Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@SatZnawca  Miejscowości bez redukcji to moje Wysokie Mazowieckie. Prawdopodobnie skoro u mnie nie ma to i nie mają Łapy, Łomża, Bielsk Podlaski, Hajnówka. Z tego co wiem albo z tego co ktoś pisał to Ełk prawdopodobnie jest już po cyfryzacji.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź
Telewizor wyszukuje 185 kanałów.

Na końcu (poz. 311, 313 i 315) pojawiły się 3 kanały bez nazw. Na 1 jest plansza reklamująca Eleveny, na 2 plansza reklamująca Strefię Dzieci w VOD. Do tego 2 kanały testowe (wśród kanałów dziecięcych - pewnie na Nickelodeon HD i wśród ogólnych - być może na Metro HD).

Nadal występują następujące duble:
1. Comedy Central (HD/SD)
2. Comedy Central Family (2x SD)
3. Eurosport 1 (HD/SD)
4. Eurosport 2 (HD/SD)
5. TVP Sport (HD/SD)
6. Ale Kino (HD/SD)
7. Discovery (HD/SD)
8. TLC (HD/SD)

Na liście ponadto 2 razy jest MTV Polska i VIVA Polska - ale przekaz jest tylko jeden. Na drugim kanale - plansza.

Nadal brakuje w HD:
Polsaty (P2, Super, TV4, TV6) - mają niedługo być
Discovery (Science, Life, Turbo Xtra)
TTV
FilmBox Premium
Cartoon Network
Sportklub
CBS Europa
TNT
13 Ulica
AXN Spin
MTV Polska
Kuchnia+
Domo+
Eska TV
Superstacja
TOYA TV
Hustler TV
Metro TV

Kanał METRO SD dostępny tylko i wyłącznie za pośrednictwem DVB-T. (brak w DVB-C)

Wszystkim kanałom które podmieniono na HD - usunięto duble w SD.

Nareszcie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z usług MMP.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszystko (prawie) było w HD ,tak jak piszecie, to fuzja z UPC nie będzie nam (abonentom) potrzebna. Co prawda zyskalibyśmy kilka kanałów (choćby NGCh), ale tak tanio jak w MM raczej nie będzie. Gdy do Częstochowy dotrze (nie,nie pielgrzymka) ale cyfryzacja MM to też jak @Yakuzzi będę bardzo zadowolony. Póki co czekam na listopad. Może w pażdzierniku będą lecieć plansze-paski. Oby !!  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi Nazwy kanału Discovery Turbo Xtra już dawno nie ma, nazwa została zmieniona na DTX.

 

@zerojedynkaX Pamiętać należy o tym, że "kij ma dwa końce". Po fuzji MM z UPC owszem dostalibyśmy kanały których nie ma obecnie w MM a są w UPC, ale jednocześnie utracilibyśmy te kanały które są w MM a nie ma w UPC.

 

Ja czekam z niecierpliwością na listopad, następny przewidywany termin to styczeń 2018 r. - chodzi o cyfryzację w mojej lokalizacji. Ostatnio miał być wrzesień 2017 - nie sprawdziło się. A ile już było u mnie wcześniejszych terminów, które się również nie sprawdziły to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś przypiac ten post zeby kolega mógł go edytować?

 

Nie ma takiej możliwości. Każdy Użytkownik forum może edytować swój napisany już post w ciągu 24 godzin od chwili jego napisania.

Po upływie 24 godzin od napisania postu, możliwość jego edycji wygasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dzisiaj wypowiedzenie w BOK, tylko może pochopnie. Po prostu Pani nie chciała ani o 1 zł zejść z ceny. Poszło o darmowy, dodatkowy dekoder. Czy dobrze zrobiłem, nie wiem. Po raz pierwszy to robię. Na co mogę liczyć, jak zadzwonią? Zejdą z ceny? Obecnie płacę 88 zł miesięcznie.

Pakiet jak w podpisie.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po blisko 5 latach posiadania Multimedii doczekałem się pełnej oferty. W końcu to jakoś wygląda. Idealnie też się składa, że kończy mi się umowa. Mam u nich jedynie telewizję z pakietem Maxbox, C+ Prestige i HBO oraz multiroom. Chciałbym dorzucić do tego Eleveny i Cinemax. Orientuje się ktoś, za ile mniej więcej można obecnie to wyciągnąć przy rocznej umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po wypowiedzeniu umowy. Pierwszy telefon i propozycja: Net 60MB, Maxbox, HD, Filmbox, Eleven, HBO na 4 miesiące, Canal+ na 2 miesiące za 73zł - ofertę odrzuciłem. Poprosiłem o promocyjną ofertę na: Net 60MB, Maxbox, HD, Eleven, HBO, Cinemax, Multiroom i czekam obecnie na telefon. Czy posiada ktoś podobną ofertę po wypowiedzeniu i negocjacjach? Za ile obecnie można to wyrwać? Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...