Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wojtasekole napisał:

W rozmowie telefonicznej nie było powiedziane że ma kosztowac 0 zł tylko miał być zawarty w danej kwocie calkowotej umowy na 24 MSC. 

Chodzi mi o okres na jaki miał być dodatkowy multiroom. To powinni wyraźnie powiedzieć, więc będziesz miał podstawę do ewentualnej reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem? Kanałowo to samo (poza brakiem PSP, ale to i tak mam via iPla), jest natomiast trochę rzeczy, których w UPC nie ma.

Jeśli chodzi o dekodery itd to ja i tak zawsze CI default_wink.png.

Pod względem jakościowym przewaga po stronie UPC. Oferta TV też lepsza, w MM brak Foxów, Nat Geo, BBC czy PSP. W UPC więcej kanałów w HD, lepszy VOD i jest Replay TV. Mam w budynku UPC i MM i nie miałem wątpliwości co brać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo się nie wypowiem, UPC jest poprawne, Multimedii nie widziałem. Jeśli chodzi o ofertę no to są takie braki, ale za to Multimedia ma np. AMC, 13th Street, Scifi Universal czy VH-1 Classic, więc coś za coś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma wszystkiego. Wszystkie większe sieci mają paczki BBC, Fox i National, nie mówiąc już o mniejszych kablówkach. PS. Multimedia ma ogromne braki, jeśli chodzi o kanały HD... Na pewno odejdę po 20 latach, chyba, że coś się zmieni w ciągu kilku miesięcy, ale w to nie wierzę. Za całość wszystko, co możliwe plus wszystkie kanały premium w UPC zaproponowali mi około 140 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pukus napisał:

Jak to nie ma wszystkiego. Wszystkie większe sieci mają paczki BBC, Fox i National, nie mówiąc już o mniejszych kablówkach. PS. Multimedia ma ogromne braki, jeśli chodzi o kanały HD... Na pewno odejdę po 20 latach, chyba, że coś się zmieni w ciągu kilku miesięcy, ale w to nie wierzę. Za całość wszystko, co możliwe plus wszystkie kanały premium w UPC zaproponowali mi około 140 zł...

 

Ja znam małego operatora w Warszawie i okolicach który np. nie ma AXN i HBO  ;).

Oferty zarówno UPC jak i MM mają braki, najpełniejszą ma Orange i Netia ale tutaj w pierwszym przypadku ceny są z kosmosu, w drugim do słabych cen dochodzi jeszcze kiepska jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Multimedia jest drugą największą siecią w Polsce i brak wyżej wymienionych kanałów nie przynosi im chluby... PS. Wyjątek z reguły ten mały operator z Wawy... Znam mnóstwo mniejszych kablówek, które mają nie tylko te kanały, ale także Polsaty Premium Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając duży telewizor UHD nie da się oglądać w SD. Nawet niektóre HD  nie wyglądają zbyt dobrze. Dlatego dostarczenie treści wyłącznie w HD musi być w końcu obowiązkiem każdej kablówki. Skalowanie z HD do SD jak. np. TTV czy Sci-Fi lub Polsat 2 jest skandalem samym w sobie i nie powinno mieć miejsca.

Inaczej mówiąc kablówki powinny nadawać w SD tylko te kanały których nie ma w HD np. TVP Kultura. Coraz więcej kablówek włącza 2 czy 3 kanały w 4K (UHD). Najwyższy czas aby Multimedia też podjęła ten temat. Na rynku już prawie nie ma telewizorów HD. Są tylko 4K. Dla kogo ten sprzęt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pharrell napisał:

Hahaha, uśmiałem się. Widać, że nie wiesz co piszesz... raczej trzecią.

A ja z ciebie się uśmiałem... Ma troszkę mniej abonentów niż Vectra, ale nie ma podstawowych kanałów, które wymieniłem. I to jest wstyd!!! Zdania nie zmienię, tak duży operator powinien je mieć w ofercie, nawet jeśli byłyby w dodatkowym pakiecie... PS. Broń dalej Multimedii. Jedyne co jest godne zaakceptowania to ceny, chociaż nie od razu wszystkim dają dobre oferty. Wcześniej muszą Nas wydoić...

Teraz, andyp napisał:

Musze was zmartwić ze te kanaly co są w SD nie są gwarantowane czyli nie musza być w HD niestety....

Zgoda. Nie muszą, ale to oni powinni się wstydzić, że dają je w SD... Nie szanują klientów. Ja już na pewno z nimi nie zostanę, chyba, że naprawdę się polepszy. Zapłacę 20 zł więcej i mam full w UPC plus Foxy, Nationale, BBC, więcej kanałów w HD i Polsaty Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak źle to po co wy podpisujecie co roku nowe umowy? Dodam że niektórzy tuż po podpisaniu umowy zachwycają się ceną a zaraz potem marudzą, że nie mają tego i tamtego. MM ma biznes skierowany na mniej wymagającego klienta i pora się z tym pogodzić, jak oczekujesz czegoś więcej to czas na zmianę operatora.

Mnie już żaden operator nie przekona do kanałów TV, Netflix spełnia moje wymagania a to co mam od MM (w świetnej cenie) jest wystarczającym uzupełnieniem.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbox, sport champion, C prestige, HD, multiroom moduł cam , 120 net, hbo 2mce. To na 12 mce za 79 zł. Ceny z katalogu to gruba przesada i skierowane chyba  dla biednych i nieświadomych emerytów lub cudzoziemców. 

Edytowane przez mars27
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję , bo  Multimedia jest jedyną kablówką na moim osiedlu która ma moduły CAM do TV.  Pozostałe,tj. Orange i lokalny Arbelon mają tylko dekodery, a nie chcę pudełka przy TV. Podpisuję, bo jestem związany z tą siecią od początku wejścia w moje osiedle,tj od 2007 roku. Podpisuję, bo kanały mi pasują,poza tym mam Netflix i  Smart TV i bez dodatkowego pudełka filmy stoją otworem (również 4K).  Podpisuję, bo mają umiarkowane ceny.

Nie pasuje mi w MM brak pełnego pokrycia kanałami HD nawet tych podstawowych jak SuperPolsat czy TTV. Dla takiej listy to TV najwyżej 40 cali i HD Ready. Zostaję z Multimedią wierząc ,że uzupełnią brakujące 32 kanały w HD i wejdą powoli w moduły i dekodery 4K. Postęp jest nieunikniony jeżeli chcą przetrwać. A ja może w końcu wykorzystam właściwie posiadany sprzęt TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...