Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś wypowiedziałem umowę przed czasem. Ponad 700 zł. kary.... Ale zmiana mieszkania i brak chęci cesji mnie do tego zmusiły. Po 11 listopada przechodzę na tv po światłowodzie także ocenię nową odsłonę w jakości kanałów SD i HD i wrócę do Was z informacją jak duża różnica jest gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

 

Tak czytam sobie ten temat i cały czas widzę narzekania na tą tv kablową. Chciałbym trochę odwrócić kota ogonem i wysłuchać zalet tej tv :) Broń Boże nie chcę tu nikogo atakować, chcę po prostu wysłuchać dwóch stron, tej nie zadowolonej wysłuchałem chciałbym się teraz dowiedzieć co jest pozytywnego. Fajnie jak ktoś mógłby się wypowiedzieć w tym temacie, ze swojej strony dodam że na plus dla mnie jest cena za to co mi zaproponowano :)

Chętnie wysłuchałbym jak to jest z internetem w Multimedii? Śmiga dobrze? Czy jest jakaś zależność w odległości siedziby do prędkości jakie będzie miał ten internet w miejscu zamieszkania? (tak w nawiasie siedzibę Multimedii mam za ulicą ) Tak niestety jest w neostradzie, która im dalej od "skrzynki" tym wolniejsza działają tutaj takie zależności czy może jest to inna technologia? :) Chętnie także bym wysłuchał kogoś kto używa ich internetu do grania, jakie pingi są w grach na tym internecie? :)

 

Z góry wszystkim dziękuje za obiektywne informacje w tym temacie :)

 

Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez mesutOzim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dobrego można powiedzieć o ofercie, która broniłaby się może w 2013 roku (przy starcie NC+ było tam 50 kanałów HD, Multimedia ma w oficjalnej ofercie 54).

 

Tak jak sam zauważyłeś - jedyną zaletą tego operatora jest niska cena.

No dobra, jeszcze jedna sprawa, kanały które są w HD są rzeczywiście w dobrej jakości (generalnie lepszej niż satelita). Jednak jest ich niewiele i brakuje tych naprawdę kluczowych (Polsaty, Pulsy, Cinemaxy, Discovery, część kanałów NC+)

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dobrego można powiedzieć o ofercie, która broniłaby się może w 2013 roku (przy starcie NC+ było tam 50 kanałów HD, Multimedia ma w oficjalnej ofercie 54).

 

Tak jak sam zauważyłeś - jedyną zaletą tego operatora jest niska cena.

No dobra, jeszcze jedna sprawa, kanały które są w HD są rzeczywiście w dobrej jakości (generalnie lepszej niż satelita). Jednak jest ich niewiele i brakuje tych naprawdę kluczowych (Polsaty, Pulsy, Cinemaxy, Discovery, część kanałów NC+)

Tak szczerze powiedziawszy nie rozumiem tej całej wojny o te ilości kanałów, ludzie oglądają tak naprawdę kilka kanałów a napinają się że chcieliby ich 200 najlepiej w 4k itp. itd. :) Można przecież przed zakupem spojrzeć na to co oferuje tv i jeśli nie ma na niej kanałów które chciałoby się oglądać można przecież wziąć inną TV. Takie moje lużne spostrzeżenie na ten temat, ale ok każdy ma swoje zdanie i szanuje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mesutOzim: A co jak kogoś najbardziej interesują (ogląda) kanały jak Polsaty, Vaiasaty czy Discovery, które niestety są przez MM oferowane w SD a nie jakieś Novele czy Tele 5. Tu nie chodzi o nowe kanały tylko poprawa tego co jest.

 

A co do TTV to ciekawe dlaczego nie odpalili wersji HD przynajmniej tam gdzie była cyfryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi: Zapomniałeś jeszcze o tak wybitnym kanale jak Republika. Tak słynna 8 jest ale gdyby nie konkurencja w postaci UPC to by pewnie tego nie dali, a tak jakoś jeszcze upchali w sieć, ba nawet przez kilka miesięcy ta 8 była zdublowana np: obydwa Pulsy, Polsaty News HD i SD, na to miejsce było.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wysłuchałbym jak to jest z internetem w Multimedii?

 

 

 

Na mojej lokalizacji złego słowa nie powiem. Awaryjność praktycznie żadna (nawet nie pamiętam kiedy była ostatnia), mam łącze 60mbit i tyle faktycznie jest, dosyć dobre wyjście na świat (sporo korzystam z VPNów), pingi do przeżycia (ok 20-30ms - wiadomo, światłowodu nie nie pobije na technologi jaką dysponuje MM).

Ogólnie jest ok na mojej lokalizacji (co jest pewnie bardzo ważne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z cyfryzacją? Odbędzie się gdzieś jeszcze w tym roku?

 

Przyłączam się do tego pytania. W mojej lokalizacji miała być tuż tuż a obecnie mówią że już chyba nie w tym roku.

Na plus Multimedii trzeba zaliczyć jej bezawaryjność. Od początku działania w mojej lokalizacji (2011 rok) nie było ani jednej awarii. Poprzedni operator (Stream) awarię zaliczał kilka razy w roku. Wiem że w innych regionach Polski jest z tym różnie , ale u mnie jest OK.

Do szczęścia brakuje mi tej tzw,cyfryzacji - czyli dodania 12 kanałów HD (wiadomo jakich). Czy się doczekam ? Czy raczej UPC to "załatwi" ?     :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak to wygląda we wstępnej umowie sprzedaży UPC. Bo na 100% UPC ma jakieś klauzury ochronne - typu "liczba klientów nie może spaść więcej niż...", "modernizacja sieci następuje wg harmonogramu itd".

Przy takich umowach nie idzie się na żywioł na zasadzie "a za rok jakoś będzie".

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu tak wszystko wyhamowało ostatnimi czasy ? Kompletnie nic się nie dzieje z perspektywy klienta. Poszła cyfryzacja Warszawy, żeby dobrze wyglądało i tyle. Klienci też nie odchodzą, bo niestety są mało wymagający. My tu sobie możemy krzyczeć, a przeciętny klient MM się cieszy, że ma TVN w HD i sobie Fakty obejrzy, a w sobotę Mam Talent z Grażyną i jest fajnie. :) Zauważ, że MM ma zawsze zysk, sporą bazę klientów i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...