Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kozaa napisał:

Nie mam żadnego pakietu typu azart. Od 10lat czyli jak jestem posiadaczem MM nie było niczego w DVB-C poza analogiem i dvb-t. Reszta wyfiltrowana.

Przez jakiś czas łapało mux z c+ discovery/seriale ale to też przenieśli wyżej/niżej.

 

No ale bzdury pisze, niczego nie filtrują. I zaraz policja wpadnie bo wpisałem jak działa CA w ledwo dyszącym operatorze czekającym aż ktoś go kupi. ioioioioioioio

MMP filtry stosują do analogu, w zależności od pakietu. Jak się nie mylę, w lokalizacjach gdzie odchodzą od analogu filtry są zdejmowane ze skrzynek. To co odbierasz w kablu to jest to co puszczają i już. 

PS czy możesz rozwinąć skrót "DW" którym cały czas się posługujesz ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia nie stosuje żadnych filtrów do TV cyfrowej. Na jakimś tapie został gdzieś filtr i od razu pisanie, że oni filtrują pasmo gdzie lecą kanały cyfrowe. Filtr może jeszcze być tam gdzie jest analog i ktoś ma tylko internet albo telefon, wtedy filtrują częstotliwości na których lecą kanały analogowe ale to też nie jest reguła - mam kolegę, który ma tylko internet a odbiera analog i dvb-t, nie chce im się już tego filtrować, bo i tak za chwilę zlikwidują sygnał analogowy. Dzisiaj dzwonisz i aktywujesz sobie np. HBO od jutra, nikt nie jedzie do ciebie żeby ściągnąć filtr, bo go tam nie ma, dekoder czy tam karta dostanie uprawnienia do HBO i kanały zostaną odkodowane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze dwa lata umowy miałem obok usługi internetowej dostępne kanały analogowe i niekodowane cyfrowe wraz z DVB-T. Pewnego dnia kanały zniknęły i nie mam ich do dnia dzisiejszego. Traktowałem to raczej jako ciekawostkę bo głównym dostawcą tv jest satelita. Nie mniej kanały z DVB-T czasami się przydawały. Gdy zapytałem Konsultanta co się stało, że straciłem dostęp otrzymałem info, że do usługi interenetowej nie przysługują żadne kanały tv. Więc jakieś filtry stosują skoro wycieli pasmo usług tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w Multimedia Polska internet 60mb/s i TV z dwoma dekoderami (multiroom), pakietem maxbox wraz z Pakietem Champions HD za 96,99zł. Złożyłem wypowiedzenie usług i do ilu zł można stargować obecną paczkę wg Was? :D Już dzwonią z DUK, pierwsza oferta to grubo ponad 100zł, gdy ja zaproponowałem że mogę im za to co obecnie zapłacić co najwyżej 49zł (w wypowiedzeniu wyrażnie zaznaczyłem, że większość kanałów i tak jest w SD, a obecna cena to sporo za dużo, podczas gdy konkurencja już wprowadza się powoli z 4K do klientów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa dni nie dzwonią, a wcześniej napierali po 20 razy dziennie, te 49zł chyba ich zamurowało hehe A tak na serio, to tutaj widzę że ludziom schodzą nawet o połowę z ceny, także poczekam, a jak nie zgodzą się na moje warunki, to wypowiedzenie jest ,,w toku" :D Jeszcze jak by większość programów w HD, a tutaj z tego co liczyłem w MaxBoxie jest mniej więcej pół na pół z SD, czyli od dwóch lat nic się nie zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko druga sprawa, że jak płaciłeś 97złotych to tak łatwo z ceny prawie o połowę nie zejdą. Mają na pewno jakieś widełki i inaczej traktują klienta, który płacił za to co masz na przykład 60 złotych, a inaczej Ciebie z kwotą 97 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcos1992 napisał:

Obecnie mam w Multimedia Polska internet 60mb/s i TV z dwoma dekoderami (multiroom), pakietem maxbox wraz z Pakietem Champions HD za 96,99zł. Złożyłem wypowiedzenie usług i do ilu zł można stargować obecną paczkę wg Was? :D Już dzwonią z DUK, pierwsza oferta to grubo ponad 100zł, gdy ja zaproponowałem że mogę im za to co obecnie zapłacić co najwyżej 49zł (w wypowiedzeniu wyrażnie zaznaczyłem, że większość kanałów i tak jest w SD, a obecna cena to sporo za dużo, podczas gdy konkurencja już wprowadza się powoli z 4K do klientów). 

Mam obecnie dokładnie taki pakiet jak ten co wymieniles i we wrzesniu dali mi to za 64 zł na 12 miesięcy.Wyjściowo było 95,więc pole do popisu masz.A czy te 49 możliwe to tak jak napisał Kiler dużo czynników na to się składa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawel napisał:

Przez pierwsze dwa lata umowy miałem obok usługi internetowej dostępne kanały analogowe i niekodowane cyfrowe wraz z DVB-T. Pewnego dnia kanały zniknęły i nie mam ich do dnia dzisiejszego. Traktowałem to raczej jako ciekawostkę bo głównym dostawcą tv jest satelita. Nie mniej kanały z DVB-T czasami się przydawały. Gdy zapytałem Konsultanta co się stało, że straciłem dostęp otrzymałem info, że do usługi interenetowej nie przysługują żadne kanały tv. Więc jakieś filtry stosują skoro wycieli pasmo usług tv.

Nie zrozumiałeś tego co napisałem, tutaj padł zarzut, że oni filtrują częstotliwości kanałów cyfrowych i wycinają filtrami np. jakieś kanały z paczki powiedzmy C+ i HBO. Nie ma czegoś takiego i jest to bzdura.

Filtrują jak ktoś nie ma TV tylko np. sam internet, przecież napisałem o tym ale powoli od tego też odchodzą, bo sygnał analogowy likwidują i nie ma co filtrować.

Jest tu ktoś z Warszawy? Wczoraj technik mi powiedział, że tam podobno już zlikwidowali analog, nie ma ani jednego kanału. Może to ktoś potwierdzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś tego co napisałem, tutaj padł zarzut, że oni filtrują częstotliwości kanałów cyfrowych i wycinają filtrami np. jakieś kanały z paczki powiedzmy C+ i HBO. Nie ma czegoś takiego i jest to bzdura.
Filtrują jak ktoś nie ma TV tylko np. sam internet, przecież napisałem o tym ale powoli od tego też odchodzą, bo sygnał analogowy likwidują i nie ma co filtrować.
Jest tu ktoś z Warszawy? Wczoraj technik mi powiedział, że tam podobno już zlikwidowali analog, nie ma ani jednego kanału. Może to ktoś potwierdzić?
 
Czyli teoretycznie mając pakiet tv powinienem moc znaleźć kanały w paśmie dvb-t?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michaelis napisał:

Jest tu ktoś z Warszawy? Wczoraj technik mi powiedział, że tam podobno już zlikwidowali analog, nie ma ani jednego kanału. Może to ktoś potwierdzić?

Multimedia działa w ponad 200 miastach. Czy w jakimkolwiek z nich ostatecznie zlikwidowano TV analogową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zerojedynkaX napisał:
U mnie muxy DVB T na kanałach 9,10,11 i 12.  Gdyby zlikwidowali całkowicie analog to by się pochwalili. Nic takiego nie słyszałem oprócz obcięcia z 52 na 27 kanałów ( chyba półtora roku temu).

W Łodzi jakiś czas temu była kolejna redukcja; w tej chwili jest tylko 10 programów analogowych.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...