Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jordan87 napisał:

Dzięki, czyli tragedii nie ma ale mam nadzieję że obsługa dysku tradycyjnego też zostanie uruchomiona.

Ponoć na ulotkach reklamowych można kupić dyski do PB4K,cena 300 zł za 1 TBit, ale czy działaja, nie mam zielonego pojęcia . Wkładałem zwyklą moją 500 i tylko sie uruchamia, ale brak zapisu i odczytu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jordan87 napisał:

A kto jest twoim dostawca internetu?
Bo według PB jedyni "sluszni dostawcy" to Plus, Netia i Orange :)


 

Mam światłowód od T-Mobile

4 godziny temu, Midrach napisał:

Ponoć na ulotkach reklamowych można kupić dyski do PB4K,cena 300 zł za 1 TBit, ale czy działaja, nie mam zielonego pojęcia . Wkładałem zwyklą moją 500 i tylko sie uruchamia, ale brak zapisu i odczytu.

 

A gdzie te ulotki ? Lub jakiś link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Midrach napisał:

Ponoć na ulotkach reklamowych można kupić dyski do PB4K,cena 300 zł za 1 TBit, ale czy działaja, nie mam zielonego pojęcia . Wkładałem zwyklą moją 500 i tylko sie uruchamia, ale brak zapisu i odczytu.

 

@Specjalista Polsat Box winien wiedzieć więcej , ale próba uruchomienia dysku nie daje skutku - nie ma żadnego  menu PVR w menu dekodera wiec jak to chcesz uruchomic - softowo jest to ZABLOKOWANE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem dysk twardy do dekodera 4K polsat box można kupić tylko i wyłącznie w salonie, i żaden inny dysk nie będzie współpracował z tym dekoderem. Takie informacje otrzymałem od specjalisty polsat box. Czy są one wiarygodne, czas pokarze. Choć wydaje mi się że każdy specjalista w polsacie wie swoje, bo nie są szkoleni i niestety nie znają możliwości sprzętowych. Mam jednak nadzieję że każdy dysk twardy podłączony do tego dekodera będzie działać, jeśli udostępnią taką możliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daro1 napisał:

Z tego co się dowiedziałem dysk twardy do dekodera 4K polsat box można kupić tylko i wyłącznie w salonie, i żaden inny dysk nie będzie współpracował z tym dekoderem. Takie informacje otrzymałem od specjalisty polsat box. Czy są one wiarygodne, czas pokarze. Choć wydaje mi się że każdy specjalista w polsacie wie swoje, bo nie są szkoleni i niestety nie znają możliwości sprzętowych. Mam jednak nadzieję że każdy dysk twardy podłączony do tego dekodera będzie działać, jeśli udostępnią taką możliwość. 

czyli można kupić, ale nie ma pewności, z tego co sie dowiadywałem jeszcze we Wrześniu, to każdy dysk miał działać. Pozyjemy zobaczymy. Przypuszczam ,że Polsat dąży do tego żeby zapis był tylko i wyłacznie w chmurze, bo raz licencja dwa mają z tego kasę. 

 

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

winien wiedzieć więcej , ale próba uruchomienia dysku nie daje skutku - nie ma żadnego  menu PVR w menu dekodera wiec jak to chcesz uruchomic - softowo jest to ZABLOKOWANE 

Podobna sytuacja z naziemną niby jest a jej nie ma. Kurcze dysk by sie przydał, nawet tak jak jest w dekoderach C+ po usb, ale jest i działa 

 

  Jak wam działa chetUP na tych nowych listach, co dodali  ( Boże miej litość ). U mnie główna lista ok,ale reszta tak w kratkę. 

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Daro1 napisał:

Z tego co się dowiedziałem dysk twardy do dekodera 4K polsat box można kupić tylko i wyłącznie w salonie, i żaden inny dysk nie będzie współpracował z tym dekoderem.

A mógłbyś przytoczyć źródło tej wiadomości- bo jeśli to tylko słowa kogoś z partyline to można również podpiąć to pod wciskanie kitu jeleniowi by prowizje od umowy załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, OlafS napisał:

A mógłbyś przytoczyć źródło tej wiadomości- bo jeśli to tylko słowa kogoś z partyline to można również podpiąć to pod wciskanie kitu jeleniowi by prowizje od umowy załapać.

Każdy pracownik polsatu uważany jest za specjalistę, dlatego też musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać świątecznego prezentu w postaci umożliwienia nagrywania na własny dysk. W które to święta i czy w ogóle to czas pokarze. Źródło informacji: specjalista polsat box. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie zaintrygowałeś- zwłaszcza że do świąt zostały godziny i nagle...

1 godzinę temu, Daro1 napisał:

dlatego też musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać świątecznego prezentu w postaci umożliwienia nagrywania na własny dysk. W które to święta i czy w ogóle to czas pokarze.

Jajcarz z ciebie nie przeciętny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, patryszq napisał:

Na kij dyski po usb jak PB4K ma pierdXXX kieszeń na pełnoprawnie funkcjonujący dysk  , [beep] w PB funkcjonują czy jak bo to tylko tak można określić !

Ale wersja 4K lite nie ma kieszeni, tylko USB.  Może dla tego to była wersja  zewnętrzna. Tak czy siak, jak wspomniałem  byle to działało. Dla mnie osobiście to nie robi różnicy.

 

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie.  Czy jak mam ustawioną konfigurację sateita+internet  to jak na przykład zniknie sygnał z satelity z powodu burzy to automatycznie pobiera sygnał z internetu?

 

Po za tym jest jakiś błąd w tym dekoderze.  Bo na kanałach które nawet nie mają kodowania PolsatBox wyświetla się napis Tego kanału nie ma w twoim abonamencie.  A dotychczas ten napis był tylko na kanałach z kodowaniem Polsatu 

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

Powiedzcie mi panowie.  Czy jak mam ustawioną konfigurację sateita+internet  to jak na przykład zniknie sygnał z satelity z powodu burzy to automatycznie pobiera sygnał z internetu?

 

Po za tym jest jakiś błąd w tym dekoderze.  Bo na kanałach które nawet nie mają kodowania PolsatBox wyświetla się napis Tego kanału nie ma w twoim abonamencie.  A dotychczas ten napis był tylko na kanałach z kodowaniem Polsatu 

Dekoder z automatu się nie przełączy na odbiór internetowy. W tej sytuacji pozostaje tylko twardy reset i wykonanie ponownej procedury instalacyjnej wybierając tylko internet. Jest natomiast możliwość ręcznego przełączenia na internet. Podczas np. burzy, czy deszczu gdzie sygnał satelitarny zginie wystarczy na pilocie strzałką w lewo cofnąć troszeczkę sygnał, wtedy dekoder przełączy się na tryb internetowy i może lać grzmieć, może być oberwanie chmury a ty nadal będziesz oglądać kanał oczywiście drogą internetową. Jeśli zmienisz kanał na inny procedurę trzeba powtórzyć. Tak działa ten dekoder.

Co do drugiego pytania, podaj jakie to kanały? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...