Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dekoder 4k polsat box dostał poprawki do oprogramowania, i taki problem jak "tego kanału..." zniknął. Ciekawe czy będzie się pojawiać od czasu do czasu na kilkanaście sekund, czy w końcu specjaliści z polsatu wyeliminowali tego typu problem już na stałe.  

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Ja mam pewnie z nagravision. To jest aktualizacja na irdeto. Może na drugą wersję dekodera też będzie. Ja mam dalej 1.4.19. Jedyne co u mnie źle działa to hdmi cec. W tej nowej wersji to naprawili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iderto a u mnie brak. Może partiami idzie?

To na pewno wszystkich obejmie ta aktualizacja? 

Nie mogli tak za pierwszym razem dodać aplikacji Disney +? 😂🤣

U mnie przed tymi zmianianmi sporadycznie wyskakiwał komunikat tego kanału nie ma w twoim abonamencie.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się nie spodziewałem. 

Mogli dać już w pierwszej aktualizacji. Myślę że kwestią czasu będą kolejne aplikacje. 

Stawiam na Netlflix, Player, bo raczej na HBO Max nie ma co liczyć. 😄😊

U mnie wciąż brak aktualizacji... 

Czekam nadal. 🙂

W zeszłym roku we wakacje byłem u siebie w apsie, pytałem kierownika o Disney+Twierdził ze wielu pytało, ale to tak nie działa i nie należy się spodziewać aplikacji w dekoderach, ciekawe co by teraz powiedział.🤣😂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś w samo południe aktualizacja dotarła. Instalacja i pobieranie trwało dość długo około godziny. Bugi na pierwszy rzut oka zostały naprawione. Nawet HDMI cec zaczęło sprawniej działać ku mojemu zaskoczeniu. 😄

Jedynie do czego mogłem się przyczepić z lutowej aktualizacji, to że dekoder od czasu do czasu rozłączał się z siecią WiFi po czym ponownie się z nią łączył, i tak w kółko. Ale rzadziej niż jeszcze w styczniu, na starszym sofcie. Nie wiem czy to kwestia dostawcy usług sieciowych czy jakiegoś błędu w dekoderze w jego oprogramowaniu? . Mam nadzieję że w tej aktualizacji zostało to naprawione. 😊

Plus za aplikacje Disney+ której w ogóle się nie spodziewałem. 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po poprawkach dzisiaj rano włączam dekoder, uruchamia się trochę dłużej i co nie ma obrazu ani dźwięku, czarny ekran. Wyłączyłem, włączyłem jeszcze raz i dopiero załapał. Wczoraj rano to samo.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto podpis Tapatalk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zanikał głos na większości kanałów , dziś tego nie ma , wczoraj po aktualizacji uruchomienie trwało dłużej , dziś wystartował jak zwykle czyli bez problemów , ani razu też nie pojawiła się plansza z info o braku kanału w twoim abonamencie , czyżby spece odrobili lekcje i załatali babole 💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...