Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Adaś napisał:

Dzięki , żółty i domek działają, tylko nie wiem czemu skasowali ten przycisk co był. 

Ten dekoder to jakaś masakra...

Najprawdopodobniej jakiś błąd w sofcie z przyciskami. A o opcje wyłączenia tego menu po starcie dekodera, to chyba trzeba na kolanach do Częstochowy iść i prosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem .Na popularnych kanałach polsatu box pojawia się komunikat :tego kanału nie ma w twoim abonamencie :trwa to kila sekund i pojawia się natomiast po tym dźwięk się opóźnia do obrazu.Zgłaszałem ten problem do PC box ale nic na to nie poradzili .Może ktoś mi pomóc w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamianie oprogramowania na evobox 4K na 1.3.2 przestała działac funkcja chetup  oraz start stop na głwnej liscie począwszy od kanału 2 w górę . U mnie też dzwięk na kanałach 4K  z błędem kodeka do tego też nie działa klawisz funkcyjny na pilocie . Dekoder na tym sofcie bardziej zamula przy zmianie kanałów i jest obniżona czułośc głowicy  na kanałach 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam pisać bajki ?? właśnie włączyłem Stuart Malutki na Polsacie od początku czyli z godziny 8:40  , przewijam pauzuje i wszystko jest OK .

Działa to teraz płynniej i funkcje pauza stop i przewijanie w trybach 4/8/1632/64 działa bez efektu oczekiwania czy się przewija czy try ten zająknie podczas używania  💁‍♂️

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam LIST ULUBIONYCH !!!  Umiem posługiwać się listą główną , a teraz i nowymi tematycznymi listami  które są bardziej wygodne. I to co napisałeś działa mi na wszystkich wymienionych kanałach 💁‍♂️

 

To o czym wspomniałeś nie działa na liście 1-199 i nie działa na dekoderze moich rodziców po aktualizacji , ale na moim działa

Te same kanały na " NOWYCH " listach nie mają tej przypadłości 

Dlaczego tak jest że u mnie działa i tu i tam , NIE wiem @support458 @Specjalista Polsat Box wiedzą co za syf znów technicy magicy z łapanki puścili dla PB4K 

💁‍♂️

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ro jakiś błąd w sofcie,  czy wadliwy egzemplarz,  czy to tak już po prostu jest w formie telewizji tylko przez internet,  ale ja nie mogę utworzyć w ogóle listy ulubionych.  Wszystko fajnie mogę dodawać do tej listy.  Stworzyć nową listę i też dodać kanały.  Lecz gdy chcę pp prostu przejść do tej listy, to jej po prostu nie ma. Lista widmo.  I to nie ważne,  czy przechodzę infobanera prosto,czy też z Menu/Kanały.  Nie mam zielonego pojęcia co tu jest grane. Też tak ktoś ma? Panie @support458, mógłbym prosić o radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było ze starym softem w miare OK to Polsat musiał sp.....  podonnie jak z rebrandingiem i nowymi listami kanałów. Wszystko zmierza ku temu żemy było chyba jak najmniej klientów u tego molocha . Bo tak po prawdzie, to niema co  tu oglądać, poza wiecznymi reklamami i wiecznymi problemami z dekoderami  .  Juz lepiej pozostać przy naziemnej  i dokupić   streaming Netflikasa ECT

Edytowane przez Midrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty sie urodziłeś wczoraj czy dopiero tv zaczynasz używać - od lat w TV nie ma nic , jest multum reklam , powtórka goni powtórkę , to się nie zmieniło od czasów Wizji tv i dalej co później powstawało ... Czasy gdy oczekiwanie na nowy kanał dodany do platformy były czymś wybornym już dawno minęły i powstawanie takich tworów  nie ma racji bytu ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtekmedia2 napisał:

To się ciesz, bo mnie zmusiła tylko sytuacja że nie mogę obecnie skorzystać z talerza. 

Ja też nie zmieniłem choć czekałem z niecierpliwością na jego premierę, teraz mam 2 miesiące do końca umowy(chyba od dziesięciu lat nie zapłaciłem tylu abonamentów z rzędu) i umowa na 99% przejdzie na nieokreślony chyba że PB zrobi z tego normalny dekoder z dyskiem tyle że obsługujący 4K z normalnym sprawnym softem, który będzie choć na poziomie PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

A to Ty sie urodziłeś wczoraj czy dopiero tv zaczynasz używać - od lat w TV nie ma nic , jest multum reklam , powtórka goni powtórkę , to się nie zmieniło od czasów Wizji tv i dalej co później powstawało ... Czasy gdy oczekiwanie na nowy kanał dodany do platformy były czymś wybornym już dawno minęły i powstawanie takich tworów  nie ma racji bytu ... 

Nie urodziłem sie wczoraj i a przygode zacząłem bardzo dawno  pamietam czasy Rubina , Elektrona Beryla Joisza itp   ale muszę ci przyznac racje ,że obecna telewizja nie ma nic wspólnego z tym co było patedziesiat lat temu 

 

a tak z innej beczki to dowiedziałem sie z moich źródeł ,że 13 bm ma wyjść poprawiony soft na wyżej wymieniony dekoder 4K - ponoc problemy są im znane 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...