Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@maro_1983:

 

Przecież u nas od dawna jest Viasat History w HD

 

@tomekjot:
 

U mnie test Superstacji cały czas jest.

 

@peterix:

 

Sport - zgadzam się. Oferta sportowa MMP jest najlepsza z możliwych. Wszystkie najważniejsze kanały jak C+ Sport, Polsat Sport, Eurosporty, Eleveny, TVP Sport są w HD do tego Orange Sport, SportKlub i inne dodatki.

 

Film - tu już jest gorzej:

- brakuje MGM HD, FilmBox Action, FilmBox ArtHouse, FOX, FOX Comedy, CBS Action,

- tylko w SD są dostępne Cinemaxy, Polsat Film, TNT, CBS Europa.

Nie mniej jednak oferta wciąż jest dobra.

 

Gorzej z kanałami tematycznymi - tu są braki w postaci BBC, NAT GEO, History, Adventure itp. Na plus należy jednak dodać obecność tematycznych MTV które nadają muzykę bez reklam non-stop a których nie ma np. w NC+ czy Vectrze.

 

Nie oszukujmy się jednak - dla większości przy wyborze operatora TV najistotniejszy jest kontent FILM & SPORT - a ten w Multimedia jest naprawdę niezły ;) jak zamienią Cinemaxy na HD to oferta premium będzie najlepszą z możliwych.

Edytowane przez Yakuzzi
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro_1983 Nie odróżnia Viasat History HD/Viasat Nature HD od Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature. Było pisane tutaj, że Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore od 1 marca przejdą na HD, natomiast Polsat Viasat Nature jak na razie ma pozostać w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7eDeEqG.jpg

 

I tak wygląda ta cała akcja analogowa. Nie podadzą żadnej daty, tylko próba nakłonienia ludzi do przejścia na cyfrę, a potem się dopiero zobaczy. :D

 

------------------------------------------------------

Nie bardzo rozumiem czemu mam patrzeć tak jak Ty w swoim wpisie na to co się opłaca Orange a co nie? Dla mnie jest ważne, że budują i to w skali w naszym kraju do tej pory niespotykanej. Tak samo z MM. Budują infrastrukturę, na której dają konkretne usługi za konkretną kasę. Jak dla mnie niech pakują 10mld zł w te inwestycje. Dla mnie jest istotne czy w lokalizacjach, które mnie interesują dostanę usługi o jakie mi chodzi. Nie jestem udziałowcem ani właścicielem żadnej z tych firm więc to jak wygląda ich bilans średnio mnie interesuje.

Twierdziłeś, że Orange pozamiata, a Multimedia może zwijać interes. A ja odpowiadam, że tak wcale nie jest. IPTV nie będzie dostępny i tak popularny, żeby inne kablówki musiały robić jakieś gwałtowne inwestycje. Multimedia wcale nie musi teraz gwałtownie oferować ludziom FTTH. To pomarańczowi mają problem - jak to sprzedać? Zastanawia mnie, czemu cały czas piszesz o Orange w tym temacie? Inni klienci, różne potrzeby. Multimedia - miasta i miasteczka, byle by cokolwiek było; Orange - duże miejskie aglomeracje. klienci wymagający szybkich prędkości. Bierz, co ci pasuje i nie rób więcej bezsensownych porównań.

 

Powtórzę po raz kolejny. UPC jest owszem droższa ale na starcie. Przy przedłużeniu umowy wszystko w naszych głowach.

Moi rodzice mają UPC. Za trzy usługi - MAX HD, telefon (podstawa), internet 120Mb/s płacą 59,99zł. Ktoś ma taką ofertę w MM?

Znalazłeś wyjątek i przyjąłeś to za całą regułę. :roll: Spróbuj zdobyć, to co mam ja w granicach 150zł (bo o mojej cenie nawet nie mam co marzyć). UPC jest stabilniejsza i ma szerszą ofertę od Multimedii i chętnie bym przeszedł. Ale nie robię sobie złudzeń co do cen. A jakiś "łapacz" klientów musi być zawsze. I pamiętaj, żeby pozwolić sobie na taką ofertę, najpierw trzeba zabulić. A co jak promocje się skończą? NC+ pokazuje, że można. ;)

 

VIASAT HISTORY HD w ofercie VECTRY, a w MMP?

