Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

To się nacieszyłem Superstacją :P. Ledwo co ją włączyli, a już od wczoraj tam gdzie była jest czarny ekran... Na hotline powiedzieli, że mają jakieś problemy z przekazem kanału. Czy problemy z Superstacją są tylko w Toruniu czy w innych miastach też macie? I jeszcze mam pytanie dot. Extreme Sports- od paru dni jest wyłącznie z angielską fonią - czy w innych miejscowościach też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nacieszyłem Superstacją :P. Ledwo co ją włączyli, a już od wczoraj tam gdzie była jest czarny ekran... Na hotline powiedzieli, że mają jakieś problemy z przekazem kanału. Czy problemy z Superstacją są tylko w Toruniu czy w innych miastach też macie? I jeszcze mam pytanie dot. Extreme Sports- od paru dni jest wyłącznie z angielską fonią - czy w innych miejscowościach też tak macie?

 

Był problem z przekazem satelitarnym, wszyscy mieli problemy z tym kanałem. Obecnie jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak były problemy z przekazem satelitarnym SuperStacji macie jakieś informacje na temat ESPN bo miał być a niema i temat też skończony na internetowej stronie Multimedi?Co do Extreme Sports to ja mam po polsku wiec nie wiem zgłoś do nich bo może tuner się im przestawił.Kiedyś i u nas były takie problemy ale teraz na szczęście się nie zdarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia dziś mnie wkurzyły. Kiedy zadzwoniłem i powiedziałem im o Extreme to powiedzieli, że to nie ich wina tylko nadawcy. Najlepsze jest to, że kiedy zapytałem się mojego kolegi, aby włączył równocześnie ze mną ten kanał to niedość, że w tym samym czasie u niego była polska fonia to.. był emitowany zupełnie inny program! Tymczasem nawet po tym na party line Multimediów mówią, że to wina nadawcy. Czy może ktoś wie jak można wyegzekwować od nich aby zrobili coś w tej sprawie? Skoro w ofercie firmy jest napisane, że jest to kanał polskojęzyczny to powinni działać, a nie zwalać winy na nadawcę, skoro gdzie indziej ten kanał jest po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Multimedia Polska przejmuje

Multimedia Polska przejęła firmę Automatic Serwis, operatora telewizji kablowej i dostawcę szerokopasmowgo dostępu do Internetu, co pozwoli zwiększyć zasięg sieci Multimedia Polska.

Wartość transakcji wyniosła 56,5 mln zł i obejmuje udziały w spółce oraz dodatnie saldo gotówkowe tej firmy w wysokości około 4,5 mln zł. Giełdowa spółka zyskała: dostęp do nowego rynku, ponad 40 tys. gniazd w zasięgu sieci, a także klientów korzystających już z blisko 39 tys. usług (telewizja i Internet).

 

Przejęcie spółki działającej na Kujawach i w Wielkopolsce, pozwoli zaoferować Multimedia Polska, usługi w nowych miastach, w których firma nie była obecna, a także wzmocnić pozycję w Koninie gdzie obie spółki oferują swoje usługi. Spółka Automatic Serwis działa w 12 miejscowościach (10 w województwie Kujawsko-Pomorskim), przede wszystkim w Inowrocławiu, ale także w Brodnicy, Żninie, Kruszwicy i Koninie.

 

W sieciach przejętej firmy trwają obecnie przygotowania do wdrożenia usług telefonicznych. Dzięki temu jej abonenci będą mogli w pełni korzystać z flagowego produktu Multimedia Polska jakim jest usługa Triple Play, łącząca w jednym pakiecie telewizję kablową, szerokopasmowy dostęp do internetu, a także telefon.

 

Żródło: Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak podaje Gazeta Wyborcza, telewizja kablowa Multimedia Polska planuje w tym roku zainwestować ponad 150 mln zł w rozwój sieci i nowe usługi.

Multimedia Polska zamierza dalej przejmować mniejszych konkurentów - niedawno kupiła kablówkę Automatic Serwis za 56 mln zł. Przedstawiciele spółki poinformowali też o zwiększeniu zysku netto z 64,2 mln do 68,6 mln zł (przychody wzrosły z 356 mln do 377 mln zł), czytamy w Gazecie Wyborczej.

 

IPTV i HDTV we wszystkich sieciach Multimediów (1)

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Multimedia Polska: Internet bez limitów

Kolejny polski dostawca usług szerokopasmowego dostępu do Internetu postanowił znieść limity transferu danych. Tym razem jest to sieć Multimedia Polska.

Od 1 kwietnia Multimedia Polska znosi limity transferu danych we wszystkich opcjach dostępu do szerokopasmowego Internetu, co oznacza, że klienci pięciu usług dostępu do internetu (128 kb, 256 kb, 512 kb, 1 Mb i 2 Mb) będą mogli pobierać dane z internetu bez zwracania uwagi na limit.

 

Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych oraz potencjalnych internautów i przeprowadzone zostanie w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej. W ten sposób spółka Multimedia Polska dołączyła do grona operatorów, którzy znieśli ograniczenia transferu danych.

 

Na koniec grudnia 2006 roku z szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieci Multimedia Polska korzystało 145 tys. klientów, w tym: 128 tys. za pomocą łączy kablowych (modem kablowy), a ponad 17 tys. za pośrednictwem sieci telefonicznych (xDSL).

 

Żródło: Media2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie maja kanał Wedding TV na pewno pojawi się w ofercie Multimedia Polska SA. Przedstawiciele kanału nadal prowadzą negocjacje z największymi operatorami kablowymi i platformami.Wedding TV, pierwszy na świecie kanał rozrywkowy poświęcony emocjom relacji międzyludzkich i ślubów.W Polsce ruszył w styczniu 2007. Kanał nadawany w 100 % po polsku, jest dedykowany głównie kobietom między 18 a 34 rokiem życia. W programie kanału znajdują się m.in. programy o modzie, gwiazdach show businessu i podróżach.

 

żródło: medianews

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... co się dzieje ?! Zgadzam się z moim poprzednikiem Mefisto, też uważałem zawsze, że Multimedia poczynia dobre ruchy programowe, a tu taka klapa. Niedługo w telewizji będzie więcej kanałów z interaktywnymi zabawami i ploteczkami rodem z Ameryki niż porządnych, tematycznych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...