Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2021 o 11:19, jaro64 napisał:

konsultant powiedzial ze moge zapomniec o podlaczeniu kina domowego.

Nie wiem jakie tam masz to kino, ale zazwyczaj jest opcja podłączenia po HDMI (eARC)

Dekoder do TV, kino do TV pod eARC. W TV odpowiednie ustawienia audio i masz dźwięk z dekodera przesyłany do kina a obraz na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi użytkownicy

 2

Opublikowano 22 Listopada

Podpisałem aneks do umowy i dostałem to "cudo". Jak szybko dostałem, tak szybko się wycofałem. Zwykły golas nie warty nawet grosza. Kanały się zawieszają, dysku nie ma to się nie da zatrzymać, cofnąć, nagrać i tpd. Zabrali mi Evoboxa PVR2 i nie mogę go odzyskać!!!!!!!!!!!!!!!!. Zwykłe oszustwo, i przestrzegam wszystkich żeby nie dali się nabrać na to g...no. Skierowałem sprawę do UOKiK może pomogą, bo ja już nie mam siły pisać kolejne pisma, bo dostaję odpowiedż odmowną typu "ble ble".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie coś pisali o zmianie listy kanałów powyżej 199, ale przestał działać przycisk ustawień na pilocie, ten w górnym prawym rogu pilota, dalej nie działa podglasnianie z pilota Polsatu...ech, długo to będzie trwać...

Edytowane przez Adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 12:27, maks27 napisał:

Sam planuję zmianę Evobox Lite na dekoder 4K i wiem jakie to ma konsekwencje. Evoboxa PVR bym nie wymienił bo wiadomo skutkuje to brakiem nagrywania dowolnego kanału z oferty.

Zakładam, że w tej chwili Lite jest dodatkowym do PVR jako MR. Pytałem o możliwość takiej wymiany przy przedłużaniu umowy i na infolinii otrzymałem info o braku takiej możliwości. Chociaż nie ukrywam, że kompetencje konsultantki budziły spore wątpliwości.

Pytałeś o możliwość takiej zamiany?

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Panowie, a w tym czymś to można tworzyć własne listy? Testuję ten dekoder w formie IPTV, ale mimo, że wezmę opcje dodaj do ulubionych albo stworzę nawet swoją listę to wybierając listy, tych list w ogóle nie widzę. 

Należy przejść pomiędzy listami na ekranie podczas emisji jakiegoś programu klikając strzałkę w lewo i przełączyć 3 pozycję z KANAŁY > WSZYSTKIE na ULUBIONE. Przynajmniej na sat tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak teraz wejść w ustawienia dekodera? Bo przycisk nie działa? Kanał 4K1 wyrzucili aż na 804 i nie działa oczywiście dźwięk, zastanawiam się czy filozofia ich zmian i aktualizacji polega na zmianie listy kanałów i jeszcze bardziej spieprzenie systemu niż był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 19:49, pat1234 napisał:

Mam pytanie? Działa wam dzwięk na kanale Hobbird 4K1 u mnie nie obsługiwany format dźwięku.

Cześć .Też od dwóch dni nie mam dźwięku na tym kanale jak i na Fashion UHD i też mi pokazuje -nie obsługiwany format dźwięku .Dzwoniłem do Polsatu odpowiedzieli mi żebym oddał dekoder do serwisu.Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze ma z tym problem .Dodatkowo nie działa mi przycisk ustawień ,ten na górze po prawej stronie pilota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adaś napisał:

Ktoś wie jak teraz wejść w ustawienia dekodera? Bo przycisk nie działa? Kanał 4K1 wyrzucili aż na 804 i nie działa oczywiście dźwięk, zastanawiam się czy filozofia ich zmian i aktualizacji polega na zmianie listy kanałów i jeszcze bardziej spieprzenie systemu niż był...

Teraz trzeba przycisnąć żółty przycisk na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adaś napisał:

Ktoś wie jak teraz wejść w ustawienia dekodera? Bo przycisk nie działa? Kanał 4K1 wyrzucili aż na 804 i nie działa oczywiście dźwięk, zastanawiam się czy filozofia ich zmian i aktualizacji polega na zmianie listy kanałów i jeszcze bardziej spieprzenie systemu niż był...

Adaś naciśnij dwa razy na zielony przycisk na pilocie {symbol domku}przewiń listę aż się pojawią ustawienia ,\.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...