. Normą jest to, że wmawiają, że taniej się nie da. Gdy samemu się zadzwoni i porozmawia co się chce jaki pakiet za jaką cenę od razu zmieniają ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz lepiej to nie będę się sprzeczał. Ale jeżeli liczysz na takie oferty to chyba będziesz musiał się rozstać z MMP. I zapewne nic lepszego od tych 75 nie znajdziesz

Rozstawać się nie mam zamiaru, bo za to co mam w podpisie plus telefon płace 105 złotych. Umowa z kwietnia. Zobaczymy co kolega ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Szczerze to myślałem, że się uda ugrać cenę do jakiś 65 zł za ten pakiet. Będę informował na bieżąco jak zaczną dzwonić. 

 

Witam wszystkich.

Kolego adin1987 myślę że bez problemu taka cena jest osiągalna a nawet niższa.

Na koniec maja przedłużałem umowę oczywiście po wypowiedzeniu i od czerwca mam taką ofertę:

Net 120Mb/s+MaxBox+HD+FunClub+Sport Champions HD+Multiroom+MultimediaGO+Canal+Prestige = 69pln umowa na 12 miesięcy do tego HBO na 2 miesiące gratis.

Oferta po trzecim telefonie z DUK

Pozdrawiam i udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie jest do wyjęcia za 29 złotych ? Wszystko jest kwestią umiejętnych negocjacji a nie posiadanych pakietów. Internet w pakiecie jest bardzo tani, ja płacę 6 złotych za 120 mega.

 

Nie zrażaj chłopaka do walki o dobrą ofertę. :)

Naiwny jesteś. Da sie za 29 jak za wszystko zapłacisz ponad 100 wiec ciebie doją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może MM robi nam to za karę bo klienci płacą tak niski abonament, ceny po kosztach że nie zasługują na HD. No bo co stoi na przeszkodzie ? Centrala otrzymuje sygnał HD więc uczciwie należy taki sygnał przesłać do klienta końcowego, a nie robienie cyrku z SD. Rozumiem kanały które są jeszcze dostępne na rynku w SD lub są w HD ale bez tego dopisku, jeszcze tak nie drażnią trudno niech zostaną w SD, a te z dopiskiem niech uczciwie będą dostępne w prawdziwym HD. Powoli nastaje era 4K a w MM HD to rarytas jak znać MM to pewnie w przyszłości kanały 4K będą obniżać do HD a co tam nawet do SD, potem mądry gościu w BOK lub na infolinii wypowie magiczne słowa, jak na ekranie jest znaczek 4K to jest w 4K.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...