Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ta zmiana kolejności to nic nie dało,tylko została zmieniona kolejność kanałów na liście dekodera,a te kanały które podał użytkownik kik,-mówię o tych których nie miałem w DTV to wcale nie doszły,chociarz może jeszcze to zrobią bo albo zapomnieli wyłączyć tego napisu "od poniedziałku nowa kolejność kanałów"albo jeszcze coś będą zmieniać.A jak u Was jest po tej "zmianie"?zmieniło się coś wam poza cyferkami przy kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Multimedia Polska pojawiła się nowa reklama informująca o podwyższeniu prędkości internetu nie jak wcześniej do końca karnawału tylko na zawsze :brawo:

bez%C3%82%C2%A0tytulu.bmp

 

Nick Polska nadal niedostępny w mojej lokalizacji wygląda na to że moduł Aston Cam nie przepuszcza im uprawnień :x

Edit 10.02 2009 Nick Polska nadal brak ten operator nie zna się na swojej pracy :lol2: jak widzę takie podejście myślę o zerwaniu umowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co ma wrócic co są prowadzone rozmowy.Więc jak narazie nic z tego nie wynika.Co do wyłączenia Jetixa multimedia dała furtke dla swoich abonentów by zerwać umowe :read: .Nicka jak nie było tak nie ma więc po co wysyłać do abonentów informacje jakoby ten kanał miał być w ofercie z początkiem lutego :> ? Należy więc zadać pytanie czy w tym roku :woot: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nat Geo Music w Multimedia Polska

 

W kwietniu 2009 roku w cyfrowej ofercie telewizji kablowej Multimedia Polska pojawi się nowy kanał muzyczny prezentujący muzykę kultur świata – Nat Geo Music.

 

Kanał muzyczny Nat Geo Music tworzony jest przez producentów popularnego programu National Geographic Channel. Jednak w ramówce stacji nie znajdziemy teledysków czołowych gwiazd estrady. Nat Geo Music stawia na tzw. muzykę świata. W planach jest także emitowanie programów dokumentalnych prezentujących różne kultury świata.

 

Żródło: Media2.pl

 

Fajnie,oby jak najwięcej operatorów było chętnych na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Słyszeliście że od 1 maja ceny idą w górę za pakiet komfort z 51.99 na 59,99 firma tłumaczy to kryzysem, znany kit wszystkim. Najlepsze jest to że ma promocje do 2010 roku z 40% rabatem na tv analogową i 25 % na cyfrową dzwoniłem na infolinię i babka powiedziała że ten rabat stracę i dostane 15% od tej nowej wyższej ceny, czyli 38zł jakie płace obecnie zrobi mi się 61zł czy to jest fer ze strony tej firmy. Oczywiście podjadę jeszcze do rzecznika praw konsumenta i dowiem się czy takie numery są zgodne z prawem i czy mogę rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podjadę jeszcze do rocznika praw konsumenta i dowiem się czy takie numery są zgodne z prawem i czy mogę rozwiązać umowę.

 

To czy operator może zmienić warunki oferty promocyjnej w trakcie jej trwania zależy od regulaminu.

 

Co do rezygnacji... zgodnie z prawem każda zmiana ceny pozwala na rozwiązanie umowy z operatorem, nawet gdy jest promocyjna. Chyba, że zmiana zmiana cen nie dotyczy promocji, z której korzstasz. Jeśli dotyczy - czyli będziesz płacił więcej mimo promocji - możesz rozwiązac umowę o czym operator powinien poinformować w liście o zmianach cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...