Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy TV Panasonic i modułów CAM od Multimedia Polska - jak u Was działa taka konfiguracja, ewentualne jakieś problemy?

Jestem posiadaczem Panasonica od paru dni i zauważyłem przy przełączaniu najpierw pojawiający się dźwięk a dopiero po chwili obraz. Druga sprawa to wczytywanie informacji EPG po włączeniu telewizora - trwa to chwilę. Nie wiem czy Panasonic tak ma czy też może to wina modułu CAM który mam już od około półtora roku i do nowszych modeli telewizorów powinien być również jakiś nowszy? Stąd kolejne pytanie czy MM daje różne moduły CAM i czy ewentualnie możliwa jest wymiana w trakcie trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TV Panasonic 50G30 i ogólnie współpracuje poprawnie z modułem CAM. Fakt przelączanie kanaĺów nie jest błyskawiczne i obraz pojawia się z minimalnym opóźnieniem. Trwa to chwilę i nie jest jakoś specjalnie uciążliwe. W dekoderze, który miałem wcześniej wcale nie byĺo lepiej...

Ja generalnie nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Philipsie też najpierw pojawia się dźwięk i za moment obraz. To jest normalne.Wczytywanie informacji EPG też chwilę musi potrwać.

Ogólnie moduły CAM Multimedii poprawnie współpracują z nowoczesnymi telewizorami. Wielu znajomych ma i nie spotkałem się z problemem braku współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić w temat swoje spostrzeżenie. W tym miesiącu wynegocjowałem (oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia) podłączenie modułu Cam w telewizorze, oraz dekodera z modułem Cam jako multirooom w drugim pokoju - podłączony do monitora komputerowego. Wiązało się to z wymianą dotychczas używanego dekodera ADB na dekoder Technisat. Moje subiektywne odczucie - na telewizorze (Samsung) moduł działa wolniej niż na dekoderze z modułem, widać to właśnie przy przełączaniu i dzwięku. Ale generalnie nie narzekam. No i ten dekoder ma sporo ciekawych opcji, w porównaniu do wcześniej używanego standardowego, np można sprawdzić szczegółowe dane kanału, tj. rozdzielczość, bitrate itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telewizory z aktualizowały mi listę kanałów DTV i zgadnijcie co dodali : TVP Sport SD.  To są jakieś jaja czy co to ma być ?  Też tak macie ? To takie prezenty dają na Święta ? Nie wiem jaka to pozycja bo mam moduły CAM i programy dodane są na końcu listy. Tego jeszcze nie grali !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telewizory z aktualizowały mi listę kanałów DTV i zgadnijcie co dodali : TVP Sport SD.  To są jakieś jaja czy co to ma być ?  Też tak macie ? To takie prezenty dają na Święta ? Nie wiem jaka to pozycja bo mam moduły CAM i programy dodane są na końcu listy. Tego jeszcze nie grali !!

Z powodu braku miejsca, i oszczędzaniu przez MM, wszystkie kanały w jakości HD będą świadczone w usłudze SD, dlatego też pojawił się kanał TVP Sport w SD, to taki prezent na święta ze strony prezesa Rogowskiego. :lol2: :lol2: :lol2: Takie rzeczy tylko w MM.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne bo TVP Sport SD pojawił się również tam gdzie jest brak pełnej usługi i w tym również w mojej miejscowości. Dlaczego skoro nie ma miejsca na nowe kanały pojawiają się duble kanałów, a nowych brakujących kanałów z aktualnej oferty brak?

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że MM bardzo mocno ściemnia że nie ma możliwości technicznych. Taką przyjęli taktykę i tak mówią, a realia są całkiem inne.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy tylko w kablówce MM, czy oni nadal twierdzą że nie mają miejsca na nowe kanały?


Jak dlaczego? Znika Orange Sport SD wskakuje TVP Sport SD :D

W mojej lokalizacji nawet nie mieliśmy dostępu do Orange Sport, za to od dnia wczorajszego mamy dostęp do kanału TVP Sport SD, choć od bardzo dawna mamy już odpowiednik w HD.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy TVP Sport SD będzie dostępny dla maxboxa i pakietu Sport , czy również dla niższych pakietów. A może TVP o to chodzi ? Skoro od lutego ma być w DVB T to w kablówkach niech też mają wszyscy ?? Tylko na litość dlaczego w SD ?? Jakaś teoria w tym musi być,ale sam nie wiem jaka.

Multimedia oczywiście milczy o dodaniu "nowego" kanału. Tylko nie wiem czy w tym przypadku milczenie jest złotem !  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawił się nowy kanał, ale nie TVN Sport SD...

nowy kanał to DTX SD - kolejny jakiś zapychacz patrząc na ramówkę...

 

dotychczasowa oferta w mojej lokalizacji to największa bieda w MM tak jak u Daro1 - patrz na stopkę :)

Edytowane przez homsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio wynegocjował ciekawą ofertę? Interesuje mnie internet 60, MaxBox, HBO, HBO + GO, C+ pełny, pakiet HD, Eleven, Cinemax,  multiroom, dekoder PVR.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę mogą mieć tylko i wyłącznie wybrani przez MM, reszta niestety nie ma dostępu do tych wszystkich kanałów. Ja też nie mam więc nie pomogę :cry:


U mnie też pojawił się nowy kanał, ale nie TVN Sport SD...

nowy kanał to DTX SD - kolejny jakiś zapychacz patrząc na ramówkę...

 

dotychczasowa oferta w mojej lokalizacji to największa bieda w MM tak jak u Daro1 - patrz na stopkę :)

Kanał DTX SD był cały czas choć wcześniej funkcjonował pod inną nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał DTX SD był cały czas choć wcześniej funkcjonował pod inną nazwą.

 

Masz rację, to zamiennik Discovery Turbo Extra

 

Dokładnie prześledziłem listę kanałów i faktycznie dołożyli TVP Sport SD  :crazy: , masakra biorąc pod uwagę, że to dubel istniejącej już wersji tego kanału w HD  :crazy: , brawo MM takich nowości nam trzeba  :mrgreen: , 

odrębna sprawa że na wsadzanie dubli w mojej lokalizacji jest miejsce , gdzie podobno nie ma możliwości technicznych na wyrównanie oferty do reszty kraju, szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam superbox i rzeczywiście TVP Sport SD mam odkodowany a TVP Sport HD zakodowany. A więc o to chodziło. Tym z niższych pakietów dać SD a w maxboxie HD.

Coś czuję że ma to związek z perspektywą pojawienia się TVP Sport w NTC. Jak ma być dla wszystkich za darmo to w kablówkach niech będzie też dla wszystkich.

Ja akurat tego programu nie oglądam,ale wielu ucieszy szerszy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje info za jaką cene mogę nabyć multiroom w postaci modułu CI+? Zadzwoniłem dzis na infolinie i babeczka dała propozycje na 12 miesiecy 15zł/mc i akt 49zł. Coś drożyzną mi zalatuje... ;/ niestety jestem już po przedłużeniu umowy i nie wiem jaki ich ugryźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...