Jump to content
Sign in to follow this  
besciak

ferg 8900 <-> Globo HD S1

Recommended Posts

Witajcie,

 

Jestem na etapie zakupu dekodera i chcialbym wybrac miedzy fedkiem 8900 a globo hds1 - duzo czytalem na temat ferdka i przyznam szczeze jestem troche zniechecony, ale chcialbym poznac Wasze zdanie, w co lepiej zainwestowac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A później amzel napisze, że nie ma racji i będzie dalszy ciąg telenoweli :>

 

Moje zdanie: Ferguson ma wielu klientów zadowolonych , tego sprzętu sprzedało się dużo; przeglądając inne fora ogólnie posiadacze są zadowoleni. Przy takiej ilości po prostu trudno żeby nie trafił się jakiś egzemplarz nie pracujący dobrze. Generalnie jednak działa, pojawiają się nowe wersje oprogramowania, producent wspiera sprzęt, więc nie ma powodu do narzekań - nie każdy producent wydaje do swoich produktów nowe wersje oprogramowań tak często. Błędy są znane, więc przynajmniej masz pewność, że nie kupujesz kota w worku - wiesz co jest OK, a z czym może być problem - dużo osób ma ten sprzęt i został dokładnie wytestowany na wszystkie możliwe strony ;)

 

Globo: produkt jest na rynku krótko, ale także raczej nie ma co do niego większych uwag - jakaś drobnica była zgłaszana w temacie o Globo, ale programiści szybko reagują. Pracuje stabilnie, zwieszek nie zaobserwowałem. Pojawia się teraz wersja combo TS 1, która jest godna uwagi - połączenie odbiornika HD TV naziemnej i satelitarnej - jednym pilotem załatwiamy dwa tematy. Cena nie ma być dużo większa od obecnego HD S1, więc warto temat przemyśleć.

 

Nie lubię takich tematów porównawczych - każdy odbiornik ma jakieś plusy i minusy. Jeśli po przeczytaniu tego co jest na forum (zarówno o Fergusonie jak i o Globo) kierujesz się w stronę Globo - no to niech będzie Globo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...