Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sterowanie działa. Zaraz po wygraniu nowego softu był problem . Przestało działać cokolwiek jednak po kilku godzinach się naprawiło. Zmieniły się dwie rzeczy: dekodery nie włącza się teraz razem z telewizorem. Drugie to  problem w Samsungu, jak wybieram stronę główną (domek) z menu tv to włącza mi się  ekran konfiguracji dekodera zamiast strony startowej.n wcześniej było dobrze.  Oczywiście klawisz back jest zamieniony z exit ale to jest już od lat i w większości uniwersalnych pilotów. Bardzo denerwujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko przez podczerwień działa.. po HDMI tylko on/off, w weekend spróbuje reset dekodera, może coś pomoże.. strasznie mnie to irytuje takie jaja.. przy C+ z UltraBoxem takich cudów nie było.. wszsytko pięknie śmigało.. 

Jest jakiś bardziej 'fabryczny' reset tego dekodera niż z menu 'ustawienie domyślne'?

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję iderto 

@support458Bez jaj

Co może być tego przyczyną że PB Go nie działa na tym dekoderze? A jeszcze z początkiem maja działała aplikacja? Dodam że na telefonach oraz Smart tv nie działają kanały live i nie wyświetlają się grafiki? Strona www Nie wczytuje się przez WiFi a przsz dane mobilne już tak. Nie wiem problem po stronie internetu od was? Przecież przedłużałem umowę z początkiem maja większy pakiet GB większa prędkość internetu? Jakie pojęcie może mieć zwykły Kowalski na ten temat dlatego proszę i oczekuje pomocy od szpeca? Wymieniać dekoder? Czy problem z netem? 

 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mati06 napisał(a):

@support458i co mi to da zgłoszenie? Moje pytanie brzmi wymienic dekoder na ten sam? Choć wydaję mi sie że problem może być z internetem od was z jakiegoś powodu muli? Albo coś z konfiguracją routera 5G nie mam pojęcia nawet jak zresetować? 

 

Wymiana dekodera jest bez sensu jeśli innym użytkownikom Polsat Box GO działa na tym modelu.

Problem jest z internetem i w tym kierunku powinno być zgłoszenie na infolinii PB.

Forum nie jest miejscem do rozwiązywania tego typu problemów.

Przełącz router z automatu na tylko 4G i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję iderto 
@support458Bez jaj
Co może być tego przyczyną że PB Go nie działa na tym dekoderze? A jeszcze z początkiem maja działała aplikacja? Dodam że na telefonach oraz Smart tv nie działają kanały live i nie wyświetlają się grafiki? Strona www Nie wczytuje się przez WiFi a przsz dane mobilne już tak. Nie wiem problem po stronie internetu od was? Przecież przedłużałem umowę z początkiem maja większy pakiet GB większa prędkość internetu? Jakie pojęcie może mieć zwykły Kowalski na ten temat dlatego proszę i oczekuje pomocy od szpeca? Wymieniać dekoder? Czy problem z netem? 
 
9 maja znajoma prosiła mnie o pomoc z identycznym problemem, internet mobilny i nie działały aplikacje przez niego, robiłem hotspota z mojego smartfona (też internet plusa) i wszystko działało. Problemem nie była prędkość internetu bo w testach było ponad 20mb\s i wszystko inne działało płynnie (np Netflix). Poszło zgłoszenie na problem z internetem. Chyba rozwiązali problem bo więcej się nie kontaktowała ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458 To znaczy mam dwie sieci na liście 

Internet domowy 5G 80% sygnału. 

I drugą Internet domowy bez 5G 80 lub 100% sygnału. 

Nie wiem jak przełączyć na 4G ale nie mam w umowie 5G tylko router brałem w maju 5G.

I z tą drugą siecią jestem stałe połączony. 

Test jakości połączenia internetowego daję niekiedy 40MB 

A speed Test 31 na 21 MB. 

Muszę poprosić kogoś bo sam mam duże zaburzenia mowy i niestety ciężko jest mi mówić... 

@support458 Mam się normalnie połączyć z konsultantem na infolinii PB? Czy muszę się połączyć z działem internetu? Pomoże na odległość rozwiązać problem Czy karze mi coś robić przy routerze?

Dodam jeszcze ze problem jest tyłko z aplikacja Polsat Box Go na dekoderze telefonach przy użyciu WiFi. Radio internetowe działa natomiast bez zastrzeżeń prawidłowo...?

