Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No w MM w Iławie trochę zmian. Dzisiaj widzę, że za Euronews włączyli BBC World oraz zniknęło ITV. Oprócz tego nie działa Jetix Play.

 

EDIT: Następnego dnia Jetix Play już działa za BBC wróciło EuroNews ale za 4funtv wprowadzili niemiecki Vox. No comments...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów będzie kolejnym miastem, gdzie zawita telewizja wysokiej rozdzielczości. Tym razem w lokalnej sieci kablowej.

Już wkrótce abonenci rzeszowskiej sieci kablowej Multimedia zyskają dostęp do oferty cyfrowej telewizji kablowej.

 

Multimedia jako jedyny operator sieci kablowej w Polsce udostępnia swoim abonentom usługi cyfrowej specjalne przystawki odbiorcze z wyjściem cyfrowym i możliwością odbioru kanałów w standardzie telewizji wysokiej rozdzielczości.

 

Na razie nadawany jest tylko jeden program w tym standardzie- National Geographic Channel HD.

 

Oferta cyfrowa kosztuje dodatkowo 19 zł- tzw. cyfrowy basic. W ramach usług dodatkowych można wykupić dostęp do trzech kanałów erotycznych w cenie 25 zł oraz Canal + za 39 zł.

 

Sygnał cyfrowy "powstaje" w centralnej stacji czołowej Multimediów w Gdyni, a następnie jest przesyłany przez łącza światłowodowe do miast, gdzie Multimedia oferuje telewizję cyfrową

 

żródlo:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest ktos kto zna kogos kto wie kiedy w koncu w dekoderze mm rusza dodatkowe, skadinad obiecywane funkcje?

 

Jak je zaprogramują :P Bo tak samo jak N (a oni uzywaja tych samych dekoderów tylko ze DVB-S), mm musi sam se programować dekoder. W sumie jak to Linux to nie takie skomplikowane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska poinformowały, że sieci telewizji kablowej zostały nabyte od osoby indywidualnej. Spółka zapłaciła za sieci 40,87 mln zł. Multimedia Polska nie wyklucza dalszej współpracy z tym samym partnerem.

"Multimedia Polska nabyła od osoby fizycznej 15 sieci telewizji kablowej zlokalizowanych w Sochaczewie, Rawie Mazowieckiej, Łowiczu, Głownie, Pajęcznie, Zduńskiej Woli, Poddębicach, Chojnowie, Wołowie, Barcinie, Piechcinie, Łabiszynie, Lubostroniu, Chełmży i Chełmnie" - podała spółka w oficjalnym komunikacie.

 

"Sieciami telewizji kablowej, stanowiącymi element transakcji objętych jest ok. 43,8 tysięcy gospodarstw domowych, 23,4 tysięcy abonentów usługi telewizji kablowej i 5,6 tysiąca abonentów usługi dostępu do Internetu. 5,3 tys. abonentów korzysta jednocześnie z dwóch usług" - poinformowały Multimedia.

 

Źródło: gazeta.pl/media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja interaktywna Tele.Dom pojawi się we wrześniu w cyfrowej ofercie operatora kablowego Multimedia Polska.

 

Tele.Dom jest aplikacją interaktywną, dzięki której na ekranie telewizora można m.in. czytać najnowsze doniesienia z kraju i ze świata, skorzystać z encyklopedii i słowników, sprawdzić repertuar kin, rozkłady jazdy pociągów czy zagrać w grę. Treści do aplikacji dostarczają m.in. Interia.pl, Polskie Książki Telefoniczne, Jobpilot.pl. Kontent pobierany jest z Internetu za pośrednictwem technologii WAP. Równolegle z włączeniem Tele.Dom.tv do oferty Mulimedia uruchomią usługę wideo na żądanie.

Twórca usługi Tele.Dom - zielonogórska firma ADB zajmuje się produkcją dekoderów i telewizyjnych usług interaktywnych na potrzeby operatorów płatnej telewizji na całym świecie. W Polsce współpracuje z platformą satelitarną N, sieciami kablowymi Inea i Multimedia Polska.

 

żródło:press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem razem z rachunkiem informację, iż od 1 września zamiast Travel w ofercie pojawi się Filmbox. Czy trzeba usuwać kolejny dobry kanał zamiast nową stację filmową wstawić w miejsce dawnego Extreme, na którym teraz jest durna Polonia 1? Patrząc po jego ofercie programowej nie widać aby byłby jakimś wyróżniającym się kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kwidzynie Polonia 1 to tymczasowo nie jest, bo została ona dodana do spisu już od samego początku formowania pakietu. U mnie zamiast Extreme dali tymczasowo Euro News, po czym wprowadzili z powrotem National Geographic. Ja wraz z rachunkiem nie dostałem żadnej informacji o tym filmboxie, więc widzę, że Multimedia wprowadza to tylko w niektórych miejscowościach. W ogóle ktoś się orientuje co to za kanał ? Macie jakieś namiary na niego ? :)

