Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Negocjacje cały czas trwają. UOKiK prowadzi postępowanie. Wskazuje, które miasta trzeba będzie wcześniej sprzedać firmie trzeciej. MM odstaje od konkurencji już od ładnych paru lat ale w ostatnich dwóch, trzech jest to już bardzo mocno widoczne. Zero mocnych nowinek (np: dekoder 4K), rozwoju internetu (na większości sieci nadal max 60-120Mb/s gdzie konkurencja już dawno na 300-500-1000), brak Polsatów Premium, nadal braki programowe, minimalny lub żaden rozwój sieci o nowe budynki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych negocjacji, rozmawiałem z osobą, która pracuje w MM, już od jakiegoś czasu mają informacje, że się nie sprzedają.

Cały czas inwestują mocno w PON, do tego stopnia, że już praktycznie nigdzie nie kładą koncentryka.

Musisz się pogodzić z ofertą programową, która zawsze była słabsza albo iść do konkurencji. Dziwię się, że mijają lata a ty ciągle podpisujesz nowe umowy wiedząc jaka jest polityka firmy jeżeli chodzi o TV.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ten typ nic nie wie... Cały czas UOKiK bada po raz drugi przejęcie przez Vectrę. Na 100%

Jeżeli faktycznie masz rację, to cienko to widzę... Chyba, że dodadzą brakujące kanały BBC, National, Fox. Muszę przyznać, że ta aktualizacja dekoderów jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy KGS 3200:

Gdy dekoder jest w trybie monitoringu (na wyświetlaczu jest widoczny zegar), to wciąż jest ciepły (a więc pewnie "żre" sporo prądu), dlatego wyłączam go w stan czuwania (wyświetla się tylko czerwona dioda) - tu jest wszystko ok. Gdy jednak zaplanuję nagrywanie (USB PVR) i wyłączę dekoder, to nagrywanie włączy się w odpowiednim momencie, nagra to co było zaznaczone, ale... raz dekoder po nagrywaniu się sam wyłączy znów w tryb czuwania, a raz nie wyłączy się wcale. Ktoś wie co jest przyczyną? Albo może ktoś wie, ile dekoder zużywa prądu w stanie monitoringu (w instrukcji jest tylko stan czuwania podany), bo jeśli to mimo wszystko niewielka ilość, to może lepiej zostawić go w tym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 2 lata obecnie miałem maxbox, pakiet HD, multiscreen, sport champions i net 30 za 46zl, teraz podnioslem Internet do 60 i dodałem Canal+ Prestige i za wszystko zapłacę 67zl. Odbieram też gadżet za umowę 2 letnia czyli dysk 1tb. Warunki wynegocjowane po pierwszym telefonie teraz poczekam na pierwszą fakturę czy wszystko się zgadza. Jeszcze mam HBO i HBO GO na 2 miesiące za 0zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zieny napisał:

Właśnie przedłużyłem umowę na 2 lata obecnie miałem maxbox, pakiet HD, multiscreen, sport champions i net 30 za 46zl, teraz podnioslem Internet do 60 i dodałem Canal+ Prestige i za wszystko zapłacę 67zl. Odbieram też gadżet za umowę 2 letnia czyli dysk 1tb. Warunki wynegocjowane po pierwszym telefonie teraz poczekam na pierwszą fakturę czy wszystko się zgadza. Jeszcze mam HBO i HBO GO na 2 miesiące za 0zl.

Spoko oferta. Celuję w coś podobnego tyle że z netem 120. Liczę że w kwocie 75 pln można to wyrwać. A ten gadżet to w ogóle super sprawa. Sami go proponowali, czy jak to wygladało? Może trafiłeś na spoko gościa z DUKu, bo do mnie jak zadzwonił, to zaproponował mi maxboxa z netem 120 + multiscreen + hd + eleveny  za 65 pln  czyli tyle ile płacę dotychczas.  Żadnej próby negocjacji jeśli chodzi o pakiety premium. C+ proponował za 49 pln a hbo za bodajże 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietą rozmawiałem, chciałem to za 65zl to powiedziała, że musi się skontaktować z przełożonym i oddzwoni, oddzwoniła po około 40 minutach, że da radę za 67zl na co przystałem, a o gadżet to sam zapytałem bo czytałem tutaj wcześniej, że dają. Cenę mam dobra i bardzo szybko poszło więc jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, pasiak napisał:
16 minut temu, pasiak napisał:

Czy wie ktoś czy w sobotę 23.02 będzie odkodowany Canal+??

Będzie tak pisze na stronie główniej MM  oraz mają  być odkodowane oscary info z FB, ale niewem czy powtórka też?

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiler napisał:

W kanałach cyfrowych z telewizji naziemnej wpuszczanych przez kabel znalazłem kanał Legia Warszawa i Emi TV. Tylko u mnie takie kwiatki są? 

Znajdziesz również TVP4 i TVP6 z planszami promującymi programy TVP. Multimedia wpuściła w kabel cały mux8 , więc wszystko co się tam pojawia jest również w naszych telewizorach. Oczywiście jeśli chodzi o HBBTV i usługi internetowe telewizor musi być podłączony do internetu i obsługiwać te funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym się dowiedzieć na co mogę liczyć jeśli chodzi o internet i TV w Multimedii za około 100 zł. Głównie oczekuje stabilnego działania usług. Wszystko u mnie byłoby po światłowodzie. Jeśli chodzi o TV to chciałbym jak najlepszy możliwy pakiet i zależy mi głównie na sporcie (nie wiem czy C+ Sport w tej cenie bym dostał choć niektórzy widzę za trochę więcej mają). Internet to minimum 50 Mb/s. TV na 60 calowym telewizorze (piszę o tym bo nie wiem jak z jakością bo obecnie na CP i słabym dekoderze, nie powala). Bez multiroomu chyba, że oferta byłaby korzystna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają więcej za 100zł, to są abonenci przedłużający umowy po wypowiedzeniach. Niektórzy mają nawet pełne oferty w takiej cenie, ale tym się nie sugeruj jako potencjalny nowy klient. Nowi klienci mogą skorzystać tylko ze standardowej oferty lub czasami na klatkach schodowych pojawiają ofery od lokalnych przedstawicieli Multimedii. Ostatnia jaką widziałem u siebie to było 59zł za 120Mb+Maxbox na 24 m-ce. Do tego można by dobrać C+ Select za 39zł i mieścisz się w 100zł. C+ Prestige kosztuje dodatkowe 10zł. Jeśli zależy Ci na sporcie to jeszcze Eleven 9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...