Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad przedłużaniem umowy z nowym dekoderem Polsat Box 4K i mam takie pytanie czy jest możliwość podłączenia kina domowego z dekoderem Polsat Box 4K, bo obecnie kino domowe mam podłączone kablem optycznym z dekoderem EVOBOX PVR?
Dekodery polsat box4k nie mają niestety wyjścia optycznego dźwięku....jedyne wyjście to podłączenie kina domowego przez wyjście optyczne dźwięku z telewizora jesli takowe tv posiada..

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie.Czy ktoe pomoze?

Mieszkam w UK ale mam tv Cyfrowy Polsat z satelita i do tej pory posiadalam dekoder Evobox PRV ( starszy model) z możliwością nagrywania,pauzy,przewijania.itd.

Niestety dedokder musialam oddac i podpisac nowa umowe...no i mam nowy dekoder Polsat BoX 4K.

Nie ukrywam ze obraz jest jak żyleta z tym ze funkcje ktore ma dekoder czyli CatchUp,reStart i ogladanie programów nawet do 7 dni wstecz nie dziala..

A czemu?Bo musiałabym byc podlaczona do sieci z Plusa,Netii alho Orange.

Ja mam Virgin Media w UK.

Wiem ze zgodnie z prawem nie moge ogladac tv polskiej za granica ale jak do tej pory robilam to przez 10 lat.

Zreszta jak miliony Polaków tu mieszkajacych.

Pytanie...czy da sie jakos zmienic adres IP router Virgin zeby dekoder myslam ze jestem w Polsce i moze funcje jak wyzej bylyby odblokowane.

Bardzo prosze o pomoc!!!Dzięki  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie.Czy ktoe pomoze?
Mieszkam w UK ale mam tv Cyfrowy Polsat z satelita i do tej pory posiadalam dekoder Evobox PRV ( starszy model) z możliwością nagrywania,pauzy,przewijania.itd.
Niestety dedokder musialam oddac i podpisac nowa umowe...no i mam nowy dekoder Polsat BoX 4K.
Nie ukrywam ze obraz jest jak żyleta z tym ze funkcje ktore ma dekoder czyli CatchUp,reStart i ogladanie programów nawet do 7 dni wstecz nie dziala..
A czemu?Bo musiałabym byc podlaczona do sieci z Plusa,Netii alho Orange.
Ja mam Virgin Media w UK.
Wiem ze zgodnie z prawem nie moge ogladac tv polskiej za granica ale jak do tej pory robilam to przez 10 lat.
Zreszta jak miliony Polaków tu mieszkajacych.
Pytanie...czy da sie jakos zmienic adres IP router Virgin zeby dekoder myslam ze jestem w Polsce i moze funcje jak wyzej bylyby odblokowane.
Bardzo prosze o pomoc!!!Dzięki  
 
Prawdopodobnie potrzebował byś router który obsługuje VPN i przy jego użyciu "oszukiwać" że łączysz się z Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za odpowiedzi.

Ale te funkcje nie dzialaja .

Próbowałam resetowac dekoder pare razy ale to nic nie dalo.

 

To co zrobic by funkcje catchUp itd dzialaly...skoro dostawcy Plus Netia i Orange nie sa wymagani jako dostawcy internetu.

Kanaly pobieram przez łączenie sie z satelita.

Kiedy wybieram "lacz sie tylko przez internet " to nie znajduje żadnych kanałów. 

Mam virgin media router ,szybkosc 100mb.

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2022 o 00:50, wojtekmedia2 napisał:

Również to mam. Wejdź i sobie zobacz. Nic się nie stanie .

Po prostu teraz poprzez tą aplikację będzie można nie dzwoniąc nigdzie ani nie wchodząc na ICOk, będzię można sobie aktywować pakiet dodatkowy. Takie coś jest podobnego w dekoderach Vectry od ADB.

Jaki masz dekoder i jak odbierasz kanały  przez  satelitę czy internetowo - ponoc  Ci, co mają umowy  stałe na platformę SAT ten sklep nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

nie mam takiej zakładki 😂💁‍♂️

Widzisz  a ja mam i nie mogę dojść prawdy jak to jest z tym sklepem czy ma działać, czy nie .  W Boa  różnie interpretują, innym to działa  a mnie  wywala błędy. A u ciebie, żeby sie pojawił  musisz  przywrócić  ustawienia

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaro64 napisał:

Witam . Szwankuje mi dekoder PVR. Dzwonili z propozycja wymiany na dekoder 4K.Powiedzcie szczerze czy warto.Wiecej z nim plusow czy minusow? No i nie mam tv 4K. Wiec co robic?Z gory dziekuje

 Gdyby mi nie zależało ma ES1 4K, już bym dawno wrócił do Evoboxa gdyby była taka możliwość.

Z plusów, 4K, pilot bluetooth, catch up z tym że tylko na wybranych kanałach.

Minusy, EPG  przeskakujące samoczynnie do poprzedniego kanału. Losowe komunikaty "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na kilka minut. I to [beep]ne menu wyskakujące za każdym razem po uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...