Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

być może będzie to infantylne pytanie, ale nie mogę sobie z tym poradzić i postanowiłem szuakć pomocy u specjalistów :D Ale do rzeczy. Mam cyfrowe multimedia oraz nagrywarkę Pioneera LX60. I niestety ale nic na nią nie mogę nagrać bo nie widzi ona cyfrowych kanałów. Podłaczyłem wszystko tak jak powinienem i nic. Mogę nagrywać tylko sygnał analogowy z wewnętrznego tunera, ale tam nie mam C+ z którego do tej pory dużo nagrywałem na magnetowid. Jak to jest czy można nagrywać z cyfrowej sktzynki multimediów? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hey mam takie pytanie do kogos zorientowanego, czy jest w Multimedi dostepny taki pakiet ktory w sobie zawiera nastepujace programy C+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Sport?? Zainteresowal mnie pakiet w cyfrowej Multimedi Basic Plus tam byl C+ i Polsat Sport ale chyba nie ma kolejnych 2 kanalow ktore bardzo bym chcial? Prosze o pomoc i z gory zieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey mam takie pytanie do kogos zorientowanego, czy jest w Multimedi dostepny taki pakiet ktory w sobie zawiera nastepujace programy C+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Sport?? Zainteresowal mnie pakiet w cyfrowej Multimedi Basic Plus tam byl C+ i Polsat Sport ale chyba nie ma kolejnych 2 kanalow ktore bardzo bym chcial? Prosze o pomoc i z gory zieki.

 

Tak!W ofercie DTV Multimedii z wymienionych przez Ciebie kanałów jest tylko C+Sport w Pakiecie Canal+Cyfrowy za 39 zł miesięcznie oraz Polsat Sport w Pakiecie Basic czyli głównym oferty DtV za 19 zł.Jak narazie wszystkie te programy dostępne są jedynie w analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a nie wiecie moze cyz mowia chociaz o tym ze tvp sport wejdize do tej oferty cyfrowej chodzi mi o ten pakiet Basic + za 54zl byl by idealny gdyby jescze chcoia ten tvp sport dodali wtedy C+ z pilka i GP na zuzlu, TVP sport z liga zuzla i P.Sport z F1 i ligami zagranicznymi zuzla;) o to wlansie mi chodzi:P juz olewam ten PS extra;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko słyszałem że TVP ma przed IO 2008 w Pekinie uruchomić kanał HD i to będzie prawdopodobnie TVP Sport HD (gdyby nie uruchomil kanału HD na igrzyska to odebrano by im prawa do pokazywania ich w TVP)ale czy będzie dostępny w ofercie DTV MUltimedii tego nie mogę Ci obiecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób proste porównanie... To co masz w CP, a co zyskasz/stracisz przechodząc do kablówki i jak to będzie się miało do ceny abonamentu. Jeżeli interesują Ciebie zagraniczne stacje to lepiej pozostać przy platformie. Często jest tak, że to kablówki są atrakcyjniejsze pod względem polskiej oferty i cen, nie zawsze tak jest, ale w tych największych "molochach" to się sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie:) generalnie zalezy mi na sporcie wiec polsat sport bedize a do tego najwazniejsze C+ niestety nigdzie nie ma tvp sport ani w CP ani w tej ofercie cyfrowej.Z CP bedzie brakowalo pozostalych Discovery i pewnie bbc e z top gearem na czele. Co do kanalow zagranicznych to odbierac dalej chyba moge poniewaz dekoder i antena sa moje;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Operator kablowy Multimedia Polska SA posiada 35 tys. abonentów cyfrowej telewizji – poinformowała w czwartek spółka w komunikacie.

 

Multimedia Polska oferują cyfrową telewizję od roku. W ramach tej oferty dostępnych jest kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych, z czego cztery w wysokiej rozdzielczości (Canal+ Sport HD, Canal+ Film HD, Filmbox HD i National Geographic Channel HD). Najwięcej abonentów cyfrowej telewizji ma operator kablowy Vectra - ponad 100 tys., sieć Aster ma ich ok. 60 tys., natomiast działająca w Wielkopolsce Inea - blisko 35 tys.

 

zrodlo: press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowe zmiany jakie nas czekają od 1 maja:

:arrow: Do oferty Cyfrowy Film DTV dołącza Fox Life, jednocześnie z pakietu Cyfrowego Basic przechodzi tam TV 1000

:arrow: Do oferty Cyfrowy Basic DTV spada kanał Sci Fi Channel

:arrow: W analogu Zone Club zostaje zastąpiony przez Universal Channel

:arrow:TVN Gra zostaje wyłączony

 

Wielką głupotą jest wyrzucenie Zone Club. Osobiście rzadko go oglądałem, ale napewno ten kanał był popularny wśród kobiet. Ehh te Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...