Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zniknęło (zgodnie z planem) otwarte okno Da Vinci Learning. Nie przedłużyli ani o jeden dzień mimo że włączyli mi dwa dni po terminie.W sumie dość ciekawy program dla starszych klas podstawówki i gimnazjum.

Żadnych kłopotów nie miałem z ciągłością usługi TV na przełomie roku.Działa wszystko bezawaryjnie.Czekam do końca marca na ograniczenie analogu.Podobno coś się u mnie zadzieje.

Życzę wszystkim i sobie spełnienia oczekiwań odnośnie oferty TV od Multimedii w 2016 roku ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam do końca marca na ograniczenie analogu.Podobno coś się u mnie zadzieje.

Życzę wszystkim i sobie spełnienia oczekiwań odnośnie oferty TV od Multimedii w 2016 roku ! :grin:

Rodzicom nadal nie dotarła faktura na analog!

Najlepsze, że termin płatności minął wczoraj...

Hahaha

Może jednak będzie coś w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już wiesz od kogo będą oferować TV. Opcje są dwie... Jambox, albo Telewizja Światłowodowa

Jest jeszcze inna opcja  :mrgreen:  

 

http://avios.pl/pakiety-2/

 

co prawda w ofercie jest sporo "śmieci" ale odsiewając to pozostaje całkiem ciekawa paczka i co mnie ogromnie cieszy jest : NG , BBC , FOX,

do kompletu brakuje mi tu tylko całej kompletnej paczki Polsatu w jakości HD, w HD jest tylko Polsat, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News

 

Pakiety podstawowe to 170/50HD

Pakiety podstawowe + pakiety Premium to razem 194/64HD

Edytowane przez homsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Pisałem do nich o tym wczoraj na Facebooku w wiadomosci prywatnej, podziekowali za sugestie i napisali ze przekaza informacje do odpowiedniego dzialu. Poza tym wczoraj była sobota, dzis niedziela, poczekajmy do jutra. Po drugie sa wazniejsze sprawy jak redukcja analogu i zwiekszenie ilosci kanalow HD. Zmiana nazwy kanału to mały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wczoraj była sobota, dzis niedziela, poczekajmy do jutra. Po drugie sa wazniejsze sprawy jak redukcja analogu i zwiekszenie ilosci kanalow HD. Zmiana nazwy kanału to mały problem.

Żeby tylko nie przyszło Wam czekać kilku miesięcy na cokolwiek... :wink:

Od września nic się nie pojawiło, więc może każą czekać kolejne kilka!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMEN !

 

Prawda jest taka, że konkurencja dość mocno odjechała, a w MM można zaobserwować pewną stagnację i brak pomysłu co dalej ( nie liczę kilka "wyróżnionych" lokalizacji w Polsce),

mówi się że w MM jest trochę gorzej ale za to taniej , a ja wolałbym zapłacić więcej za konkretną porządną ofertę bez braków ...

I nie mówcie mi, że zawsze można skorzystać z ogólnodostępnej oferty Polsat/NC+ , bo nie każdy ma techniczne możliwości montażu zestawu SAT na balkonie/ścianie.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też jestem skłonny zapłacić więcej za porządną ofertę. Zresztą, co to znaczy "więcej" w przypadku różnic w cenach między operatorami? To różnica wielkości ceny dwóch paczek papierosów, kilku mniej wypitych piw. Mam możliwość założenia satki i właśnie porównuję oferty pod kątem moich oczekiwań. Wypowiedzenie w tym tygodniu zostanie wysłane i nie oczekuję na żadne telefony z DUK z cudownymi propozycjami. Tylko zrównanie oferty z tą oficjalną może skusić mnie do rozważenia pozostania. Jeżeli w ciągu najbliższych dwóch miesięcy nic w tym względzie się nie zmieni, to patrząc na dostępną u mnie ofertę nie mam czego żałować jak odejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Dworze Gdańskim przydałoby się skrzyknięcie się abonentów w internecie i złożenie w BOK-u zbiorowych wypowiedzeń umów. Trudne to ale możliwe. Może wtedy Multimedia wzięła się do roboty i nie proponowała 11 programów HD w maxboxie i canal+ w SD.