 

EDIT: Aha i jeszcze jedno, czy u Was też TVN Meteo zacina się co jakieś kilkanaście sekund na na jakieś 3,4 sekundy ? Mam to już od [beep]y długo i szczerze powiem, że mnie to już lekko irytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze w MM jest to, ze dzis dostalem zbiorczy rachunek za kablowke i neta, na ktorym stoi, ze nie zaplacilem dwoch poprzednich rachunkow. Z tym, ze sa zaplacone.Tylko jak mi wyjasnil pan po drugiej stronie linii wplacalem na inne konta. Ciekawe, ze po raz trzeci w ciagu dwoch miesiecy zmieniaja konta bankowe i co ciekawe moj numer klienta MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajnie z Multimediami. Nie dość, że oferta w Niewiadowie jest żenująca:

Pakiet PODSTAWOWY za... 8,55zł

1.TVP1

2.TVP2

3.TVP3 Lodz

4.TV Polonia

5.Canal+ (kodowany)

 

Pakiet RODZINNY za... 43,99zł

6.VIVA Polska (od kilku miesięcy nie nadaje się do oglądania)

7.Polsat

8.Polsat2 (aby cokolwiek usłyszeć trzeba podgłosić TV na MAXA!)

9.TVN

10.TVN7

11.TV4

12.TV Puls

13.Polsat zdrowie i uroda

14.Planete

15.TVN Turbo

16.AXN

17.Viasat History

18.MTV

19.Zig Zap

20.Jetix (od kilkunastu dni kanał jest niedostępny)

21.Polsat Sport

22.TVN Meteo(aby cokolwiek usłyszeć trzeba podgłosić TV na MAXA!)

23.Polsat Sport Extra (to samo co przy Polsat 2 i TVN Meteo)

24.Viasat Explorer (pasek z napisem "Kanał niedostępny lub kodowany" prezentuje się znakomicie!)

25.Eurosport

26.TVN Style (obraz dziwacznie podskakuje)

27.VH1

28.Kino Polska

29.Cartoon Network/TCM

30.TV Trwam

31.Travel Channel

32.TVN Gra

33.TVN 24

34.Superstacja

35.BBC Wordl

36.Mango 24

 

Brak kanałów radiowych (oficjalnie są ale w żaden sposób nie można uzyskać dźwięku)

To w dodatku rachunki dostajemy kilka dni po terminie w do którego należy go opłacić, to zamiast Extreme dali nam na początku EuroNews po angielski a nie dawno zamienili go na BBC Wordl - też po angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunkami przynoszonymi po terminie przestalem sie juz dawno przejmowac. Po prostu nie korzystaja z uslug poczty, a umyslnych poslancow. A ci nie zawsze moga zdarzyc na czas. Jak dostana koperty z biura po terminie, to chocby nie wiem co, nie zdarza. Na szczescie u mnie juz zostawiaja koperte z kwitem w drzwiach a nie jak niegdys bywalo tylko za pokwitowaniem. A w sprawie zmiany kont bankowych niech zwroca na to uwage ci co testuja dekoder multimedii. Wlasnie ci abonenci maja zmienione konta. Ale balagan w MM chyba szybko sie nie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunkami przynoszonymi po terminie przestalem sie juz dawno przejmowac. Po prostu nie korzystaja z uslug poczty, a umyslnych poslancow. A ci nie zawsze moga zdarzyc na czas. Jak dostana koperty z biura po terminie, to chocby nie wiem co, nie zdarza. Na szczescie u mnie juz zostawiaja koperte z kwitem w drzwiach a nie jak niegdys bywalo tylko za pokwitowaniem. A w sprawie zmiany kont bankowych niech zwroca na to uwage ci co testuja dekoder multimedii. Wlasnie ci abonenci maja zmienione konta. Ale balagan w MM chyba szybko sie nie skonczy.

OOOO!!! To ty dostajesz rachunki w kopertach! U mnie oszczędzają! Od jakiegoś czasu wrzucają rachunki do skrzynek pocztowych lub w drzwi BEZ KOPERY. A tak wogóle to wszystkim abonentom zmienili numery kont. Finał był taki, że w żadnym punkcie opłat nie mogłem opłacić rachunków.

Najfaniejsze jest to że w MM mówią że dany kanał będzie od 1 danego miesiąca ale i tak zawsze jest wcześniej Very Happy.A że dziś jest 31 trzeba będzie uważnie śledzić tv

U nas jak mówią, że nowy kanał będzie od 1 danego miesiąca, to i tak nigdy go nie dają. Nie dali nam obiecywanych Comedy Central i ESPN (mieli dać nam je 1 stycznia...). I tak jest zawsze od kiedy kablówka jest w naszej miejscowości. Dają tylko jakieś badziewie po angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...