Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zamazałem :)

 

MM ma korzysta z jednych światłowodów.. po prostu innej lini internetowej jest podłączony DTV i nie jest postawiony na tym samym systemie ( serwerze ) co zwykły internet.. Lecz sygnał zwrotny jest.. ciągnięty z ich internetu.

Przecież wiadomo że setki szkieletów to oni nie mają :P zresztą jak każdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie .. Niech oni wdrażają w telewizję HD a nie cyfrową jakość.

Gdybym miał opcje podłączenia tej ich analogówki przez euro to też byłby lepszy odbiór.

Całkowicie jest inny odbiór przez euro jak przez.. zwykły koncentryk

Podłączcie zwykłą multimedie przez jakiś magnetowid.. to samo będzie lepszy obraz.

Póki co dla mnie to ich DTV to jedna wielka wiocha.. miałem i oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ci już ;p porównaniu z Multimedią, inne to wiocha ;p gdyby nie fakt że nie wsadzili podstawowych kanałów to by MM była najlepsza.

I koncetryk a transmisja radiowa to dwie różne rzeczy ^^' cyfrowa telewizja to całkowicie co innego niż analog ;p transmisja odbywa się standardem DVB-C :> czyli DVB-S (to co mamy w satelitach) dla kablówek w częstoliwości naziemnych, obraz jest cyfrowy bo przesyłany w bajtach, anie przez oscylujący sygnał zmieniający napięcie ;> kompresja w MPEG-2, zalety?

 

-Brak szumu, bo to cyfrowe ;p to piewsza różnica którą widać

-Dostajemy dane cyfrowe niemal że identyczne jak nadaje producent ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo śmierdzi...

Co powiesz o ich wspaniałym telefonie ? :)

Również zajmuje sie informatyką bo jestem informatykiem..

Ale to co oni wyprawiają z klientami to smiech.

Dlatego nie będe ich chwalił bo nie mam przyjemnych .. wspomnień i nie tylko ja.

A to w czym nadają i co nadają.. to mnie g.. obchodzi bo ludziom nie mają nic do zaoferowania.

Chyba że pakiet A w niektórych miastach uznawany za " komedyjny " za 8.99 zł

Gdzie jest tylko TVP1 i TVP2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Większy zasięg VoD oraz Zone Romantica w Multimediach:

 

Operator kablowy Multimedia Polska rozszerzył zasięg usługi wideo na żądanie (VoD) z 6 do 22 miast.

Dotychczas z biblioteki filmowej mogli korzystać abonenci tej sieci kablowej z Gdyni, Kalisza, Lublina, Łodzi, Olsztyna i Torunia. Teraz usługa jest również dostępna m.in. w Aleksandrowie Łódzkim, Barlinku, Biskupcu, Ełku, Gorzowie Wielkopolskim i Iławie. W najbliższych miesiącach Multimedia poszerzą zasięg VoD o kolejnych kilkanaście miejscowości.

Multimedia Polska udostępniły ponadto abonentom kanał z telenowelami latynoamerykańskimi Zone Romantica (Chello Zone). Stacja ma się znaleźć docelowo w nowym pakiecie filmowym, nad którego utworzeniem pracuje operator. Poza Zone Romantica trafią do niego Universal Channel i Sci-Fi Channel.

Multimedia Polska to trzeci co do wielkości operator kablowy w Polsce, ma 601 tys. abonentów.

 

żródło:press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...