Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mingo napisał:

Czy ten dekoder można obsługiwać tylko pilotem bluetooth czy ma też możliwość obsługi pilotem od evoboxa?

Jeśli w trakcie "Pierwszej instalacji" nie wykonasz parowania pilota przez BT (czytaj parowanie wykona się z błędem) to wtedy jest obsługiwany domyślnie IR z wykorzystaniem dotychczasowych pilotów CP lub/i pilota od Polsat Box 4k.

Pilot w Polsat Box 4k obsługuje obydwa tryby IR i BT.

1 godzinę temu, At Entertainment napisał:

Maciejk5, 

Jaki system kodowania, ma dekoder Polsat Box | 4K?

 

Irdeto

Edytowane przez support458
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNICABLE nie obsługuje zeza 

Konwerter monoblock twin czyli tzw zez ASTRA HOTBIRD , w zależności ile potrzeba Ci podłączeń do dekoderów . kabel podłączasz do nowego dekodera i w ustawieniach dekodera postępujesz wg. schematu DISEQC SAT 1 wybierasz porty dla satelit astra i hot bird np. port A to astra , port B hot bird , konwerter uniwersalny , jeśli masz dobrze ustawioną antenę  ukaże sie pasek siły i jakości sygnału . Szybka łatwa konfiguracja 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq Multiswitch Unicable na 4 satelity na jednym kablu sat. Sterowanie przed Diseqc A - B - C - D.

Taka bardziej rozwinięta forma "zeza unicable"

 

Pozostaje pytanie czy te "wypasione" dekodery dedykowane poradzą sobie z taką instalacją jak poniżej.

 

Na dwie satelity

 

ms_wide_band_2.jpg

 

Na 4 satelity

 

 

ms_wide_band_4.jpg

 

 

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja instalacja wygląda następująco antenę ma na dachu na z niej w ścianie domku są puszczone dwa kable jeden od astry drugi od hot birda. Kable trafiają do gniazdka w którym są dwa wyjścia następnie z tych wyjść idą dwa kable do dekodera - czy ja mogę to połączyć w jakiś sposób przed dekoderem w jeden kabel  i następnie podłączyć do dekodera. Konwerter mam uniwersalny. Dziękuje za informację

Konwertery (są 2) mam uniwersalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemek napisał:

czy ja mogę to połączyć w jakiś sposób przed dekoderem w jeden kabel 

Nawet musisz, a nie tylko możesz. Wykorzystaj coś takiego:

 

https://allegro.pl/oferta/diseqc-2-1-optiswitch-21-in-wewnetrzny-9814655451

 

do dekodera wpinasz się jednym kablem, ustawiasz obsługę diseqc i przyporządkowujesz odpowiednie porty. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtek509 napisał:

Wczoraj w DUK aneksowałem umowę w celu otrzymania tego dekodera. Dędę królikiem doświadczalnym... opłata aktywacyjna 49zł + kurier razem ok 64zł za zmianę sprzetu 

A jaka umowa jeśli pmożna wiedzieć? Tzn jaki pakiet na ile i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patryszq napisał:

Tylko i wyłącznie chmura 1500H na 120 dni = 15 PLN ☀ miesięcznie

Są jakieś ograniczenia co do nagrywania poszczególnych kanałów? Głowinie chodzi mi o Sport na żywo, na Eleven Sports.

 

I druga sprawa, można w icok sobie włączyć na jakiś czas to nagrywanie w chmurze i później wyłączyć?

Edytowane przez Tomek1623
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu nagrań wliczane są przerwy na reklamy ? Programy są nagrywane wraz z reklamami ?

 

Wychodzi po 12.5 godzin na nagrania na dzień dla wszystkich dostępnych kanałów  z oferty.

 

Więc biorąc pod uwagę ilość - czas reklam pomiędzy danymi audycjami to się robi nie ciekawie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak audycja wraz z reklamami , nPVR działa bardzo wybiórczo ,  nie wszystko da się cofnąć , nagrać , obejrzeć 7 dni wstecz , minimalny bufor wstecz to 3h od momentu włączenia danej stacji . W tej kwestii kwestie praw licencji itp bardzo ograniczają te formę jako " usługę'' i to dodatkowo płatną . 100h 30 dni jest FREE od pakietu L ale to zapewne wszyscy wiemy . Jeśli mamy multiroom wszystkie dekodery które nagrywają wliczają się do puli chmury ☀🤤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach ( a przynajmniej na razie) ten dekoder to jeden wielki szajs. Zastanawiałem się czy nie podpisać nowej umowy, ale brak nagrywania na twardy dysk dyskwalifikuje ten dekoder. Zaakceptowałbym nagrywanie w chmurze gdyby można było nagrać wszystkie kanały, wszystkie by można było przewinąć do przodu, cofnąć i inne funkcje znane z nagrywania na twardy dysk. Bo jak na razie nPVR to jest straszna lipa. Ogólnie łapka w dół. 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lokietek napisał:

A jaka umowa jeśli pmożna wiedzieć? Tzn jaki pakiet na ile i za ile?

umowa na 24 miesiące pakiet M w cenie 30 Zł + w zobowiązaniu eleven za 10zł + 5 zł czynsz za dekoder - razem 45 zł x 24 miesiące

Ze wzgględu na fakt, że do aneksu umowy doszło po 20 dniach od zawarcia poprzedniej istniała konieczność podniesienia zobowiązania podstawowego z 35 zł na 45 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...