To jest po prostu skandal. Taka oferta dobra była w 2002 roku a nie obecnie.Słów brakuje !! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze ? Że my marudzący userzy tego forum jesteśmy nikłym ułamkiem procenta abonentów MM, reszcie płacących rachunki do MM wyraźnie wszystko pasuje...

 

jako mały przykład potwierdzający moją teorię ....

 

... moi teściowie , starsi ludzie , mają telewizor 42" naprawdę niezłej klasy (lepszy niż mój, nie podaje modeli żeby nie było reklamy), wieloletni abonenci MM , TV jadą po analogu i zadowoleni (sami wiecie jak wygląda analog) , mało tego - parametry nadawania po analogu wszystkich polsatów oraz eurosportów są skopane , obraz jest jakiś ciemny i mało kontrastowy w porównaniu do innych kanałów analoga, ale im to pasuje - "przecież wszystko widać" mówią  :crazy: ,

prawda jest taka - masa oglądaczy TV jest mało wymagająca , ot aby było dużo kanałów i w kolorze  :mrgreen: ,

z takim podejściem nie wiele się zmieni , a i Nadawcy taki stan rzeczy odpowiada , analogu jeszcze długo bardzo długo nie zlikwidują, bo i po co jak klient płaci i zadowolony ...

 

szukajcie alternatywy , to jedyne wyjście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dziś w lokalnym BOK (Rzeszów) wypowiedzieć umowę o tv i internet i od konsultantki otrzymałem informację, że dziś przyszła na BOK wiadomość, że wchodzą Eleveny. Pani powiedziała, że kanały te powinny wejść do pakietu Sportowego i MaxBoxa, choć pewności nie miała. Pani powiedziała też, że celem wprowadzenia nowych usług i szybszego netu w Rzeszowie - ograniczany jest analog. Chociaż co do tej informacji to nie uzyskałem danych kiedy ma to nastąpić, a póki co ograniczania analogu u siebie nie widziałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze ? Że my marudzący userzy tego forum jesteśmy nikłym ułamkiem procenta abonentów MM, reszcie płacących rachunki do MM wyraźnie wszystko pasuje.

Bo gros abonentów Multimedia Polska S.A. to mieszkańcy mniejszych miejscowości (gdzie nie ma alternatywy innych kablówek) oraz niekumaci emeryci, którzy są niechętni jakimkolwiek zmianom.

UPC i Vectra opanowały większe miasta, a Multimedia wykupuje abonentów po wioskach i powiatach.

Patrząc na stopki abonentów Multimedii (udzielających się na tym forum) to są to mieszkańcy małych miast i mają przeważnie tylko dwie alternatywy ... albo Multimedia albo satelita (NC+ lub CP).

.............................................

Dla Multimedii przełomowym rokiem będzie rok 2016 i rok 2017.

Dziesiątki tysięcy abonentów odpłynie bezpowrotnie do DVB-T (przybędzie w DVB-T 5 - 6 nowych kanałów).

Do tego zostanie wprowadzona "powszechna opłata audiowizualna" (na bank od roku 2017). 

Żadne kanały ze znaczkiem "HD" (i śmiesznie niskim bitrate) nie przyciągną już klienteli.

A kanały "HD" wprowadzane są tylko po to, żeby jelenie nie rezygnowały z płacenia daniny na kablówkę.

I jarały się 40 - 70 kanałami z idiotyczną (tj. urągającą inteligencji człowieka) papką, ale ze znaczkiem "HD".

Ale ci jelenie i tak pokażą środkowy palec Multimedii, bo im zwisa kalafiorem płacenie za patrzenie w telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dziś w lokalnym BOK (Rzeszów) wypowiedzieć umowę o tv i internet i od konsultantki otrzymałem informację, że dziś przyszła na BOK wiadomość, że wchodzą Eleveny. Pani powiedziała, że kanały te powinny wejść do pakietu Sportowego i MaxBoxa, choć pewności nie miała.1!