Wielka niewiadoma!

Nawet jeśli będą PVH HD i PVE HD, to co się przejmujesz? W twojej lokalizacji może być różnie, a NC+ też ich raczej nie będzie miała. Obejrzysz sobie wzamian BBC, NGC i brakujące Discovery w HD. :) Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to też swoje plusy. Im więcej analogowców nakłonią na cyfrę przed wyłączeniem analogu tym łatwiej (czytaj taniej) będzie w końcu wyłączyć lub ograniczyć TV analogową.

Podstawą jest cena. Jeśli przedstawiciel MM powie Kowalskiemu że przejdzie z analogu na StartBox+ i grosza przy tym nie straci, a zyska jakość i trochę więcej programów to Kowalski na 90% się zgodzi. Jeśli będzie musiał płacić 10 zł więcej to nie. I w ten sposób nigdy nie zdigitalizujemy Multimedii.

 

U mnie na takim ogłoszeniu była data 1.04 ale ogłoszenie szybko ktoś podarł (u nas to normalne). A BOK owszem przychyla się do tej daty ale zaraz zastrzega że mogą być "małe" opóźnienia ( maj-czerwiec).

Tak więc przeciętnemu (takiemu jak ja) pozostaje tylko czekać,czekać,czekać........ :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Małe opóźnienie" - Multimedia operuje naprawdę ciekawymi skalami, skoro ok. 2 miesięczne opóźnienie takimi przymiotnikami nazywają. :lol2:

Ja wciąż twierdze, że z cyfryzacją nie będzie tak łatwo. Spróbuj starszą osobę namówić na to, co napisałeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wciąż twierdze, że z cyfryzacją nie będzie tak łatwo. Spróbuj starszą osobę namówić na to, co napisałeś. ;)

 

Nie chwaląc się namówiłem 2 osoby starsze z mojej rodziny. I póki co są zadowolone. Obecnie jestem na etapie namówienia ich na zmianę telewizorów , aby można użyć modułu CAM i jednego pilota. Dwa piloty też zniechęcają niektórych do przejścia na cyfrę.Poza tym dodatkowe pudełko żre prąd o czym starsze osoby dziwnie wszystko wiedzą. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztum dołączył do miast, gdzie MMP świadczy "pełną ofertę".

Zawsze to jakiś sukces Multimedii.

Miasteczko 10 tysięcy mieszkańców. Z czego ze 20 % w wieku produkcyjnym tyra za granicą. Jak to na Pomorzu.

No i pewnie max. kilkuset abonentów kablówki.

Sztum znany jest z zakładu karnego gdzie garuje tysiąc recydywistów.

Teraz będą mogli sobie pooglądać za friko Multimedię na świetlicy. Przy grze w ping-ponga.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztum dołączył do miast, gdzie MMP świadczy "pełną ofertę".

Ogólnie działają ostatnio na północy Polski! (woj. pomorskie) :)

Maro, skąd masz tego newsa? Słyszałem pogłoski, że właśnie Sztum i Nowy Dwór Gdański mają być połączone światłowodem z Gdynią, ale u mnie jak na razie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest cena. Jeśli przedstawiciel MM powie Kowalskiemu że przejdzie z analogu na StartBox+ i grosza przy tym nie straci, a zyska jakość i trochę więcej programów to Kowalski na 90% się zgodzi. Jeśli będzie musiał płacić 10 zł więcej to nie. I w ten sposób nigdy nie zdigitalizujemy Multimedii.|

Dokladnie, teraz place 40zl za analog i trojnik na 3tv.

Konsultant zaoferowal startbox+ i 3 dekodery za 55zl,maxbox za 60zl ,hbo 6mc free,20zl aktywacja. Powiedzialem mu ze poczekam do sierpnia jak mi sie konczy umowa na internet i ze PC oferuje mi premium z hbo i 3 dekodery za 50zl w smartdomie ale jak obnizy jeszcze 5zl to zostane w mm. Nie zgodzil sie i powiedzial ze potem eleveny wchodza w pakiet maxboksa i ze bedzie on drozszy o 9zl jak sie nie zdecyduje teraz, ale chyba cos sciemnia, nie poto stworzyli pakiet sportowy z elevenami. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...