Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po rozmowie z DUK. Ich oferta - 65 zł za Maxbox + HD + 60Mbps z wifi i jeżeli będę chciał to przy dopłacie 9,90 pakiet HBO - wszystko na 12 miesięcy. Podziękowałem za ofertę. Ale przy okazji zapytałem o potwierdzenie informacji, którą w poniedziałek uzyskałem w BOK i pan z DUK powiedziała, że tak, mają informację, że eleveny wchodzą do pakietu sport. Poza tym powiedziała, że "trwają rozmowy z BBC" ich kanały wkrótce też wrócą do MM. Ciekawe ile w tym prawdy a ile ściemy na utrzymanie klienta?? Za ofertę podziękowałem, ale jeżeli rzeczywiście eleveny i BBC wejdą, to zastanowię się czy nie zostanę w MM. Póki co do kwietnia jeszcze mam umowę, więc mi się nie pali, a jak coś to przejdę do UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda co napisał lechoo84 to rodzi się pytanie w jaki sposób oni dodadzą te Eleveny i ewentualnie w przyszłości kanały BBC ??? Albo coś podmienią znowu kanał za kanał bo brak miejsca, albo ażeby nic nie podmieniać a zwiększyć ilość kanałów będą musieli zredukować chcąc nie chcąc analog. Widać pewnie ugięli się pod presją klientów bo być może mają sporo wypowiedzeń i w końcu kiedyś tam pojawią się te Eleveny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop - szczerze mówiąc to bardzo jestem sceptycznie nastawiony do tych obietnic konsultantów i dopóki nie będzie tych kanałów wprowadzonych to nie uwierzę. Tylu ludzi pisze na fb o BBC czy elevenach, że wcale bym się nie zdziwił jakby ludzie z DUK czy BOK mieli polecenie mydlenia oczów ich wprowadzeniem, tak by klienci nie odchodzili. Dlatego ja kota w worku nie biorę i czekam na wprowadzenie tych kanałów. Jak się pojawią to może zastanowię się na zostaniem w MM, jak nie to żegnam bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe! :roll:
Net robili koło północy!
Daj chociaż mieć nadzieję! :wink:
 
Dzięki za zrozumienie @neuro.
SORRY.

Ha, identyfikator sieci na teście prędkości znów Multimedia Polska S.A.
Może jednak... :wink:
Siedzę jak na szpilkach! :crazy:

 

EDIT:

No to mam - AWARIA! :cry:

W Częstochowie ponoć też! (info na FB)

Pewnie chodziło o Czechowice-Dziedzice!

 

 
4977265447.png

Edytowane przez maro_1983
Posty połączone, bo wyleciał zbędny pomiędzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...