Mogła jeszcze powiedzieć, że minie kilka miesięcy zanim wprowadzą do oferty... :lol2: Skoro nie wie o pakietyzacji to "sucha wiadomość" bez konkretów!

Swoją drogą, ciekawe co zrobią z klientami Południa - nie obejdzie się bez dymu... (tym razem nie będzie tak łatwo jak zawsze - nie chodzi o jakiś Fokus TV czy TVN Fabułę bądź erotyk).

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bzdura czy nie, czy też może to chwyt żebym przedłużył umowę w BOK-u. Co do pakietyzacji - biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja z Elevenami tam, gdzie są dostępne to nie wiem, czy u nas wrzuciliby do Pakietu Sport bez podniesienia ceny za niego. W każdym razie pożyjemy zobaczymy. Przedstawiam tylko informację, jaką dziś uzyskałem w BOK, ile w tym prawdy to nie mam zielonego pojęcia.

W każdym razie biorąc pod uwagę ofertę jaką przedstawiła mi Pani w BOK - 79 zł za MaxBox + HD + HBO + Net 60 Mbps z wifi - to obstawiam, że mają niesamowity odpływ klientów, tak że mogą już chwytać się wszystkiego, żeby zatrzymać klienta. Konkurencja, która weszła w ciągu ostatnich miesięcy na moje osiedle (UPC, Voice-Net, Telewizja Światłowodowa) robi swoje.

Edytowane przez lechoo84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bzdura czy nie, czy też może to chwyt żebym przedłużył umowę w BOK-u. Co do pakietyzacji - biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja z Elevenami tam, gdzie są dostępne to nie wiem, czy u nas wrzuciliby do Pakietu Sport bez podniesienia ceny za niego. W każdym razie pożyjemy zobaczymy. Przedstawiam tylko informację, jaką dziś uzyskałem w BOK, ile w tym prawdy to nie mam zielonego pojęcia.

W każdym razie biorąc pod uwagę ofertę jaką przedstawiła mi Pani w BOK - 79 zł za MaxBox + HD + HBO + Net 60 Mbps z wifi - to obstawiam, że mają niesamowity odpływ klientów, tak że mogą już chwytać się wszystkiego, żeby zatrzymać klienta. Konkurencja, która weszła w ciągu ostatnich miesięcy na moje osiedle (UPC, Voice-Net, Telewizja Światłowodowa) robi swoje.

Hej, a  z jakiego jesteś osiedla. I jak do tej pory miałeś internet? Mnie się również kończy już niedługo umowa na internet i tv, więc mam zamiar mocno potargować.Z tymże dorzucę do tego C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek - jestem z 1000-lecia, obecnie płacę 68.99 za MaxBox, Net 60 + WiFi. W tej samej cenie zaproponowali mi HD, a za + 10 zł HBO. Umowa na 12 miesięcy na wszystko.

@neuro - oferta powiedzmy, że dobra. Niestety ale HBO prezentuje coraz niższy poziom i szczerze się zastanawiam, czy warto brać ten pakiet. Z MM mam jeszcze usługi pod drugi adresem (mieszkanie mamy) w innym mieście i ona ma HBO, byłem przez parę dni u niej w okresie przed- i poświątecznym i nie obejrzałem dosłownie NIC. Poza tym, jeżeli będę przedłużał umowę z MM to na oba adresy od razu (drugi adres też wczoraj wypowiedziany) i zobaczę co mi zaproponują z DUK. Szczerze mówiąc to jak patrzę na ofertę MM to mając MaxBox to jedynymi kanałami do których warto by dopłacić jest paczka C+, ale jej cena zabija. Spróbuję niemniej o nią ponegocjować przy podpisywaniu nowej umowy. Zobaczę co uda się ugrać. Jak nie to bez żalu odejdę, na moim osiedlu działa UPC, Voice-Net, Telewizja Światłowodowa więc ofert mam pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...