Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, apj napisał:

A właśnie jaki typ konwertera obsługuje evobox 4K? Unicable? Unicable 2? Czy zwykły.

Wszystkie te same co PVR, z tym że na unicablach nie działa jeszcze fast channel change. Widzę że na przy sekwencyjnym przełączaniu kanałów dekoder pokazuje ten sam userband. Testowane z Inverto Unicable1+Twin oraz Inverto Unicable2 (24UL40).

Mnie bardziej mnie interesuje układ z zezem. Na universal z diseq wyskanowal Astre. Nie wiem jak z wideband i sterowaniem dwoch satelitów przez multiswitcha Unicable, ale bezposrednio widebanda sie nie da podpiąć, bo jest jedno wejscie glowicy sat. 

DVB-T/T2 skanuje poprawnie, ale nie z menu ustawień, tylko z osobnej sekcji Naziemna TV w głównym menu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak aktywnym użytkownikiem, na pewno zauważysz ;)

W dniu 12.09.2021 o 12:03, apj napisał:

A właśnie jaki typ konwertera obsługuje evobox 4K? Unicable? Unicable 2? Czy zwykły.

 

Polsat Box 4K obsługuje te same typy konwerterów co Evobox PVR czyli: Uniwersalny, Unicable I (SCR) oraz Unicable II czyli (dCSS).

W przypadku konwertera dCSS układ częstotliwościowy zależy od wybranego modelu konwertera w menu konfiguracji.

Konwerter z CP w nazwie jest dla dedykowanych konwerterów dystrybuowanych przez PB.

W dniu 12.09.2021 o 10:12, Michał24 napisał:

U mnie czasami dekoder nie wyłączy telewizora Samsung. Można coś z tym zaradzić czy to błąd oprogramowania?

 

Korzystaj wyłącznie z kabla HDMi dostarczonego z dekoderem PB 4k. Sprawdź w instrukcji telewizora, czy nie ma dedykowanego gniazda HDMi do obsługi HDMi 2.0.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym nagrywaniem, próbuję nagrać cokolwiek, jest opcja nagraj sezon lub nagraj odcinek, zaznaczam nagraj odcinek i pokazuje mi się komunikat: na wybranym kanale nie można zlecić nagrania, mowa o kanale Polsat. Jeśli komuś udało się ustawić nagranie jakiegoś programu to proszę o poda nie godziny nazwy programu oraz kanału tv żebym mógł sprawdzić u siebie czy to zadziała u mnie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa sama w sobie nie jest zła , nie abym bronił PB . Wszystkie dekodery mają " pełnoprawny " pvr , bez podpinania dysków czy pendrive . Inna kwestią są umowy licencje i zezwolenia . Stąd tak mocne ograniczenia i krótka lista stacji np. do nagrywania czy oglądania wstecz 7 dni wybranych audycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, patryszq napisał:

Usługa sama w sobie nie jest zła , nie abym bronił PB . Wszystkie dekodery mają " pełnoprawny " pvr , bez podpinania dysków czy pendrive . Inna kwestią są umowy licencje i zezwolenia . Stąd tak mocne ograniczenia i krótka lista stacji np. do nagrywania czy oglądania wstecz 7 dni wybranych audycji 

Ja tego nie rozumiem po co licencja? Przecież takie nagrywanie w chmurze nie jest dostępne do odtwarzania dla każdego użytkownika. Np. jak Kowalski nagrał sobie w chmurze jakieś nagranie, to Malinowski do tego nagrania nie ma dostępu. No chyba że również Malinowski je sobie nagrał. Tak samo nagrania na twardym dysku są dostępne tylko dla tego co je nagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...