Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja mam taki problem, że w porównaniu z kablówką którą jeszcze mam obraz z dekodera pace jest delikatnie bardziej rozmyty. Zauważyłem to szczególnie ostatnio na jakimś programie tvp gdzie w tle były czerwone róże, z kablówki były one ostre i wyrażne, natomiast z satelity były one "rozmyte" i tak jakby ktoś w photoshopie zastosował filtr rozmycia. Czy da się coś na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten dekoder przyprawia mnie o poważny ból głowy. Porównując do Ferdka (albo raczej DSR 5001) jest bardzo wolny, nie można zmienić kolejności kanałów. Tragedia. Dobrze, że chociaż ma wyświetlacz.

W dodatku mam mały problem: jak można go zmusić, by chycił Astrę? Czy on w końcu ma przełącznik diseqc, czy trzeba dokupić osobny?

Pytam, bo powpisywałam różne dziwne rzeczy w ustawieniach i kanały z Astry są na liście lecz sygnału brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dekoderze pace 2221 można regulować jasność i kontrast? Jest mi to potrzebne bo obraz który dekoder przekazuje na tv jest za ciemny. Nawet po ustawieniu w telewizorze jasności i kontrastu na 100% obraz w wielu filmach jest za ciemny. Z kablówki jakiś czas temu ustawiałem w tv jasność na 80%, a kontrast na 75% i było lepiej niż mam teraz. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a działa dobrze to epg?? bo niektórzy narzekali coś w tym wątku

jak on wypada w porównaniu do nboxa?

 

Działa na wybranych kanałach, EPG nie ma(oczywiście wszystkich nie pamiętam) na, TV4, Superstacja, Filmbox, Universal Channel, Si-FI channel, Travel, Cartoon Network, TVN Meteo, dużo nie pamiętam, nie mam dostępu do dekodera to bym wymienił wszystkie kanały, jak będę miał dostęp dodam wszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...