 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458Telefon wykonany na infolinię jeden Pan nie pomógł przełączył na drugą panią która kazała zresetować Router nic to nie dało nadal aplikacja Polsat Box Go nie chcę się uruchomić w tym dekoderze. Pani połączyła z drugą panią która dopiero przyjęła zgłoszenia i kazała czekać na kontakt. Aż ręce opadają oni nic nie wiedzą jak pomóc co zrobić...

Aplikacja na dekoderze ładuje się bez końca I nie chcę się uruchomić strefa abonenta nie działa od lutego brak aktualizacji...

Pb go nie działa na dekoderze na Smart tv na telefonie  tylko przez dane komórkowe odpala na telefonie...?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2023 o 22:38, jordan87 napisał(a):

9 maja znajoma prosiła mnie o pomoc z identycznym problemem, internet mobilny i nie działały aplikacje przez niego, robiłem hotspota z mojego smartfona (też internet plusa) i wszystko działało. Problemem nie była prędkość internetu bo w testach było ponad 20mb\s i wszystko inne działało płynnie (np Netflix). Poszło zgłoszenie na problem z internetem. Chyba rozwiązali problem bo więcej się nie kontaktowała ze mną.


Dokladnie to samo dzialo sie u tej znajomej (internem domowy ale przez siec mobilna w pakiecie z telewizja). Zadzwonilem aby zapytac jak sie sprawa zakonczyla po naszym zgloszeniu problemu z internetem. Po jednym dniu odpowiedzieli ze problem juz rozwiazany i faktycznie od tamtej pory dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że na początku maja br skończyła się umowa o internet przedłużyłem  na większy pakiet GB i większą prędkość płacę więcej I wszystko działało przez pierwsze dwa lub 3 tygodnie. Potem pod koniec maja chciałem wejść do PB go przez dekoder później na Smart tv a na końcu aplikacja się ładuje beż przerwy, a na Smart tv i na telefonie nie wyświetlają się grafiki i nie działają kanały live przez błąd próbowałem na telefonie  ale już się nie dało. Nie mogę też wejść przez WiFi na stronę twoja pogoda pl przez dane komórkowe idzie. Wszystkie aplikacje na Smart tv działają. Aplikacja sklep oraz radio internetowe działa w dekoderze. Problem jest tylko ze stroną internetową twoja pogoda i z aplikacja Polsat Box Go na różnych urządzeniach oraz ze strefą abonenta..?

Przywracałem ustawienia fabryczne resety wtyczkowe i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Smart wchodzi w aplikacje,  ale nie wyświetlają się grafiki, nie działają kanały live, z powodu jakiegoś błędu,to samo Polsat go. Na moich dwóch smartfonach identyczna sytuacja.

Działa przez dane komórkowe tylko. Więc coś jest na bank z internetem. Co ciekawe w pierwszym tygodniu po podłączeniu nowego routera wszystko działało. W dodatku nie działa strona twoja pogoda I Polsat news pl. Dodam że odbiornik zewnętrzny mam w domu tą skrzynkę ale ze starym routerem było tak samo i działało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś rozwiązanie następujących problemów (mam dekoder 4k z wybranym wyłącznie połączeniem internetowym - mam światłowód brak problemów z internetem):

1. Codziennie od kilku dni znika mi EPG - po chwilowym odłączeniu z prądu i połączeniu ponownym  działa do następnego razu

2. Włączenie funkcji HDMI CEC powoduje u mnie pozostawanie na ekranie TV 2 ciemnych pionowych linii dokłaDNIE W MNIEJSCACH GDZIE SĄ W MENU DEKODERA 4k PRzy włączaniu tej funkcji. Po wyłączeniu HDMI CEC jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Problem rozwiązany😄 @support458Dzięki wielkie za pomoc I innym userom też i dzięki i za radę 🙂mieliście rację był jakiś problem z łączem internetowym.😄  Wczoraj zgłosiłem problem na infolinii tak jak mi radził @support458poprosiłem mamę o pomoc swoją gdyż mam problem z mówieniem zgłosiliśmy problem poszła reklamacja i przed chwilą dzwonił pan od nich i kazał sprawdzić czy aplikacja działa bo coś tam podkręcili sprawdziłem i wszystko działa aplikacja w dekoderze się otwiera strony www też. Byl jakiś problem z łączem internetowym Dzięki za pomoc. 😄🙂

2. Zastanawia mnie tyłko dlaczego przed przywróceniem ustawień fabrycznych ostatnia aktualizacja strefy abonenta była z lutego. A teraz się ona nie otwiera jest logo Polsat Box z informacją o stronie internetowej ktoś wie może dlaczego.?

@support458 @Specjalista Polsat Box Wiecie może dlaczego tak jest. Możecie coś zaradzić w tej sprawie.?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...