Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Zainteresowanym osobom polecam raport z testów dekodera Polsat Box 4K w wydaniu SAT Kuriera 9-10/2021 (w dystrybucji w połowie października).

https://satkurier.pl/news/209258/sat-kurier-9-102021.html

A kiedy podstawowe informacje tzn opis i specyfikacja? Dziś 12 października a dalej tutaj https://www.polsatbox.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/nasze-dekodery.cp ani nigdzie indziej żadnych informacji.

Edytowane przez lokietek
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ircios napisał:

Polsatowcy tyle kasy wydali na aktywację tego sprzętu,  a teraz jeszcze dodatkowo kilka złotych muszą zapłacić za info o testach tego cuda. :-D

 

Nikt nam nie płaci za test dekodera. Jest to niezależna recenzja.

 

@lokietek To już pytanie do operatora, kiedy zamieszczą informacje na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest chyba największą bolączką Polsatu, a "dział techniczny" wydaje się być tworem, który jest związany z CP przez kasę zapomogowo-pożyczkową 😉. Skoro np.  przez prawie 10 lat (dokładnie 8  ) w dekoderach do NTC (T-HD 1000 i pozniejsze) najlepszym rozwiązaniem na ich bolączki jest "A czy odłączyłeś zasilanie?",  to czego się spodziewać teraz?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gdzieś już temat był poruszany. Mianowicie chodzi o rozbieganie się audio z obrazem. To, że w usłudze polsat box go to normalka to wiedziałem, ale teraz zauważyłem że problem istnieje również wybierając z EPG na dowolnym kanale (oczywiście na kanale na którym taka możliwość stnieje) np. film sprzed kilku godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 14:23, Tomek1623 napisał:

Jak już tam za parę lat zdecydujecie się wypuścić jakiś apdejt softu, to na kleczkach proszę wyłączcie to chorelne menu główne które wyskakuje po każdym uruchomieniu dekodera. Albo chociaż opcje, żeby samemu to wyłączyć. 

Podobno kiedy wyłączysz zasilanie, to problem znika 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od paru dni dekoder 4k polsatu. Oczywiście że nagrywanie w chmurze nie działa( pominę  że sprzedający pominoł że nagrywać można tylko na wybranych kanałach). Chcę zakupić dysk do nagrywania. Moje pytania: 

- czy to działa jak kupie swój dysk?

-czy wystarczy jakiś dysk na usb?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Niewidzialny82
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...